Zapamiętane pytania z teorii kat C

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez enado » czwartek 23 maja 2013, 16:05

Egzamin dzisiejszy, KAT C podejście pierwsze. liczba uzyskanych punktów 74/74 więc odpowiedzi na poniższe pytania są na pewno prawidłowe.

Pytanie jakie wydało mi się dość nie jasne (gdzie trzeba strzelić :-]):

W tej sytuacji możliwa jest zmiana pasa ruchu?
[obrazek: droga dwujezdniowa, o jezdniach dwupasowych, kierujący jedzie lewym pasem ruchu, linia ciągła, bezpośrednio przed przejściem dla pieszych, po przejechaniu 10 metrów długa prosta droga i już linia przerywana - o którą linię chodzi...]
zaznaczyłem NIE - odp prawidłowa.

I takie jeszcze jedno dość proste, ale w stresie może trochę mieszać:

Jednym z warunków dopuszczenia do ruchu przyczepy wyposażoną w hamulec pneumatyczny jest:
a)zamontowany układ hamulcowy tylko na jednej osi,
b)hamulec skonstuowany w sposób taki, aby automatycznie zatrzymał przyczepę w przypadku odczepienia się podczas jazdy od pojazdu ciągnącego,
c)wyposażony [w coś tam coś tam] trójżylny układ (trójpoziomowy, trójcośtam?)

Pozostałe pytania pamiętam przez mgłe, więc nie będę zmyślać. Powiem jedynie, że były banalnie proste. W jasny sposób zadawane i jasne przy odpowiedziach.

Pozdrawiam i powodzenia.
enado
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 23 maja 2013, 15:53

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez haszczun » środa 29 maja 2013, 12:35

Witam i oto pare nowych pytan ktorych jeszcze nei bylo a ktore zapamietalem wszystko bylo w stresie wiec dokladnie takie jak na egzaminie nie beda

czy podczas uzywania gasnicy musimy pamietac zeby pokrywa silnka byla tylko do polowy otwarta a nie na cala szerosc?

zdjecie ciemna droga ale na srodku swieca latarnia coprawda to swiatlo takie slabe ze ledwo widac, pytanie czy mozemy w tej sytuacji uzyc swiatel drogowych?

film jedziemy droga z pierszenstwem "L" w prawo przed nami z lewej strony z chodnika jedzie rowerzysta i nie wyglada jakby mial sie zatrzymac przejezdrza przez lewy pas jezdni i wjezdrza na wysepke oddzielajaca pasy ruchu pytanie czy mamy obowiazek go przepuscic

jakie dodatkowe gadżety kierowca moze posiadac w samochodzie
a) niebieskie diody zewnetrzne b)oble przedmioty w kabinie ktore nie spowoduja urazu u pasazerow c) nie pamietam wybaczcie

film zblizamy sie do przejscia dla pieszych po obu stronach jezdni stoja piesi jest ich duzo ale zaden nie wykazuje najmniejszej ochoty sie ruszyc pytanie czy mamy obowiazek sie zatrzymac?

W samochodzie jakiej o jakiej dopuszczalnej masie clkowitej obowiazkowe jest stosowanie tachografu a)2,5t b)3,5t c)12t
haszczun
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 maja 2013, 12:19

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez dtech » poniedziałek 03 czerwca 2013, 12:18

haszczun napisał(a):1 - czy podczas uzywania gasnicy musimy pamietac zeby pokrywa silnka byla tylko do polowy otwarta a nie na cala szerosc?

2 - zdjecie ciemna droga ale na srodku swieca latarnia coprawda to swiatlo takie slabe ze ledwo widac, pytanie czy mozemy w tej sytuacji uzyc swiatel drogowych?

