O krok do przodu...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

O krok do przodu...

Postprzez slawek123 » piątek 01 lutego 2013, 10:56

Witam ;)

Wczoraj miałem drugi praktyczny egzamin na prawo jazdy w Wordzie w Siedlcach. Niestety nie udało mi się zdać przez durnotę na mieście. Egzaminatorzy są bardzo surowi a czas oczekiwania na kolejny egzamin to prawie 2 miesiące...
Zapisałem się na kolejny 3cie podejście z datą 14 marca.
Chciałbym zapytać czy jest możliwość ponownego (podwójnego) zapisania się na egzamin np tydzień później, tak aby w razie kolejnego oblania mieć to wyjście awaryjne? Jak myślicie ośrodek przyjmie takie zgłoszenie?
Prawda jest taka że zdałem na starych przepisach w grudniu tego roku i mam czas do czerwca, jeżeli to się przeciągnie tak długo to będę musiał zdawać od nowa na nowych, czego bardzo nie chcę.

Proszę o rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam.
slawek123
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2013, 10:44

Re: O krok do przodu...

Postprzez winston » piątek 01 lutego 2013, 11:01

Nie można się zapisać "na zapas".
PJ: ABCD
instruktor kat. B


__________________
ignorowani za trolling:
Drezyna,
Avatar użytkownika
winston
 
Posty: 361
Dołączył(a): piątek 30 listopada 2012, 16:00
Lokalizacja: Pogórze Zachodniobeskidzkie

Re: O krok do przodu...

Postprzez slawek123 » piątek 01 lutego 2013, 11:29

A gdybym zapisał to na kogoś innego? A potem "Się z nim zamienił" ?
Czy takie sytuacje były już przerabiane? Oni to jakoś sprawdzają?
Czemu nie można zapisać się "na zapas" są jakieś aspekty prawne?
slawek123
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2013, 10:44

Re: O krok do przodu...

Postprzez Borys68 » piątek 01 lutego 2013, 11:31

Rozejrzyj się po okolicy, czy nie ma gdzieś szybciej. Może w Białej?
Czytałem relacje z Dolnego Śląska, że zdawalność nowej teorii oscyluje w granicach 2-5%. Jeśli tak jest i u ciebie, to zaraz opadnie fala tych, co zdali "na starych zasadach" i będzie mało chętnych na praktyczny.
Przypuszczam, że zakaz zapisywnia "na zapas" ma na celu sprawniejsza pracę WORDu. Nie ma wtedy w grafiku "dziur" miejsc "zaklepanych" przez tych, którzy jednak już zdali.
Borys
PJ ("1.06"; "78") odebrane 4.V.2009
Borys68
 
Posty: 1057
Dołączył(a): czwartek 23 kwietnia 2009, 06:22
Lokalizacja: Warszawa-Bielany, Rzeczpospolita Polska

Re: O krok do przodu...

Postprzez slawek123 » piątek 01 lutego 2013, 15:08

O białej nie pomyślałem, faktycznie może być tam szybciej, Żeby tam się zapisać, muszę przenieść papiery z wordu w Siedlcach do tamtego w białej? Czy wystarczy jakieś zaświadczenie. Mogę być zapisany w dwóch wordach jednocześnie?
Jeżeli chodzi o nowe przepisy to wszędzie jest tak samo ok 2-5% przechodzi Ostatnio z sali na 25 osób wyszły 2 więc rewelacji nie ma. Nie mniej jednak zauwazyłem że obany egzamin teoretyczny nie wywołuje zniechęcenia wśród zdających, więc myślę że będzie ich jeszcze więcej, co oznacza dłuższe terminy czekania na egzamin i większe zarobki wordu.
slawek123
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2013, 10:44


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 79 gości