Trasy egzaminacyjne BYTOM

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Trasy egzaminacyjne BYTOM

Postprzez miki123 » sobota 28 grudnia 2013, 21:45

Witam mam pytanie ile jest tras egzaminacyjnych w BYTOMIU? i ile zajmuje przejechanie jednej trasy?(tak mniej więcej)
miki123
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 28 grudnia 2013, 21:41

Re: Trasy egzaminacyjne BYTOM

Postprzez dylek » sobota 28 grudnia 2013, 22:56

Myślę, że cię nie oszukam jak powiem, że tras egzaminacyjnych jest mniej więcej iloczyn liczby zatrudnionych tam egzaminatorów mnożonych przez kilkanaście (zapewne około 15-20 tras wymyślonych przez każdego egzaminatora)
Co do czasu....rozporządzenie pisze, że 1 trasa to co najmniej 25 min...górnego limitu nie ma.
Oczywiście trasy będą prowadziły po tych samych skrzyżowaniach, w podobnych rejonach... ale weź tylko 1 skrzyżowanie klasyczne - 4 wlotowe ... z każdego wlotu możesz prawo/prosto/lewo (zawracanie pominę :D ) ...wychodzi, że na jedno tylko skrzyżowanie należałoby najechać 12x by można je odfajkować jako przerobione (optymistycznie zakładam, że 1 raz wystarczy :D )

Do czego zmierzam .... nie ma tras egzaminacyjnych - można co najwyżej mówić o rejonach, po których najczęściej poruszają się egzaminatorzy, lub miejscach, gdzie najczęściej robią określone manewry ... (na tym skrzyżowaniu egzaminy często muszą skręcać w lewo...na tym parkingu najczęściej parkują prostopadle, a tam równolegle...ta jednokierunkowa jest objeżdżana...tam zawracają na 3, a tą ulicą zaliczają jazdę po drogach o podwyższonej prędkości itp itd... )

Nie da się tak policzyć jak kombinujesz...10tras x 15 min każda... dokupię 3h to sobie wszystkie objadę....
Tak się nie da.
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Trasy egzaminacyjne BYTOM

Postprzez LexiconAvenue » piątek 03 stycznia 2014, 17:55

Jest już gdzieś temat z trasami bytomskimi.
Z mojego doświadczenia i wielu znajomych - raczej nastaw się na Radzionków i Stroszek, czyli okolice WORDu. Malutkie rondo w Rojcy, skręty w lewo ze stopów i jednokierunkowych , przejazdy przez tory tramwajowe, strzałki warunkowe. Ponoć okolice radzionkowskiego rynku i tunelu w okolicach Księżej Góry też były popularne.
W centrum Bytomia często spotykam egzaminy na skrzyżowaniu Strzelców Bytomskich i al. Legionów, nie wiem, jak z popularnością ronda przy zjeździe na A1 (ale jest naprawdę proste do przejechania).
Would you get hip to this kindly tip
And go take that California trip
Get your kicks on Route 66
Avatar użytkownika
LexiconAvenue
 
Posty: 189
Dołączył(a): środa 29 sierpnia 2012, 14:17
Lokalizacja: gleiTHENburg


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 30 gości