3 - film jedziemy droga z pierszenstwem "L" w prawo przed nami z lewej strony z chodnika jedzie rowerzysta i nie wyglada jakby mial sie zatrzymac przejezdrza przez lewy pas jezdni i wjezdrza na wysepke oddzielajaca pasy ruchu pytanie czy mamy obowiazek go przepuscic

4 - jakie dodatkowe gadżety kierowca moze posiadac w samochodzie
a) niebieskie diody zewnetrzne b)oble przedmioty w kabinie ktore nie spowoduja urazu u pasazerow c) nie pamietam wybaczcie

5 - film zblizamy sie do przejscia dla pieszych po obu stronach jezdni stoja piesi jest ich duzo ale zaden nie wykazuje najmniejszej ochoty sie ruszyc pytanie czy mamy obowiazek sie zatrzymac?

6 - W samochodzie jakiej o jakiej dopuszczalnej masie clkowitej obowiazkowe jest stosowanie tachografu a)2,5t b)3,5t c)12t



1 - Tak musimy bo jak otworzy się maskę na maxa to ogień się rozprzestrzeni (więcej tlenu) to pytanie było w kategorii B

2 - Możemy włączyć drogowe

3 - mamy obowiązek go przepuścić bo inaczej go rozjedziemy

4 - tutaj nie wiem ale na logikę to B

5 - mamy obowiązek się zatrzymać

6 - C >powyżej 3,5 tony oraz autobusy wykonujące kursy na trasach powyżej 50 km i nieregularnych liniach
dtech
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 15 maja 2013, 20:56

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez dtech » środa 05 czerwca 2013, 21:53

Podejście 2 Kraków system PWPW
Baza pytań 1.32.05
Wszystkie odpowiedzi dobre 74/74 pkt. :D
Miałem nawet to samo stanowisko (6) co za pierwszym razem :D

Oprócz mnie były jeszcze 24 osoby - wiem, że 3 oprócz mnie zdały.

Powtórzyło mi się sporo pytań, które miałem za pierwszym razem.

Znak A4 - niebezpieczne zakręty pierwszy w lewo. Czy ten znak informuje o 2 zakrętach, pierwszy w lewo ? TAK

Skręcamy na zielonym ogólnym w prawo a przez przejście dla pieszych i przejazd dla rowerów przejeżdżają rowery - czy trzeba zachować szczególną ostrożność ? TAK

Wyjeżdżamy ze strefy ruchu, po prawej koniec strefy ruchu a my skręcamy w lewo - czy mamy pierwszeństwo nad pojazdem jadącym z prawej strony ? NIE

Jedziemy drogą, gdzie pierwszeństwo jest w prawo a my skręcamy w lewo - czy musimy ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu drogą z pierwszeństwem ? Tak bo zjeżdżamy z drogi z pierwszeństwem a drugi pojazd nią jedzie cały czas.

Czy zażycie małej ilości narkotyków zwiększy koncentrację ? NIE

Jak sobie przypomnę inne pytania to je dorzucę. Ogólnie wystarczy znać przepisy i nie ma problemów.

Z pytań specjalistycznych.

Jak powinniśmy ekonomicznie jechać ?
A ograniczyć gwałtowne przyspieszenie i hamowanie - dobra odpowiedź
B ostro przyspieszać
C ostro hamować

Powtórzyło mi się pytanie o łagodne hamowanie i jak sprzęgło nacisnąć
A przed wciśnięciem hamulca
B razem z hamulcem
C wtedy gdy pojazd osiągnie minimalną prędkość dla danego biegu - dobra odpowiedź

Kto może kierować ciągnikiem siodłowym i naczepą wykonując przewóz na potrzeby własne ?
A osoba posiadająca prawo jazdy D + E
B pracodawca lub jego pracownik - dobra odpowiedź
C jakiś tam kierowca

Powtórzyło mi się pytanie w co musi być wyposażona przyczepa posiadająca pneumatyczny układ hamulcowy - poprawna odpowiedź to musi się sama zatrzymać jeśli zerwie się połączenie z pojazdem ciągnącym

Miałem jak dzieli się odpoczynek 45 minutowy na 2 części
A 20 i 25 minut
B 30 i 15 minut
C 15 i 30 minut - dobra odpowiedź

Ile trwa skrócony odpoczynek dobowy
A 8 godzin
B 9 godzin - dobra odpowiedź
C 10 godzin

Co musi mieć sprawne samochód ciężarowy :
A układ wydechowy i katalizator - dobra odpowiedź
B radio i odtwarzacz CD
C nawigację samochodową

Miałem pytanie z ratownictwa - dość łatwe.

Podobnie jak w 20 pytaniach podstawowych jak sobie przypomnę inne pytania to dodam je później.

Polecam poczytać sobie pytania z kategorii B bo mi się kilka powtórzyło z nich.
Polecam nauczyć się przerw, długości czasu pracy, wymiarów pojazdów, co to jest CMR, list przewozowy, SAD itp.
dtech
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 15 maja 2013, 20:56

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez jasper1 » środa 05 czerwca 2013, 23:14

dtech napisał(a):
Jedziemy drogą, gdzie pierwszeństwo jest w prawo a my skręcamy w lewo - czy musimy ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu drogą z pierwszeństwem ? Tak bo zjeżdżamy z drogi z pierwszeństwem a drugi pojazd nią jedzie cały czas.

Małe uzupełnienie od kat. B. Udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, ale źle ją uzasadniasz. Pierwszeństwo ustala się przed wjazdem na skrzyzowanie. To czy opuszczasz drogę z pierwszeństwem czy nią jedziesz dalej nie ma znaczenia. Znajdujesz się z tym jadącym dalej drogą z pierwszeństwem w sytuacji równorzędnej, a on jest z Twojej prawej, wiec dlatego go przepuszczasz.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez pieeter » wtorek 11 czerwca 2013, 02:09

Witam, dzisiaj podchodze po raz kolejny do tego testu - nie komentuje juz tego ze od wielu lat jezdze autem osobowym i mimo dokladnej znajomosci kodeksu i przygotowania do testu trafiaja sie pytania, na ktore odpowiedz zna chyba tylko autor.

Osrodek egzaminacyjny: WORD Poznan - system ITS IMAGE

Duzo pytan sie juz powtorzylo wiec dorzuce tylko te, ktorych jeszcze nie bylo, a ktore mnie zaskoczyly

1. Czy mozna zabezpieczyc ladunek lancuchem stalowym
a) tak
b) nie, ale mozna linkami stalowymi
c) nie, trzeba pasami elastycznymi

z innych pytan pamietalem, ze prawidlowe mocowanie ladunku to pas z grzechotka, no ale okazuje sie ze lancuchem stalowym tez mozna - poprawna odpowiedz to A


2. Jak funkcja auta musi byc aktywna, zeby mozna bylo ustawic tempomat
a) osiagnieta predkosc minimalna podana przez producenta
b) wlaczony ogranicznik predkosci
c) wcisniete sprzeglo

Tutaj niestety bardzo mylace jest samo brzmienie pytania - "aktywna funkcja auta". To mnie zmylilo i zaznacyzlem ten ogranicznik bo to byla jedyna odpowiedz, ktora byla faktycznie pewna funkcja auta. Jak sie okazalo chodzilo o osiagniecie wymaganej minimalnej predkosci (logiczne, acz zle zadane pytanie). Takze odpowiedz A

No i pytanie 3 - ulubione w wordzie w Poznaniu - dokumenty wymagane podczas przewozu drogowego. Niby proste ale mamy przewoz drogowy, drogowy na potrzeby wlasne, transport drogowy, transport meidzynarodowy i miedzynarodowy na potrzeby wlasne, do tego przewoz rzeczy. Na wszystko jest wymagany inny papierek wiec radze sie zapoznac z poradami na stronce itd - wszystko jest tam rozpisane. http://www.gitd.gov.pl/content/wymagane-dokumenty I pamietajcie o sprawdzeniu o jaki przewoz chodzi w pytaniu

Dla przypomnienia - kolejne czesto poawiajace sie pytanie:
Wypicie kwasu podczas wypadku - NIE nalezy wywolywac wymiotow.
pieeter
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 czerwca 2013, 01:58

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez xemology » czwartek 20 czerwca 2013, 16:09

witam, podzielę się pytaniami, które mi się dzisiaj przytrafiły na egzaminie.
Nie przytoczę ich słowo w słowo ale moze komuś przy nauce pomogą. miałem 1 błąd

specjalistyczne:
w układzie chłodzenia podczas pracy silnika przy niezmiennym ciśnieniu czynnika(albo zwiększaniu nie pamiętam) obniża się poziom płynu chłodzącego w zbiorniku. co jest tego przyczyną:

A) temperatura pracy silnika obnizyła się
B) awaria albo wyciek(ten podpunkt pamiętam mglisto)
C) temperatura pracy silnika wzrosła
dałem C a uzasadniam to otwarciem dużego obiegu

Jak prawidłowo używać gaśnicy proszkowej przy gaszeniu:

A) w odległości 4-6 metrów skierować strumień na płomienie
B) w odległości 3-5 metrów stanąć z wiatrem i skierować strumień na płomienie
C) w ogległości 2-4 metry kierować strumień naprzemiennie na płomienie i źródło ognia
dałem B ale nie wiem czy prawidłowo. niezbyt kojarzę wartości przedziałów odległości tzn "3-5m" w odpowiedzi B było na 100% i całe zdanie tak wlasnie brzmiało

z innych specjalistycznych to:
ile wynosi czas dobowego skróconego odpoczynku
ile wynosi czas tygodniowego skróconego odpoczynku
o ile może być cięższa przyczepa od pojazdu
prawidłowa kolejność ustawienia foteli lusterek pasów
czy wolno mi prowadzić pojazd przekraczający dopuszczalne wymiary
(i tu daną odpowiedź pamiętam dokładnie "nie, pod żadnym warunkiem")
do kogo należy się zwrócić o pozwolenie na przejazd pojazdu ponadnormatywnego
do zarządcy drogi

z podstawowych:
pochmurne południe ale nie ma zmniejszonej przejrzystości powietrza. czy można używać świateł do jazdy dziennej TAK

mgła wyprzedzam rowerzystę czy powinienem dawać krótkotrwałe sygnały dźwiękowe TAK

wjazd w strefę zamieszkania potem wchodzący pieszy przed pojazd czy powinienem zatrabić NIE

zdjęcie zjazd pewnie z autostrady na zjeździe ograniczenie prędkości razem ze znakiem o rozpoczynającym się ruchu dwukierunkowym. czy mam spodziewać się pojazdów jadących z naprzeciwka TAK

przejazd kolejowy krzyż sw andrzeja. Czy ten znak wyznacza mi linię obowiązkowego zatrzymania NIE
xemology
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 20 czerwca 2013, 13:14

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez haszczun » piątek 21 czerwca 2013, 12:02

kolejne pare pytań które zapamietałem brałem wydruk ale nie każdy numer pytania zapamiętałem. podaje tylko te odpowiedzi ktorych jestem pewny a ktore sa na moje podchwytliwe

zdjęcie autobus w zatoczce pytanie: jedziesz 50km/h czy musisz zwolnić TAK

zdjęcie człowiek stoi na chodniku obok niego gośc na wózku stoją 1m od drogi nic nie wskazuje ze któryś chce wejśc na droge pytanie: jedziesz 45km/h czy musisz zwolnić TAK

zdjecie samochód cześciowo na poboczu czesciowo na drodze dookola drzewa przed samochodem czlowiek w pozycji kucajacej pytanie: czy nalezy pozwolic mu wstać? TAK
dziwne troche pytanie bo nic nie wskazuje ze cos sie stalo zlego samochod jest caly i nie uszkodzony

zdjecie sautobus w zatoczce na przytanku przed autobusem lekko widac czlowieka ktory wyglada zza autobusu pytanie: czy powinnismy uzyc klaksonu? kliknalem nie ale nie jestem pewny poprawnej odpowiedzi, z tego co czytalem to kazdorazowe uzywanie klaksonu w stosunku do pieszych i rowerzystow moze ich wystraszyc i sprawic ze spanikuja

zdjecie skrzyzowanie i znaki stop, ustap piewszenstwa i przejscie dla pieszych, na drodze pasy namalowane a jakeis 2m za pasami linia bezwzglednego zatrzymania pytanie: czy musisz zatrzymac się przed linia bezwzglednego zatrzymania TAK
znowu podchwytliwe bo jesli prowadze ciezarowke i zatrzymam sie przed linia to zaslonie cale przejscie dla pieszych pewnie autor pomyslal ze przed pasami to i tak jest przed linia odpowiedz tak jest poprawna

jaki dokument uprawnia do jazdy ciezarowka?
b) homologacja ciezarowa
c) karta drogowa
:( odpowiedzi a nie pamietam, ja zaznaczylem b i okazalo sie błedne
haszczun
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 maja 2013, 12:19

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez xemology » piątek 21 czerwca 2013, 16:49

xemology napisał(a): w układzie chłodzenia podczas pracy silnika przy niezmiennym ciśnieniu czynnika(albo zwiększaniu nie pamiętam) obniża się poziom płynu chłodzącego w zbiorniku. co jest tego przyczyną:

A) temperatura pracy silnika obnizyła się
B) awaria albo wyciek(ten podpunkt pamiętam mglisto)
C) temperatura pracy silnika wzrosła
dałem C a uzasadniam to otwarciem dużego obiegu


i znalazłem swój 1 błąd. płyn chłodzący rozszerza się pod wpływem wzrostu temperatury dlatego przy goracym silniku powinno być go nieznacznie ale więcej.

Odnośnie pytania o gaśnicę to odległość nie jest tak ważna jak fakt, żeby jak najwięcej środka gaśniczego dotarło do źródła ognia. Dlatego w instrukcjach obsługi napisano o odpowiedniej odległości i zawsze z wiatrem. No i gaszenie pod wiatr raczej nie jest bezpieczne. Prostuję aby w błąd nikogo nie wprowadzać.
xemology
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 20 czerwca 2013, 13:14

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez iPit » wtorek 25 czerwca 2013, 21:10

Ktos miał juz może praktyke w Katowicach ? Albo w innym miescie na Kat. C ? Co najczęsciej pytaja?
Pytaja gdzie jest zbiornik płynu sprzęgłowego ? Wiem te wszystkie rzeczy, ale z ciekawości pytam na co sie szykować :).
iPit
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 02 lutego 2013, 00:35

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez Radhezz » środa 26 czerwca 2013, 16:33

iPit napisał(a):Ktos miał juz może praktyke w Katowicach ? Albo w innym miescie na Kat. C ? Co najczęsciej pytaja?
Pytaja gdzie jest zbiornik płynu sprzęgłowego ? Wiem te wszystkie rzeczy, ale z ciekawości pytam na co sie szykować :).

To już nie te czasy... Każdy ma wylosowane do pokazania dwie rzeczy przez komputer, tak samo jak zadania na placu każdy ma wylosowane dwa inne, i egzaminator nie ma tu nic do powiedzenia. Tak samo jeśli czegoś nie ma "w zestawie pytań" to takowe pojawić się nie może, a z tego co wiem zbiornik płynu sprzęgłowego (tudzież innego hydraulika) w zestawie dla kat. C się nie pojawia.
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez zbyszko44 » wtorek 09 lipca 2013, 15:37

8.07.13
Ja miałem takie pytanie i nie znam odp

Kiedy działa hamulec roboczy przyczepy
A: Po odpięciu przyczepy w trakcie jazdy
B: działa na jedną oś
C: działa przez trzy kable jakoś tak leciało
Ostatnio zmieniony wtorek 09 lipca 2013, 16:03 przez zbyszko44, łącznie zmieniany 2 razy
zbyszko44
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2013, 15:24

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez zbyszko44 » wtorek 09 lipca 2013, 16:00

Jadę na wprost mam światło zielone po prawej stronie jedzie tramwaj

Czy ty masz pierwszeństwo Tak/Nie

Zaznaczyłem nie ale chyba to był błąd

Co ile czasu się robi aktualny przegląd techniczny samochodu ciężarowego?

A:6 mies
B: 1 rok
C: 2 lata

odp B


Niestety miałem 65 pkt muszę czekać na 3 raz. Oprócz pierwszego w poprzednim temacie prawie wiedziałem niestety paru zapomniałem
zbyszko44
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2013, 15:24

pytania i odpowiedzi na pytania specjalistyczne kat C

Postprzez rikiardo » wtorek 09 lipca 2013, 16:53

witam mam kilka pytan ktore spotkalem sie na egzaminie teoretycznym w skierniewicach i ktore sprawiaja mi problem prosze WAS o pomoc


1.posiadajac odpis z zaswiadczenia na miedzynarodowy niezarobkowy przewoz drogowy mozemy przewozic:
a transport drogowy miedzynarodowy
b przewoz kajowy na potrzeby wlasne
c transport drogowy poza granicami Rzeczpospolitej Polskie

2.Kto moze wykonywac przewoz niezarobkowy przewoz towarow samochdpdem ciezarowym
a osoba posiadajaca kat C i E
b przedsiebiorca lub pracownik
c osoba zatrudniona na umowe zlecenie

3mijanie auta w nocy
a obserwujesz swiatla samochodu jadacego z przeciwka
b przelaczasz swiatla mijania na drogowe
c obserwujesz obszar na prawa stropne od krawedzi lampy auta z naprzeciwka

4 kto musi posiadac certyfdikat kompetencji zawodowych
a kierowca
b pracownik firmy transportowej
c wlasciciel

5 zabrania sie holowania
a na autostradzie z wyjatkiem holowania przez pojazdy do tego przenzaczone do najblizszego wjazdu lub miejsca oblsugi podroznych
b na drodze ekspresowej do najblizszego wyjazdu
c w strefie zaieszkania

6
jaka nalezy zawrzec umowe z pracodawca jesli przewozisz na jego rzecz jakis tam transport a on nie ma z tego korzysci finasowych
a umowa zlecenie
b umowa o prace
c umowa o dzielo

7 podczas transportu ciezkiego sprzetu koparka na platformie
a trzeba zabezpieczyc ladunek za ppokmoca klinow i hakow(byla nazwa mocowan ale nie pamietam)
b wystarczy unieruchomic za pomoca hamulca
c wystareczy nie zabezpieczac na ktorkich odcinkach

8 co to jest lista ladunkowa
a dokument zawierjacy umowe miedzy kuopujacym a sprzedajacym
b dokument o ubezpieczniu towaru
c wykaz towarow przeznaczonyc h do transportu <drobnica>

9 czy mozesz wjechac na swiatla filmik jednoczesnie zapala sie swiatlo zielone i zolte?
Tak czy nie

10 czy mozna wyprzedzac zdjecie linia przerywana droga dwukierunkowa jednojezdniowa
a nie
b tak
c tak ale musisz sie najpierw upewnic spogladajac w lusterko

11 Czy na drodze ekspresowej należy sygnalizować awarie pojazdu na poboczu T/N ja odpowiedziałem tak

12 Używając gaśnicy przy płonącym pojeździe należy a) stanąć w odległości 4-6 m od pojazdu i strzelić w kierunku płomienia b) ileś tam m i strzelić z wiatrem coś było odpada by zwieje nam c) stanąć od 5-8 m i strzelić najpierw na płomień a następnie na źródło

13 Kiedy kierowca powinien sprawdzic statecznosc ladunku:
a)na kazdym postoju
b)co 100km
c)po gwaltownym hamowaniu

14
Na jaka odleglosc swieca dobrze ustawione swiatla drogowe:
a)50m
b)100
c)150

15 Do jakiej predkosci sa zablokowane auta ciezarowe
a 80
b 85
c 90

ja bym odpiwiedzial tak
1 nie mam zielonego pojecia niesety;/
2 chyba b
3 c?
4 a
5a
6b
7a
8c
9 nie bo ziolte mowi nam o przygotowaniu do jazdy
10 tak ale po upewnieniu sie w lusteku
11 tak
12b
13a
14b
15c
rikiardo
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2013, 16:46

Re: Zapamiętane pytania z teorii kat C

Postprzez yama » czwartek 11 lipca 2013, 13:24

1.b
2.b
3.c
4.b , ale właściciel też może .
5.a
6.b
7.a
8.C
9.nie
10.c
11.tak
12.z wiatrem
13.c
14.b
15. c
yama
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek 05 lutego 2013, 15:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości