Źródło pytań na egzaminie to pytania na płytce?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Źródło pytań na egzaminie to pytania na płytce?

Postprzez gregor96 » sobota 15 lutego 2014, 00:54

Witam, mam takie zapytanie. Otóż dostałem płytkę z pytaniami, bodajże 1200+. I z tej płytki na pewno będą takie same pytania na egzaminie? Czy te na płytce to są inne, a na egzaminie będą całkiem inne, czy źródłem pytań na egzaminie będą te z płytki?
gregor96
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 15 lutego 2014, 00:29

Re: Źródło pytań na egzaminie to pytania na płytce?

Postprzez jasper1 » sobota 15 lutego 2014, 09:53

Z oficjalnej bazy pytań na kat. B zostało ujawnione sto trzydzieści parę i tyle znajduje się na płytach, których wydawcy chwalą się dostępem do bazy. Reszta, to pytania tylko ćwiczeniowe.
Ile w sumie jest oficjalnych pytań na B nie wiem, 2 tysiące?
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Źródło pytań na egzaminie to pytania na płytce?

Postprzez droid83 » niedziela 16 lutego 2014, 07:13

Jeżeli mówimy o testach "Image Group" to na płytce w dziale "Nauka" masz taki przycisk "Pytania oficjalne". Faktycznie jest ich tam jakoś ponad 100 (nie wiem dokładnie ile bo już odinstalowałem :D )
Natomiast na egzaminie trafiło mi się kilka pytań o bardzo zbliżonej treści do tych nieoficjalnych. Oczywiście jest inny filmik / inne zdjęcie przedstawiające daną sytuację, ale pytania niemal te same.
Dlatego wydaje mi się, że warto do znudzenia trzaskać wszystkie pytania z działu "Nauka"
droid83
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek 14 lutego 2014, 08:15

Re: Źródło pytań na egzaminie to pytania na płytce?

Postprzez Zaba1995 » środa 30 lipca 2014, 15:56

Ja miałam testy asgrafu dużo mi się powtarzało pytań na egzaminie. Mój chłopak miał z IMAGE przeczytał tą encyklopedie i robił ich testy totalne dno. Zdał za 3 razem jak mu dałam moje.
Zaba1995
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 30 lipca 2014, 15:18


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości