Jaka może byc przerwa między zdawanymi egzaminami ?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jaka może byc przerwa między zdawanymi egzaminami ?

Postprzez brum » środa 28 września 2005, 14:52

Witam
Moje jedyne podejście do egzaminu bylo w listopadzie 2004. Teraz chcę kontynuować robienie prawka. Czy mogę?? Jeśli tak to jaki jest maksymalny odstęp między zdawanymi egzaminami praktycznymi żeby nie przepadł kurs. Rozumiem że teraz muszę wykupić dodatkowe godziny.
Dzięki z góry za pomoc.
brum
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 28 września 2005, 14:48

Postprzez ella » środa 28 września 2005, 14:59

tak to jaki jest maksymalny odstęp między zdawanymi egzaminami praktycznymi żeby nie przepadł kurs.

Nie ma czegoś takiego jak maksymalny odstęp między egzaminami. Zapisuj sie na egzamin a w między czasie czekając na niego wykup trochę jazd bo pewnie trochę :wink: zapomiałaś/eś.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mazak » czwartek 06 października 2005, 20:16

Obecnie Ministerstwo unieważniło kursy z roku 1998, masz jeszcze czas :D będziesz jednak musiał zdać ponownie teorię i czeka cię wykupienie 5 jazd doszkalających. Zaświadczenie o ukończeniu jazd pozwoli ci zapisac się na egzamin. Przy okazji, egz. teoretyczny jest ważny 6 miesięcy, po tym okresie musisz znowu zdawać torię. Pozdro :wink:
JEŚLI WIERZYSZ, ŻE NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH. TO TRZAŚNIJ OBROTOWYMI DRZWIAMI
mazak
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa 05 października 2005, 23:03
Lokalizacja: Warszawa - bemowo

Postprzez wiruswww » czwartek 06 października 2005, 21:20

Mazak mylisz się, nie potrzebne jest zadne zaswiadczenie o pięciu godzinach ani te 5 godzin. Było tylko jedno podejscie wiec czega go tylko ponowny egzamin z teori.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez mazak » czwartek 06 października 2005, 21:29

wiruswww napisał(a):Mazak mylisz się, nie potrzebne jest zadne zaswiadczenie o pięciu godzinach ani te 5 godzin. Było tylko jedno podejscie wiec czega go tylko ponowny egzamin z teori.
Przykro mi przy przerwie 1 roku od ostatniego egzaminu praktycznego, WORD nie wyznaczy daty egzaminu bez jazd doszkalajacych. Obecnie przerabiałem taki przypadek, przynajmniej w Warszawie :cry:
JEŚLI WIERZYSZ, ŻE NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH. TO TRZAŚNIJ OBROTOWYMI DRZWIAMI
mazak
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa 05 października 2005, 23:03
Lokalizacja: Warszawa - bemowo

Postprzez wiruswww » czwartek 06 października 2005, 22:41

no ok, podejście było w listopadzie 2004 a mamy 6 pazniernik 2005 więc do listopada jeszcze troche, jakby nie liczyc rok jeszcze nie minął
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez ella » piątek 07 października 2005, 08:50

mazak napisał(a):
Przykro mi przy przerwie 1 roku od ostatniego egzaminu praktycznego, WORD nie wyznaczy daty egzaminu bez jazd doszkalajacych. Obecnie przerabiałem taki przypadek, przynajmniej w Warszawie


Nie miem Mazak skąd to wytrzasnałeś, że po roku trzeba obowiązkowo wykupić jazdy doszkalające. Ktoś tu kogoś w trabę robi
Żadnego zaświadczenia nie potrzeba do zapisu na egzamin po dłużeszej nawet dwuletniej przerwie i jednym albo drugim nie zdanym egzaminie..
Wysłałam wczoraj wieczorem po przeczytaniu Twojego posta, maila do warszawskeigo WORD ( podaję adres jakby ktoś chciał sprawdzić sekretariat@word.waw.pl )i właśnie otrzymałam odpowiedź, że tylko po 3, 6,9......itd wykupuje się obowiązkowe jazdy i żadna długa przerwa nie ma znaczenia. Oczywiście po okresie dłuższym niz rok trzeba udać się do Wydziału Komunikacji bo tam znajdują się dokumenty.
Oczywiście jazdy doszkalające i tak wypadałoby wykupić bo bez tego po dłuzszej przerwie egzamin nie ma sensu.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mazak » piątek 07 października 2005, 13:08

zgadza się co do jazd, ale życie sobie... mam teraz kursanta który 1,5 roku temu podchodził do egzaminu. Wtedy nie zdał 2 razy, wniosek - należy mu się jeszcze jedno podejście i co ? Pani w okienku odmówiła zapisania na egzamin bez zaświadczenia o jazdach doszkalających. Chciałem zrobić awanturę, ale kursant prosił..., żebym nie interweniował. Wydałem zaświadczenie. :?
JEŚLI WIERZYSZ, ŻE NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH. TO TRZAŚNIJ OBROTOWYMI DRZWIAMI
mazak
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa 05 października 2005, 23:03
Lokalizacja: Warszawa - bemowo

Postprzez ella » piątek 07 października 2005, 13:20

ale kursant prosił..., żebym nie interweniował

Coś ten kursant kręci :wink: :D
Pewnie bał się przyznać, że oblał juz trzy razy albo zapomiał :wink:
W regulaminie jest jasno powiedziane kiedy to zaświadczenie jest potrzebne i żadna pani w okienku tego nie zmieni.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Silent » piątek 07 października 2005, 19:14

ella napisał(a):W regulaminie jest jasno powiedziane kiedy to zaświadczenie jest potrzebne i żadna pani w okienku tego nie zmieni.
Dokładnie, ponadto przy zapisywaniu się na egzamin pani w okienku loguje się do bazy danych w komputerze, i ma tam czarno na białym napisane ile razy ktoś podchodził do egzaminu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Silent
 
Posty: 584
Dołączył(a): poniedziałek 01 listopada 2004, 21:06
Lokalizacja: Olsztyn / Trevelmond

Re: Jaka może byc przerwa między zdawanymi egzaminami ?

Postprzez zkz » wtorek 13 września 2016, 00:26

Witajcie!
Kurs prawa jazdy skończyłam w październiku bodajże. Do kiedy muszę zdać egzamin wewnętrzny i ile czasu mam na zdanie zewnętrznego?
zkz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 13 września 2016, 00:23


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości