A1 - nie mogę zdać, bo mam 2 metry wzrostu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: A1 - nie mogę zdać, bo mam 2 metry wzrostu

Postprzez Vulwsztyn » sobota 11 stycznia 2014, 23:17

Nie dopytałem, bo nie mogę z niego skorzystać (motor na zimę 120km ode mnie), ale zaiste podał mi rozwiązanie za co podziękowałem.
Panu takoż dziękuję za "konkret", ale zamierzam spróbować zdać jeszcze raz na tym pigmejskim wynalazku (YBR) siedząc na pasażerskim (chyba, że mi nie wolno), a przed egzaminem jeszcze przećwiczyć manewrówkę 2 godziny.

Sorry za komentarz odnośnie "osk", ale przeczytaj jego posty, a ten Adiii'ego, widać różnicę w podejściu?

Ciężko oddzielić istotne części postu od dodatkowych, ale staram się jak mogę.
Vulwsztyn
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 25 października 2013, 19:14

Re: A1 - nie mogę zdać, bo mam 2 metry wzrostu

Postprzez dylek » niedziela 12 stycznia 2014, 01:50

A o ile się założysz, że motor ci pasujący możesz mieć dużo bliżej niż owe 120 km ? :D
Mała podpowiedź....popytaj w wordzie np. na czym zdają egzaminy ludzie na kat. B1 i skąd biorą te furki...popytaj tam co nalezy zrobić, by nie zdawać na ich jednośladzie (zapewne podanie do dyrektora z uzasadnieniem) i .... powodzenia na egzaminie.
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: A1 - nie mogę zdać, bo mam 2 metry wzrostu

Postprzez srylek » niedziela 12 stycznia 2014, 10:18

Panie Vulwsztyn, bajki Pan opowiadasz:P
Mój mąż ma 195 i bez problemu jezdzi na ybr-kach i cbef-kach.
Powiem Ci więcej - pojedzie też małym chinskim skuterem z wysokościa siodła 65 cm, choć wygląda na nim groteskowo.
I nie zgodzę się z którymś z przedmówców, że łatwiej jechać na za dużym sprzęcie niż za małym. Jechać można na każdym, problem z zatrzymaniem:P
srylek
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek 24 września 2012, 23:41

Re: A1 - nie mogę zdać, bo mam 2 metry wzrostu

Postprzez oskinstruktor » niedziela 12 stycznia 2014, 10:22

Vulwsztyn mimo wszystko i bez względu na sposób, życzę Ci powodzenia na kolejnym egzaminie. :spoko:
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości