WORD w Poznaniu - komuna

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez Vulwsztyn » wtorek 07 stycznia 2014, 18:21

Podam następujące przykłady nieprzystosowania WORD-u w Poznaniu do istnienia w państwie cywilizowanym (tylko ku przestrodze):
- informacja ma urlop (wiem, że od sierpnia do września miała, ale mój przyjaciel twierdzi, że miasiąc temu także jej nie było
- zazwyczaj obsługiwane jest jedno, góra dwa okienka z czterech
- przy płaceniu nie przyjmują kart tylko gotówkę (najbliższy bankomat ok. 1 km od WORD-u) oraz, gdy już płacimy gotówką naliczają 3 zł dodatkowo
- nie przyjmują legitymacji szkolnej jako dowodu tożsamości (wszak nie od dziś wiadomo, że to nie dokument), tylko paszport albo dowód osobisty
- a kat. A1 mają tylko jeden motocykl i to dla ludzi o max. 1,8 m (ja mam 2 m i problem ze zdaniem)
- pytania się "bugują" (mój kolega za drugim podejściem do teorii miał pytanie, co oznacza znak i zdjęcie rzeki)
- egzaminatorzy są chamscy (ja spotkałem się ze złośliwymi komentarzami, że jakoś dziwnie siedzę oraz z natarczywym ponaglaniem, mój kolega, ten sam co punkt wyżej, stwierdził, że gdyby powiedział o usterce to egzaminator "zabiłby go", zapewne zastosował hiperbolę)
- ochroniarze równie chamscy (gdy spytałem o możliwość podejścia do okienka po niezdanym egzaminie spotkałem się z morderczym spojrzeniem i komentarzami, że "tacy to w ogóle nie powinni podchodzić do egzaminu"

Informuję także, że aby uzyskać termin egzaminu trzeba mieć przy sobie dowód osobisty/paszport i dowód wpłaty (wpłaca się przy okienku na lewo od wejście).
Informacja może się wydać nie istotna, ale miałem nieprzyjemność spędzić w budynku WORD-u 5 godzin w pewiem piękny gorący piątek, więc wolę innych przed tym przestrzec

Jeżeli przypomnę sobie więcej to edytuję post.
Dziękuję za wszelkie komentarze, aczkolwiek krytykę mojej teorii (patrz pierwsze zdanie) proszę uzasadnić.
Vulwsztyn
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 25 października 2013, 19:14

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez szerszon » wtorek 07 stycznia 2014, 18:27

- nie przyjmują legitymacji szkolnej jako dowodu tożsamości (wszak nie od dziś wiadomo, że to nie dokument), tylko paszport albo dowód osobisty

To wina WORDu ???
- przy płaceniu nie przyjmują kart tylko gotówkę (najbliższy bankomat ok. 1 km od WORD-u) oraz, gdy już płacimy gotówką naliczają 3 zł dodatkowo

Zapłacic przez internet

- ochroniarze równie chamscy (gdy spytałem o możliwość podejścia do okienka po niezdanym egzaminie spotkałem się z morderczym spojrzeniem i komentarzami, że "tacy to w ogóle nie powinni podchodzić do egzaminu"

A co oni mają do tego ?

Informuję także, że aby uzyskać termin egzaminu trzeba mieć przy sobie dowód osobisty/paszport i dowód wpłaty (wpłaca się przy okienku na lewo od wejście).

Tu już przeginają..zapłacić trzeba
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez Vulwsztyn » wtorek 07 stycznia 2014, 19:04

1. To był sarkazm, legitymacja to dokument (przepraszam za to, że sarkazm był niedostrzegalny).
2. Nie zapłacę przez internet siedząc w WORD-zie.
3. Zatrudniają ich.
4. To był element informacji (ja nie wiedziałem i siedziałem tam 2 dodatkowe godziny przez to, sorry).

Dzięki za odpowiedź.
Vulwsztyn
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 25 października 2013, 19:14

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez oskbelfer » wtorek 07 stycznia 2014, 22:36

Vulwsztyn napisał(a):Podam następujące przykłady nieprzystosowania WORD-u w Poznaniu do istnienia w państwie cywilizowanym (tylko ku przestrodze)


już się wszyscy boją

- informacja ma urlop (wiem, że od sierpnia do września miała, ale mój przyjaciel twierdzi, że miasiąc temu także jej nie było


a kto to jest informacja że ma urlop ?

- zazwyczaj obsługiwane jest jedno, góra dwa okienka z czterech


a gdyby było 16 okienek i obsługiwano by 9 -- to też miałbyś "wąty" ?

- przy płaceniu nie przyjmują kart tylko gotówkę (najbliższy bankomat ok. 1 km od WORD-u)


masz pretensje do wordu czy do bankomatu ? chamski ten bankomat że tak daleko sobie stoi od wordu

oraz, gdy już płacimy gotówką naliczają 3 zł dodatkowo


a jak płacisz na poczcie to poczta nie bierze od Ciebie ani grosz ? chłopie weź się otrząśnij :)

- nie przyjmują legitymacji szkolnej jako dowodu tożsamości (wszak nie od dziś wiadomo, że to nie dokument), tylko paszport albo dowód osobisty


a masz problem z dowodem osobistym lub paszportem ? wskaż chociaż jeden word w polsce kóry przyjmuje legitymacje szkolną :)

jak idziesz do monopolowego po flasze to też z legitymacją szkolną ?

- a kat. A1 mają tylko jeden motocykl i to dla ludzi o max. 1,8 m (ja mam 2 m i problem ze zdaniem)


masz problem - bo nie umiesz jeździć --------- myślisz że jesteś pępkiem świata bo masz 2 metry wzrostu ?

- pytania się "bugują" (mój kolega za drugim podejściem do teorii miał pytanie, co oznacza znak i zdjęcie rzeki)


oznacza że to jest most, a na moście obowiązują okreslone przepisy prd....

- egzaminatorzy są chamscy (ja spotkałem się ze złośliwymi komentarzami, że jakoś dziwnie siedzę oraz z natarczywym ponaglaniem, mój kolega, ten sam co punkt wyżej, stwierdził, że gdyby powiedział o usterce to egzaminator "zabiłby go", zapewne zastosował hiperbolę)


to napisz skargę na przebieg egzaminu, tylko Ty pewnie myslisz że jesteś w gimnazjum i egzaminator będzie Cię prosił jak nauczycielka zebyś otworzył zeszycik ?

- ochroniarze równie chamscy (gdy spytałem o możliwość podejścia do okienka po niezdanym egzaminie spotkałem się z morderczym spojrzeniem i komentarzami, że "tacy to w ogóle nie powinni podchodzić do egzaminu"


no pewnie przygulałes do ochroniarza - to powiedział Ci co mysłi o Tobie

Informuję także, że aby uzyskać termin egzaminu trzeba mieć przy sobie dowód osobisty/paszport i dowód wpłaty (wpłaca się przy okienku na lewo od wejście).


I w czym problem ?

Informacja może się wydać nie istotna, ale miałem nieprzyjemność spędzić w budynku WORD-u 5 godzin w pewiem piękny gorący piątek, więc wolę innych przed tym przestrzec


a kiedy to było ? w grudniu ?

Jeżeli przypomnę sobie więcej to edytuję post.
Dziękuję za wszelkie komentarze, aczkolwiek krytykę mojej teorii (patrz pierwsze zdanie) proszę uzasadnić.


Naucz sie jeździć na motocyklu, weź dowód w łapkę, zób sobie opłatę przez neta i skończ płakać :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez szerszon » środa 08 stycznia 2014, 00:05

Vulwsztyn napisał(a):1. To był sarkazm, legitymacja to dokument (przepraszam za to, że sarkazm był niedostrzegalny).
2. Nie zapłacę przez internet siedząc w WORD-zie.
3. Zatrudniają ich.
4. To był element informacji (ja nie wiedziałem i siedziałem tam 2 dodatkowe godziny przez to, sorry).

Dzięki za odpowiedź.
1. jestnapisane,ze do wylegitymowania się w WORDie są honorowane 3 dokumenty..dowód osobisty, paszport lub karta pobytu..WORD nie ma tu nic dogadania
2. Numer rachunku mozna znaleźć na stronie..możesz zapłacic z domu

3. Ochrona jest od ochrony, a nie od udzielania jakichkolwiek informacji...zadałeś za trudne pytanie i panu pozostało zareagować agresją..na nic innego nie było go stać :D

4. Takie informacje chyba sa zamieszczone na stronie WORDu..
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez oskinstruktor » środa 08 stycznia 2014, 01:00

Wielki jak topola.... zapomniałem jak to było dalej ;)

Ale w zasadzie to o co masz pretensje i do kogo? Wszystko na co narzekasz, jest opisane w prawie i ma tak wyglądać jak Tobie właśnie nie pasuje. Trochę chyba za bardzo się kolego uruchomiłeś. Ochłoń, przemyśl sobie sytuację, przeczytaj swój post jeszcze raz i..... wg mnie, posyp głowę popiołem....
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez Vulwsztyn » środa 08 stycznia 2014, 18:07

Obydwa posty negujące moje zdanie zostały zapewne napisane przez instruktorów (wnioskuję po "osk" na początku nicku).

O co mam pretensję?
1. Powinni przyjmować karty płatnicze, ponieważ jest to jedna z nielicznych instytucji, które jeszcze tego nie robią.
2. Powinni mieć kilka motocykli na daną kategorię tak, aby umożliwić fizycznie zdanie egzaminu przez zdającego, sytuacja, w której siedząc poprawnie na motocyklu blokuję sobie możliwość skrętu kolanami jest niedopuszczalna (zapewne zaraz będą znowu komentarze odnośnie mnie będącego pępkiem świata)
3. Ludzie zatrudnieni albo Ci, którzy aktualnie powinni siedzieć za biurkiem z napisem "Informacja" powinni faktycznie tam być szczególnie, że na tymże biurku jest kartka z napisem "Sprawdź czy masz wszystkie dokumenty z pomocą informacji" (to odnośnie tych dokumentów)
4. Powinni honorować legitymacje szkolne jako dokumenty wydawane przez placówki edukacyjne w imieniu RP
5. Przy czekających 150 osobach i oczekiwanym czsie czekania na numerku 4 godziny, powinny być obsługiwane wszystkie okienka (elementarna logika)

W celu sprecyzowania mojej wypowiedzi:
- zdjęcie pokazywało rzekę (żadnego znaku na nim nie było), a pytanie dotyczyło znaku (nie mam pojęcia jak to jaśniej wytłumaczyć, myślałem, że nie można mojej poprzedniej wypowiedzi na ten temat inaczej zinterpretować, ale chyba mam do czynienia z humanistami)
- ja osobiście nie wiedziałem jakie dokumenty wziąć, i że trzeba mieć dowód zapłaty przed dostaniem terminu, sorry, chciałem pomóc komuś pomóc, wybaczcie, że wytrąciłem to tutaj

Ponadto uważam, że w każdej sytuacji powinna obowiązywać zwykła ludzka życzliwość, "Będziesz miłował [...] bliźniego swego jak siebie samego".
Uwagę o mojej nieumiejętności jazdy puszczam mimo uszu, ponieważ nie ma związku z tematem, poza tym czemu się Pan tak stresuje? poco tyle sarkazmu i patrzenia na innych z góry? (oskbelfer)
Z tą ochroną faktycznie przesadziłem.
Niemniej dzięki za odpowiedź.
Vulwsztyn
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 25 października 2013, 19:14

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez szerszon » środa 08 stycznia 2014, 18:37

1. Powinni przyjmować karty płatnicze, ponieważ jest to jedna z nielicznych instytucji, które jeszcze tego nie robią.

Ale to nie wina WORDu tylko placówki przyjmującej wpłty..najczęściej jest to agencja bankowa.

3. Ludzie zatrudnieni albo Ci, którzy aktualnie powinni siedzieć za biurkiem z napisem "Informacja" powinni faktycznie tam być szczególnie, że na tymże biurku jest kartka z napisem "Sprawdź czy masz wszystkie dokumenty z pomocą informacji" (to odnośnie tych dokumentów)

Przecież jest to napisane..wystarczy poczytać...koniecznie muszą mówić ?
Ludzie zazwyczaj w wieku 18lat umieją czytać..problem czy ze zrozumieniem...
A poza tym tym ludziom z "Informacji" trzeba zapłacić..ilez to znowu trzeba sie natrudzić, aby oblać odpowiednią liczbe osób :lol:

4. Powinni honorować legitymacje szkolne jako dokumenty wydawane przez placówki edukacyjne w imieniu RP

Pisałem w punkcie wyżej o czytaniu ze zrozumieniem... w rozporządzeniu napisali, na jakiej podstawie weryfikuje sie tożsamość osoby..legitymacji szkolnej, karty wędkarza, książeczki wojskowej i karty stałego klienta z wypożyczalni nie uwzględniono...ale to nie wina WORDu..ciężko to zrozumieć ?

5. Przy czekających 150 osobach i oczekiwanym czsie czekania na numerku 4 godziny, powinny być obsługiwane wszystkie okienka (elementarna logika)

Nie wiem jak tam na prowincji, ale warszawski WORD egzaminował z teorii do 23.30 i egzaminy były co pół godziny, aby wyjść na przeciw osobom , które sie testów potrafiły na pamięć nauczyć, a nie przepisów.
Natomiast logiczne byłoby zdawanie egzaminu nie w ostatniej chwili..mam uwierzyć,że te 150 osób nagle osiemnastki pokończyło ?

- ja osobiście nie wiedziałem jakie dokumenty wziąć,

Z WORDu nie zadzwonili ? A to bestie...ciężko wejść na stronę..

Ponadto uważam, że w każdej sytuacji powinna obowiązywać zwykła ludzka życzliwość, "Będziesz miłował [...] bliźniego swego jak siebie samego".

Ok. Ale niektórzy oczekują ,że ich na rękach będą nosić tylko za to ,że przyszedł...to działa w dwie strony..
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez oskbelfer » środa 08 stycznia 2014, 21:54

Vulwsztyn napisał(a):Obydwa posty negujące moje zdanie zostały zapewne napisane przez instruktorów (wnioskuję po "osk" na początku nicku).


a teraz sie skup :) przez instruktorów i egzaminatorów -------ludzi, którzy najczęściej stoją po 2 stronach barykady (jeśli są głupcami) jeśli są normalni, to mają najczęściej podobne poglądy chociaż czasami mają różne zdania :)



O co mam pretensję?


Teraz, tak żartem napiszę ---- miej pretensje do rodziców i dziadków, bo po nich masz geny zapewne i wzrost - jelsi nie to jadłeś za duzo kurczaków ( a ja mam 190 -- więc też malutki nie jestem )


1. Powinni przyjmować karty płatnicze, ponieważ jest to jedna z nielicznych instytucji, które jeszcze tego nie robią.

Chłopak, ja posługuje sie w 99 % kartą, ale prawda jest taka że pewnie tylko 50 % używa karty, a młodzieńcy pewnie 10 %

Nawet w biedronce kartą nie zapłacisz :) Więc przestań o tej karcie, zrób sobie przelew na kompie i po sprawie, albo weż sobie stówkę do kieszeni i zaplacisz na miejscu w ajencji...

2. Powinni mieć kilka motocykli na daną kategorię tak, aby umożliwić fizycznie zdanie egzaminu przez zdającego, sytuacja, w której siedząc poprawnie na motocyklu blokuję sobie możliwość skrętu kolanami jest niedopuszczalna (zapewne zaraz będą znowu komentarze odnośnie mnie będącego pępkiem świata)


Człowiek -- ile Ty płacisz za ten egzamin ? Ilu jest takich 2 metrowców ? Wiesz ile kosztuje motocykl ? Jeśli nie wiesz to w necie poszukaj...

Cłowiek - wiesz co oznacza pojęcie" przychód, dochód, koszty uzyskania, rentowność ?

Twoje rozumowanie przypomina małego Dyzia, kóry myślał że jak chce zjeść tabliczkę czekolady to musi sobie wybudować fabryke --- tak mu jego mama powiedziała, gdyż niedobra kobieta to była....

3. Ludzie zatrudnieni albo Ci, którzy aktualnie powinni siedzieć za biurkiem z napisem "Informacja" powinni faktycznie tam być szczególnie, że na tymże biurku jest kartka z napisem "Sprawdź czy masz wszystkie dokumenty z pomocą informacji" (to odnośnie tych dokumentów)


Ja to okienko całkiem bym zlikwidował - jest zbędne.. wymagania do uzyskania prawa jazdy --- to umiejętność czytania i pisania..

Miałeś kurs prawa jazdy, kodeksy i rozporżadzenia --- tam wszytsko jest opisane, a na scianie w wordach wiszą tablice, na których opisane druki pokazują co zdjacy musi dostarczyć...

4. Powinni honorować legitymacje szkolne jako dokumenty wydawane przez placówki edukacyjne w imieniu RP


Człowieku Wordy wykonują zadania określone w ustawach i rozporządzeniach. Na kursie powinni Cię nauczyć jeżdzić na motocyklu i poinformować czym jest dokument tożsamożsci w myśl wymagań dla prawa jazdy..

Jakim Ty motocyklem na kursie jeżdziłeś, kto i gdzie Cię szkolił ? Bo nadzór starosty powinien do tej szkoły jazdy wysłać kontrolę czy aby to osk spełnia wymagania.....

5. Przy czekających 150 osobach i oczekiwanym czsie czekania na numerku 4 godziny, powinny być obsługiwane wszystkie okienka (elementarna logika)

W celu sprecyzowania mojej wypowiedzi:
- zdjęcie pokazywało rzekę (żadnego znaku na nim nie było), a pytanie dotyczyło znaku (nie mam pojęcia jak to jaśniej wytłumaczyć, myślałem, że nie można mojej poprzedniej wypowiedzi na ten temat inaczej zinterpretować, ale chyba mam do czynienia z humanistami)


Taaaaaak , a na brzegu tej rzeki siedział świstak i zawijął w sreberka...

- ja osobiście nie wiedziałem jakie dokumenty wziąć, i że trzeba mieć dowód zapłaty przed dostaniem terminu, sorry, chciałem pomóc komuś pomóc, wybaczcie, że wytrąciłem to tutaj


To pretensje do instruktora w osk że tak Cię wyedukował

Ponadto uważam, że w każdej sytuacji powinna obowiązywać zwykła ludzka życzliwość, "Będziesz miłował [...] bliźniego swego jak siebie samego".


Nie pisz o miłości ------ jak wszystkich w wordzie zwyzywałes od chamów.... troszki pokory....



Uwagę o mojej nieumiejętności jazdy puszczam mimo uszu, ponieważ nie ma związku z tematem, poza tym czemu się Pan tak stresuje? poco tyle sarkazmu i patrzenia na innych z góry? (oskbelfer)


Gdybyś umiał jeździć - to byłby wynik pozytywny...

Nie stresuje się , tylko drażnią mnie kolesie, którzy myślą że są pępkiem świata.

Patrzę na Ciebie z góry ? Nie nie zgóry, tylko z boku i pękam ze śmiechu..

Pójdziesz młody człowieku do pracy, będziesz fikał --- to szef kopnie Cię w zadek, w wordzie nikt w zadek Cię nie kopnie, ale Ci co nie zdaj zawsze szukaja winy u wszystkich tylko nie u siebie :)


Z tą ochroną faktycznie przesadziłem.
Niemniej dzięki za odpowiedź.


Ze wszystkim przesadzasz...

Zapłać sobie egzamin przelewem
Weź dowód do kieszenie
Naucz się jeździć
Podstaw "swój" motocykl na egzamin

i pochwal się czy zdałeś ------- a nie pitol o chamstwie, bo nawet nie wiesz jak ktoś Cię może "załatwić" z uśmiechem na twarzy, w kiku pięknych słowach

Ponawiam pytanie --- instruktor Ci nie powiedział jakie "papiery i kwity" trzeba mieć na egzaminie ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez rusel » środa 08 stycznia 2014, 22:46

Przecież za komuny było lepiej
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez Anfa » czwartek 09 stycznia 2014, 00:07

4. Powinni honorować legitymacje szkolne jako dokumenty wydawane przez placówki edukacyjne w imieniu RP

Zobacz co to jest dokument tożsamości w Internetach , nawet jełopowata wikipedia Ci podpowie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dokument_tożsamości

- ja osobiście nie wiedziałem jakie dokumenty wziąć,


A formularza w OSK nie wypełniałeś, nie wiem jak jest teraz ale jeszcze rok temu było w nich napisane co potrzebujesz, nie wspominając, że ktoś Cie przygotowywał do egzaminu i jakbyś się go zapytał nie było by problemu

Ponadto uważam, że w każdej sytuacji powinna obowiązywać zwykła ludzka życzliwość, "Będziesz miłował [...] bliźniego swego jak siebie samego".


Takie rzeczy tylko w filmach, wiem wiem jesteś po gimnazjum tam uczą tylko jakie macie prawa, ale Polska to dziki kraj, nikt Cie nie przejmie do pracy bo wg powinna obwiązywać życzliwość i tak powinno być.

3. Ludzie zatrudnieni albo Ci, którzy aktualnie powinni siedzieć za biurkiem z napisem "Informacja" powinni faktycznie tam być szczególnie, że na


A po co ma kobieta tam siedzieć żeby Ci powiedzieć: Kochane dziecko drogie musisz mieć np. 100 zł i dowód osobisty wypełnić kwitek, zapłacić, i udać się do okienka gdzie się zapiszesz?
Sorry ale jak chcesz siku to idziesz do mamy z prośbą żeby Cię za rączkę trzymała, bo boisz się pająka w kiblu?


Pokolenie gimnazjalne to strasznie roszczeniowe dzieciaki
STOP DLA CHEMII W JEDZENIU
Anfa
 
Posty: 304
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2013, 16:04

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez lith » czwartek 09 stycznia 2014, 11:56

Jak pisałeś o tym, że dali za mały motor to się nie odzywałem, bo w życiu na motorze nie jeździłem, nie znam się. Ale jak zaczyna się narzekanie na to, że nie można zapłacić kartą (ciesz się, że można w ogóle na miejscu zapłacić, że word zorganizował jakieś okienko, bo są wordy gdzie nie zapłacisz wcale, tylko już z dowodem wpłaty przychodzisz), czy że nie akceptują legitymacji szkolnej to się uśmiałem :spoko:
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez jasper1 » czwartek 09 stycznia 2014, 17:30

Właściwie to ja się z Tobą Vulwsztyn zgadzam. :)
WORDy nie nadążają z postępem, nowoczesnością i przemianami społecznymi. :(
Ze względu na takich jak Ty powinny wnioskować do pani minister transportu o podjecie prac legislacyjnych mających na celu uwzględnienie w przepisach możliwości tworzenia strefy VIP dla zdających. :D

Pewnie by Ci się spodobało: osobisty asystent/ asystentka wita o umówionej godzinie w estetycznym pomieszczeniu, sadza na skórzanej sofie, serwuje kawę, załatwia za Ciebie wszystkie formalności, jak czegoś zapomniałeś zabrać ze sobą, podjedzie do Ciebie do domu, dzwoni by przypomnieć o dniu i godzinie egzaminu oraz dokumentach, które masz ze sobą zabrać. 8)

Trzy urocze hostessy prowadzą Cię w odpowiednim momencie na stanowisko egzaminacyjne poklepując i masując Twe zbolałe ze stresu ciało, dodają otuchy. :wink:

Serwisant już dostosował pojazd egzaminacyjny do Twoich indywidualnych potrzeb. :|

I tylko egzaminator pozostaje ciągle w innej bajce, choć strojem i aparycją jest dopasowany do bajki Twojej i po trzech minutach odsyła Cię do kasy, co ja mówię wzywa Twojego osobistego asystenta, u którego z przyjemnością w komfortowym, już Ci dobrze znanym otoczeniu, kolejny raz platynową kartą płacisz kwotę urzędową razy na przykład dziesięć. :D

Jestem pewna, że już Ci się spodobało. :mrgreen:

Dyrektorzy WORDów do dzieła (i nie zapomnijcie o małej prowizji dla mnie)
Wasz osobisty doradca biznesowy :D
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez Wyder » czwartek 09 stycznia 2014, 20:06

Ja tylko powiem, że najbliższy bankomat od WORDu Poznań znajduje się w odległości niecałych 500 metrów:P
Prawo jazdy: ABCDE
T - chyba odpuszczę... ale zrobię licencje pilota.... WYCIECZEK:P
Wyder
 
Posty: 174
Dołączył(a): czwartek 13 stycznia 2011, 19:12

Re: WORD w Poznaniu - komuna

Postprzez oskinstruktor » czwartek 09 stycznia 2014, 21:55

jasper- coś takiego jak Twój post był mi dziś wieczorem potrzebny. Uśmiałem się nieźle :) Dziękuję za poprawienie humoru :)

Panowie, bierzcie przykład z kobiety, a nie jakieś głupie wywody chłopakowi robicie ;)

Pozdrawiam wszystkich :)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości