wymiana prawka z polskiego na angielskie ,gratisowa kat A

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

wymiana prawka z polskiego na angielskie ,gratisowa kat A

Postprzez junakm10 » wtorek 15 października 2013, 13:29

witam ,i mam dosc mitow jakie na necie sa kreowane na temat dawania gratisowych kategori od anglikow,mam motor w angli junaka m10;) a nie mam prawka na motor tylko na B,wymienilem na angielskie 2 tyg. temu,i to jest tak mam B z Polski,a tu jest prawo takie ze dostajesz kategorie nizsza,a wiec otrzymalem dodatkowa B1 ,AM(do 50ccm)i ukochana kat A ale z kodem 79(tri)czyli pupa zimna ,moge jezdzic trajkami(trojkolowcami)zadzwonilem do DVLA i nie mam zadnego prawa do prowadzenia motocykli,czyli moj junak to pojemnosc 350ccm, 14kw(19km)to niestety musze robic CBT(100£)jedniodniowy kurs,a po tym na kategorie A2 ktora obejmoje moj motor i po uplywie 2 lat jezeli bede chcial przejsc na wiekszy motor musze podchodzic do egzaminu na pelne A a jezeli zostane przy moim motorku wystarczy mi te A2 ktore i tak jest nieco tansze,mysle ze rozwialem wszelkie watpliwosci co do bredni ktorzy wymyslaja ludzie bo slyszeli od osob trzecich(prawko polskie mam od 98r i 36 lat na karku)pozdro "HOSANNA NA WYSOKOSCI OSI" :wow:
junakm10
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 października 2013, 13:10

Re: wymiana prawka z polskiego na angielskie ,gratisowa kat

Postprzez Kinga87 » niedziela 30 sierpnia 2015, 13:32

Szukałam na forum informacji związanych z wymianą polskiego prawa jazdy na angielskie i znalazłam ten wątek. Odświeżam go po długim czasie, ale mam pytanie ściśle z tym związane, dlatego nie będę już zakładać nowego tematu, tylko po prostu dołączę do tego ;)

Czy jest teraz jakiś obowiązek wymiany? Oboje z mężem chcemy wymienić swoje polskie prawo jazdy, bo zostajemy na wyspach jeszcze na minimum pięć lat, więc chyba warto o tym pomyśleć... Znalazłam takie informacje - http://www.emano.co.uk/czy-wymagana-jest-wymiana-prawa-jazdy-z-polskiego-na-brytyjskie.html, ale czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak to dokładnie wygląda w praktyce?
Avatar użytkownika
Kinga87
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 30 sierpnia 2015, 13:25

Re: wymiana prawka z polskiego na angielskie ,gratisowa kat

Postprzez ks-rider » niedziela 30 sierpnia 2015, 15:07

Ale o co Wam chodzi ?

Wymienic macie i mozliwosc i prawo, wiec w czym Problem ?

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości