Zrodla do nauki PJ

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zrodla do nauki PJ

Postprzez Kiermana77 » poniedziałek 16 grudnia 2013, 12:25

Witam, ostatnio miałem w czwartek egzamin teoretyczny. Przeczytałem książkę z osk, robiłem testy z płyty, do tego z plyty 'testyB', przeleciałem cale forum z pytaniami, ze dwie bazy pytań, dodatkowo o znakach poczytalem. Kodeksu niestety nie zdołam przeczytać, bo w srode mam kolejne podejscie. Ale dostalem od znajomego taka ksiazke z WinForu i tam sa przepisy o RD cos w deseń kodeksu, sa dwie czesci w drugiej sa szczegolowo opisane znaki. Uczylem sie do poprzedniego podejscia na prawde sporo i mimo to zabrakło mi0 3 punktów. Przed egzaminem zero stresu, wlecialem na pewniaku jedynie jak sie egzamin zaczal szybciej serducho biło ale to chyba normalne. Kolezanka z miasta przed wejsciem podekscytowana, stresowala sie itp. a mimo to 74/74, moze trafila latwiejsze pytania no nie wiadomo heheh. Ale to nie istotne.

Macie jakieś sprawdzone źródła z ktorych wy korzystaliscie podczas nauki? Szukalem sporo na google ale nic konkretnego nie ma. Pasuje zdać przynajmniej teorie moje drugie podejscie, zeby miec spokój na święta

Ed: Jeżeli zły dzial prosze przeniesc.
Kiermana77
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 grudnia 2013, 14:32

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości