Kat. C testy do nauki.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kat. C testy do nauki.

Postprzez mrk303 » piątek 14 lutego 2014, 18:51

Witam. Podchodziłem już dwa razy do egzaminu na kat. C i niestety bez powodzenia. Przed przystąpieniem do egzaminu uważałem, że te nowe zasady będą korzystniejsze bo doszły pytania z filmem/obrazkiem TAK/NIE oraz zlikwidowano możliwość wyboru więcej niż jednej odpowiedzi, jest jednak ale. Uczę się z różnych testów na kat. C, z tych, które dostałem z ośrodka, w którym zaczynałem prawko oraz z tych znalezionych w internecie ale niestety po egzaminie w WORD trochę się zdziwiłem widząc 2/3 pytań, których nigdzie nie widziałem na oczy czy też w innym znaczeniu choć podobnie brzmiących. Chodzi mi głównie o pytania specjalistyczne związane z zagadnieniami dotyczącymi obowiązków kierowcy bo wszystkie inne związane z zachowaniem na drodze itp nie są problemem. Może ktoś podpowiedzieć gdzie mogę się czegoś dowiedzieć na ten temat. Czy znajdę gdzieś dobre testy na tą kategorię niż te, które mam obecnie przypominające bardziej naukę na kat. B z kilkoma elementami z kat. C?

Pozdrawiam
mrk303
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 14 lutego 2014, 18:35

Re: Kat. C testy do nauki.

Postprzez szukacz » sobota 19 kwietnia 2014, 22:44

Zestaw pytań na kategorię C to prawdziwy mix i jest poszerzony dodatkowo o tematy C+E oraz zagadnienia z Kwalifikacji Wstępnej.

Przy odniesieniach do przyczep należy po prostu uważnie szukać w książkach z materiałami o C. Wiele też daje tu KW, a po za tym właśnie m.in. czasy pracy. Ja uczyłem się z tej strony http://www.osk-polcar.pl/testy-kwalifik ... tepna.html (symulacja egzaminu państwowego KW), ale teraz widzę że nie funkcjonuje ona poprawnie.
szukacz
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 14 kwietnia 2014, 18:07


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości