Egzamin teoretyczny kat. b

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin teoretyczny kat. b

Postprzez oski121 » piątek 22 stycznia 2016, 13:39

Czołem wszystkim, w kwietniu xx dnia 2015 r. zdawałem Teorie + Praktyke, teorie zdałem, ale niestety praktyke oblałem, dziś gdy coś mnie natchnęło by zapisać się na egzamin, przy zapisywaniu się na Info-car.pl wyświetliła mi się informacja czy napewno mam zdany egzamin teoretyczny, no i chwila zawachania, szukanie w googlach, i doczytałem się że egzamin teoretyczny jest ważny 6 miesięcy od daty jego zdania, na innej zaś stronie wyczytałem że jest ważny bezterminowo, nie wiem już co myśleć, Pani z Wordu przez telefon nie chciała udzielić mi takiej informacji niestety. Moje pytanie brzmi ile wkońcu jest ważny ten egzamin teoretyczny oraz czy jest możliwość sprawdzić gdzieś w sieci czy muszę go zdawać jeszcze raz?
oski121
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 stycznia 2016, 13:33

Re: Egzamin teoretyczny kat. b

Postprzez Hans123 » poniedziałek 25 stycznia 2016, 18:15

Egzamin w Twoim przypadku jest na pewno ważny bezterminowo. Od 2013r. egzaminy teoretyczne są już ważne bezterminowo. Więc ta stronka gdzie wyczytałeś o 6 miesiącach jest już pewnie "starszej daty".

W WORD'zie jak to w urzędzie państwowym. Urzędnicy/czki totalnie niepomocni i niemili dla interesantów. Nie inaczej jest u mnie. Gdy zapytałem czy zwolniły się jakieś terminy na egzamin to babka zrobiła minę w stylu- "Jak Ty śmiesz o takie coś pytać". Teraz są cwani bo są takie tłumy chętnych, że im zwisa taki jeden "klient". Albo babki wkurzone, że WORDy przeżywają oblężenie a one zarabiają tyle co zwykle.
kat: B,C+E,D,T, Z,Y,X, F16
Hans123
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek 05 listopada 2015, 20:15

Re: Egzamin teoretyczny kat. b

Postprzez Akane » piątek 29 stycznia 2016, 20:56

Hans123 napisał(a):Gdy zapytałem czy zwolniły się jakieś terminy na egzamin to babka zrobiła minę w stylu- "Jak Ty śmiesz o takie coś pytać". Teraz są cwani bo są takie tłumy chętnych, że im zwisa taki jeden "klient". Albo babki wkurzone, że WORDy przeżywają oblężenie a one zarabiają tyle co zwykle.

Warto zaglądać codziennie przez https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html - szybciej się zorientujesz czy są jakieś miejsca.
Prawo jazdy kategorii B: od 07.12.2015
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 135
Dołączył(a): piątek 27 listopada 2015, 20:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Egzamin teoretyczny kat. b

Postprzez Hans123 » sobota 30 stycznia 2016, 23:14

@Akane- Niestety mojego WORD nie ma w spisie :/ W ogóle nie ma żadnego z Warmii i Mazur
kat: B,C+E,D,T, Z,Y,X, F16
Hans123
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek 05 listopada 2015, 20:15

Re: Egzamin teoretyczny kat. b

Postprzez eragon » niedziela 31 stycznia 2016, 17:44

Hans123 napisał(a): mojego WORD nie ma w spisie

Jeszcze nie wszystkie tam są.. Czyli pozostaje telefon lub osobiście ..
Powodzenia..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości