Sprawa

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Sprawa

Postprzez oskbelfer » niedziela 19 stycznia 2014, 12:27

lith napisał(a):
jasper1 napisał(a):Sama przystępując do przeprowadzenia testu ze studentami zamykam drzwi przed podaniem instrukcji i otwieram po zakończeniu limitu czasu lub ukończeniu pracy przez wszystkich.


Z różnymi dziwactwami się na studiach spotkałem, ale żeby mnie ktoś w sali zamykał żebym nie uciekł to jeszcze nie :) Rozumiem, że Ty zawsze jesteś wszędzie 1-2h przed czasem, bo kilka razy do roku mogą tramwaje stanąć, czy może być droga zablokowana z powodu kolizji.


Lith - a masz jakiś problem wyjść pół godziny wcześniej z domu ?

Dżentelmen się spóźnił - czy to wina wordu ?

- dlaczego szuka "dziury w wordzie" a nie pójdzie do MPK, ze skargą że przez "tramwaj" uciekło mu 30 zeta... ?

U mnie w wordzie jest praktykowane, że jak ktoś ma "poślizg" to dzwoni i zglasza - "stoję w korku, będę z pól godziny, grzecznie proszę o przesunięcie terminu"

ale są sytuacje ---- np. matura, testy w inspekcji transportu drogowego, że jest określony czas rozpoczęcia i "finito"....

przyjęło się że: gimnazjalista się spóźnia i jest zdziwiony....

lekarz się spóźnia i jest oburzony że pacjent zwraca mu uwagę...

karetka jedzie 2 godziny.... bo nie musi być szybciej (ostanie tragedie)

sędzie się spóźnia ( i nawet strony nie mają odwagi zwrócić mu uwagi)

Dość tego dziadostwa Lith, nie nazywaj dziwactwem sposobów egzekwowania pewnych obowiazków...

gdyby Jasper, wpuszczała wszystkich kiedy chcą, to "bawiłaby się z tym" do nocy ciemnej (miałem coś innego napisać)

Ordnung muss sein - jak mawiają szkopy...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Sprawa

Postprzez jasper1 » niedziela 19 stycznia 2014, 13:09

Student się odezwał :)
lith napisał(a):Z różnymi dziwactwami się na studiach spotkałem, ale żeby mnie ktoś w sali zamykał żebym nie uciekł to jeszcze nie :)

Wcale się nie dziwię, że się nie spotkałeś.
To, że punktualność nie jest elementem kompetencji zawodowych kształtowanych w procesie kształcenia w AM, to widać w każdej przychodni :mrgreen:

Rozumiem, że Ty zawsze jesteś wszędzie 1-2h przed czasem

Nie jestem, ale nie pamiętam kiedy ostatni raz spóźniłam się na coś, na czym mi zależało, może daaawno temu, na studiach? :lol:

bo kilka razy do roku mogą tramwaje stanąć, czy może być droga zablokowana z powodu kolizji.

Przyczyną spóźnień studenta na testowe zaliczenie w środku dnia zajęć bywają też kolejki do automatów z kawą. :thumb2:
Zamykanie drzwi (część moich kolegów zamyka je także rozpoczynając ćwiczenia lub warsztaty) okazuje się mieć zbawienny wpływ na poprawę jakości komunikacji zbiorowej, ilość korków na drodze, śliskość nawierzchni, działanie automatów z kawą, szybkość obsługi w stołówce i jeszcze parę innych rzeczy. :D
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Sprawa

Postprzez lith » niedziela 19 stycznia 2014, 20:01

Ja jestem osobą w miarę możliwości punktualną, na szczęście jak czasami zdarzy mi się spóźnić kilka minut to nikt jeszcze nie próbował mnie tresować zamykaniem drzwi. I jakoś problemu nie ma, większość jest zawsze punktualnie. W ciągu dnia to zupełnie coś innego, bo tam jesteśmy często wiecznie spóźnieni... ciężko żeby było inaczej jak z jedne zajęcia często kończymy już po rozpoczęciu kolejnych, a jeszcze teleportować w inne miejsce by się przydało.

W każdym razie nie wiem co za problem jak ktoś gdzieś się kilka minut spóźni. Najwyżej 'czytanie instrukcji' przegapi, jego problem. Ale żeby mu jeszcze dodatkowo pod górę robić?
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości