Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez kulka123 » poniedziałek 07 kwietnia 2014, 21:44

Według mnie 2x. Tak
1- Robią wrażenie, że zaraz wejdą także musimy się zatrzymać, tym bardziej, że to zorganizowana grupa.
2- Na przejściu zawsze trzeba zachować szczególną ostrożność, tym bardziej jeśli są dzieci.
To tylko moja ocena.
kulka123
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 10 lutego 2014, 15:27

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez gagi10000 » wtorek 08 kwietnia 2014, 14:38

Po egzaminie, niestety zabrakło 1 punktu ;/

Wydaje mi się że oblałem na banalnych pytaniach.

Jedno było takie:

filmik jak jedziemy na dwupasmowej , 2 pasy w jednym kierunku , obok nas auto dojeżdża do przejścia dla pieszych, obok przejścia są ludzie i rozmawiają ale nawet nie patrzą się w stronę przejścia. pyt. czy należy zmniejszyć prędkość?

Dałem tak bo chyba na przejściach dla pieszych trzeba zwolnić ?


Drugie jakieś dziwne i chyba źle je zrozumiałem.

pyt. Czy niewłaściwym jest nieudzielenie pierwszej pomocy w wypadku w którym są ranni. Chyba źle zrozumiałem to pytanie ;/ i dałem nie.
gagi10000
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek 18 marca 2014, 23:55

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez ert1209 » środa 09 kwietnia 2014, 11:03

ja wczoraj miałem egzamin niestety 66pk to co zapamiętałem
czy kierowca właściwie obserwóje droge(kierowca forda patrzy przez lewe lusterko wychylając głowe
Tak
NIe *
(znak autostrada)czy jest ograniczenie prędkości
tak
nie
tak do 140*
wyjeżdzając z posesj masz obowiązek zachować szczególną ostrożność
tak*
nie
i tu moje pytania z którymi być może poległem jakie są na nią odpowiedzi
jade samochodem w gęstej mgle widoczność jest mniejsza niż 40m co mam zrobić by poleprzyć jakość widzenia
A)wyłączyć światła przeciwmgielne tylne
b)zmiejszyć odlęgłość przed poprzedzającym mnie pojazdem
c)włączyć światła drogowe
jade sobie z przyczepką leeką na autostradzie i moje pytanie jaka jest dopuszczalna prędkość
A)70
B)80
c)140
ert1209
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2014, 10:45

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez gagi10000 » czwartek 10 kwietnia 2014, 18:47

Trzecie podejście i 69 pktów a już myślałem że znowu polegnę bo pytania były niejednomyślne :)

Z tego co zapamietałem:

1. Filmik : Zgasło nam auto na torach ( na środku) i filmik się kończy jak zdenerwowany gość wysiada z auta. Pytanie Czy trzeba jakoś sygnalizować uszkodzenie auta na torowisku ( dokładnie nie pamiętam) . Tak / Nie i tutaj dałem TAK

2. Czy możesz zmienić żarówkę halogenową na ksenonową?

- tak jeśli będą pasować wtyki ( to zaznaczyłem)
- nie bo możemy oślepić osoby z naprzeciwka
- tylko w sytuacji awaryjnej

3. Czy należy się zatrzymać przed znakiem stop. Zdjęcie gdzie znak STOP jest umieszczony z 5 m przed skrzyżowaniem dlatego odpowiedź NIE

4. Filmik : Mamy zielone kolizyjne i z prawej wyjeżdża nam tramwaj - jego droga przecina naszą i czy należy ustąpić mu pierwszeństwa ( pod sygnalizatorem był jeszcze znak droga z pierwszeństwem). ?

Dałem chyba NIE ale już nie pamiętam ...

To było chyba takie pytanie jak to z forum :

Światła zielone, mamy znak droga z pierwszeństwem. Po prawej mamy tramwaj, który zamierza skręcić w swoje lewą przecinając nam drogę. Czy mamy obowiązek ustąpić pierwszeństwo tramwajowi? NIE, jest to szczególny przypadek: tramwaj skręcając na skrzyżowaniu kierowanym nie ma pierwszeństwa nad uczestnikami ruchu poruszającymi się z tej samej drogi co on na wprost,

5. Zdjęcie auta który stoi na poboczu w miejscu nieoświetlonym i czy trzeba włączyć światła postojowe / mijania.

TAK/NIE - dałem TAK

6. Znak przekreślony(droga z pierwszeństwem) i znak ustąp pierwszeństwa . Pytanie czy od tej pory zaczyna się droga z pierwszeństwem ?

TAK/NIE

7. Coś z pasem , jaki nie może być czy coś :

- nie może być skręcony - prawidłowa
- nie może być poniżej szyji,

8.Czy zmieniając nieznacznie tor jazdy należy włączyć kierunkowskaz?

Tutaj NIE , bo nie chodzi o zmianę pasa lecz o lekki skręt kierownicą - podchwytliwe pytanie .
gagi10000
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek 18 marca 2014, 23:55

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez nuss » czwartek 10 kwietnia 2014, 20:25

Mam wątpliwości do kilku pytań:

1. Rysunek: Po lewej stronie parking, wzdłuż samochodów (nie na miejscu parkingowym!) stoi auto (chyba było napisane że zabiera pasażera). I pytanie-Czy chcąc zaparkować po lewej stronie masz pierwszeństwo przed włączającym się do ruchu? TAK/NIE

2. Co może być skutkiem złego stanu technicznego samochodu osobowego:
A. Emisja błękitnego lub czarnego dymu
B. Emisja bezbarwnego dymu
C. Świecąca się kontrolka od oleju (nie tak było napisane ale wiadomo o co chodzi)

3. Co to jest system ASR (chyba tak było nie pamiętam, ale jeśli nie to mnie poprawcie)
A. Zapobiega poślizgowi podczas hamowania silnikiem
B. Zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania
C. Zapobiega poślizgowi podczas czegoś tam..... (nie mogę sobie przypomnieć co ale na pewno chodziło o poślizg, tylko nie wiem czy A czy C bo B to do ABSu...)

4. Autobus po prawej stronie, zza autobusu wychodzi człowiek i pytanie: Czy należy użyc sygnału dźwiękowego aby ostrzec pieszego przed zagrożeniem?
TAK/NIE? Zaznaczyłem że nie bo w terenie zabudowanym chyba nie mozna? Czy są wyjątki?

5. Rysunek: 3 pasy ruchu, na górze jakiś telbim czy coś z napisem "Witamy na A2" czyli autostrada. Jedziemy lewym pasem a przed nami auto i pytanie: Czy w tej sytuacji można wyprzedić samochód z prawej strony?
nuss
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 10 kwietnia 2014, 20:13

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez Grzesiuuu96 » sobota 12 kwietnia 2014, 02:37

Witam, zdane za pierwszym razem na wielkim farcie, bo miałem 68 pkt (próbny w WORDZIE też za 1 tyle że miałem 70 pkt i wewnętrzny też na wielkim farcie bo 68).Zdawałem we Wrocławiu. Uczylem sie tylko i wyłącznie z płytki, bo tutaj czesto jak iwdziałem były BLEDNE odpowiedzi podawane. Takze tylko na płytke zaglądałem .Jak juz zdawałem ten test to byłem przekonany, że nie zdam i nie ma sensu tego robic dalej, bo kilka pytan bylo tak powalonych. Ale jak to mówią ,,never give up" walczyłem do końca, ( w połowie testu myślałem, że i tak nie zdałem to po co ), ale się nie poddawałem i robiłem do końca. Powiem tak, pytania miałem naprawdę debilne. Przerobiłem płytkę z CREDO (czerwone auto) całkowicie a tam jest 1300 pytań, po kilka razy robiłem te pytanka. Praktycznie na tym się opierałem, na wykłady też chodziłem opuściłem tylko jedne zajęcia a było ich w sumie 6. Co mogę Wam poradzić? Róbcie takie testy z płytki i analizujcie treść pytania.

Ogólnie podchodziłem do egzaminu, jakbym normalnie był w jakimś tam urzędzie, ot normalka, ani stres, ani motywacja. . Boję się za to bardzo o PRAKTYKĘ. Jeździć wydaje mi sie ze jest ok, w sensie zmieniania pasów itd. Tyle, że muszę poogarnywać te sytuacje jak trzeba ustępować pierwszeństwa na równorzędnych itd.

Także piszę, płytka, płytka i jeszcze raz płytka, bo niektóre pytania naprawdę co są w WORDZIE były na płytce. O znakach nic nie było.
JA miałem takie pytania warto o tym poczytać :

System ARS czy ASR? Do tej pory nie wiem co to jest
Bodajże ABS tez był ( tez nie wiem wiem ze cos z hamowaniem i tyle :P )
Pytanie o to kiedy zastosujemy usciskowy opatrunek
Jakis tam policeman ustawiony i czy mozna w prawo skrecic
Czy podczas włączania sie do ruchu z pasu ktory sie konczy mamy pierwszenstwo
jakies tam tramwaje 2x czy mamy pierwszenstwo przed nimi to tak
A czy beda koleiny jak sa dwa progi
czy za znakiem tunelu bedzie mozna zawracac


Tyle pamietam. Powiem tak, naprawdę nauczyłem sie tego dziadostwa i czuje sie mocny z tego, ale trafiły mi sie takie pytania ze mało co mnie nie uwaliły. Jak zobaczyłem ze zdałem to mysle najwiekszy fart w moim zyciu, bo przeciez dalbym sobie tam REKE uciac ze 30 zł poszło w <&%#$@>**, a tu patrze, zdane. Haha niezłe, ale do tej pory nie iwem o co w tych pytaniach chodziło i nie chce wiedzieć wazne ze zdane. Tylko takie pytanko, zdałem i mowie babce ze trzeba cos jeszcze zrobic? Bo skonczylem a ona ze nie, a ja ze zdałem i co dalej. A on gosciu tam powiedział ze nic, zebym wyszedł i tyle. Tez tak mieliscie? Nie dostaliscie zadnego swistka? Bo troche sie boje ze cos ten teges
Grzesiuuu96
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 08 listopada 2013, 21:46

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez TajniakOsz » poniedziałek 14 kwietnia 2014, 10:13

Witam i przepraszam za długą nieobecność:
@Lelekb:
4. Był film, na którym jedzie pojazd szynowy, ale nie tramwaj. Był on pomalowany na biało, czerwone pasy. Jedzie sobie z naszej lewej strony i wówczas zaczyna skręcać w prawo (brak sygnalizacji świetlnej), przecina nasz tor ruchu. Film zatrzymuje się gdy widzę jego tył, to znaczy ten tył jest bardzo blisko przodu auta.
I pytanie: Czy w tej sytuacji, mam prawo zatrąbić na pojazd szynowy jeżeli ten stanąłby w danym miejscu (domyślam się, że chodzi o to miejsce, w którym film się zatrzymał). I tutaj nie do końca jestem pewny odpowiedzi. Zaznaczyłem, że NIE. Wynika to z dwóch powodów:
a) przy przejeżdżaniu przez torowisko muszę zachować szczególną ostrożność;
b) myślę, że ten pojazd szynowy mógł mieć żółte światło ostrzegawcze (był to jeden z pierwszych filmów, do tego stres- nie zwróciłem uwagi);
Ale nawet gdyby, pierwszy powód mojej odpowiedzi chyba by wystarczył.
Pojazd miał pierwszeństwo, to oczywiste, ale jeśli stanął by w ten sposób spowodowałby utrudnienie ruchu, a więc w pytaniach "czy można?" odpowiedź powinna brzmieć "TAK", a jeśli w pytaniu było "czy powinieneś?" - tu już się można istotnie wahać.
5. Pytanie, które nie do końca rozumiem.
Jest droga, dwujezdniowa o 2 pasach ruchu w każdym kierunku i łączy się w drogę jedno jezdniową (jest znak A-20: odcinek jezdni o ruchu dwukierunkowym pod nim bodajże zakaz zatrzymywania się- widać te znaki tylko i wyłącznie z lewej strony jezdni). Kierujący tym pojazdem jechał na lewym pasie. Dalej nie było żadnego zwężenia, powierzchni wyłączonej z ruchu, nic.
Pytanie mnie zaskoczyło i było dość dziwne. A mianowicie. Czy w tej sytuacji kierujący pojazdem ma obowiązek zajęcia prawej części jezdni? (Tak, tak jezdni, nie pasa).
Odpowiedziałem, że tak i to chyba był błąd, bo przecież ten kierujący był już na prawej części jezdni.
Nawet jeśli chodziło o pas, to odpowiedź moim zdaniem NIE - np. jeśli kierujący wyprzedzał lub miał zamiar skręcić w lewo/zawrócić w najbliższym możliwym miejscu miał prawo jechać lewym pasem i nie ma przepisu, który zabraniałby mu w tym przypadku jechać lewym pasem - po co wtedy lewy pas w tym miejscu?
@Gaps:
Zdjęcie wjazdu na rondo, przed wjazdem pali się zielone światło a nad światłem znak ustąp pierwszeństwa.
Czy po wjechaniu obowiązuje cie bezwzględne pierwszeństwo?
NIE, przecież możesz mieć czerwone światło przy kolejnym zjeździe.
@lexieXT:
1. Droga 4-pasmowa, samochód na skrajnym lewym pasie. Pytanie - czy może tak jechać? Ja zaznaczyłam że nie, zakładając że wszędzie powinno się być na prawym pasie jako że mamy właśnie taki ruch. Czy możecie mi odpowiedzieć jaka była prawidłowa odpowiedź?
TAK, można, przecież można chcieć skręcić w lewo w najbliższym możliwym miejscu np..
2. Wybiega mi na drogę babka - czy mogę użyć sygnału dźwiękowego w celu ostrzeżenia?
TAK, gdyż stworzyła zagrożenie.
3. Jakie dokumenty upoważniają cię do prowadzenia samochodu osobowego z przyczepą lekką?
a) B b) B z dopiskiem 96 czy jakoś tak c) dowód rejestracyjny samochodu i przyczepy.
Z lekką odpowiedź A, z inną niż lekka odpowiedź B.
@gagi1000:
2. Kiedy zastosujesz opaske uciskową?
- podczas krwotoku +
-Krwawienia z ucha
- zmiazdzenia cos tam
Przy zmiażdżeniu kończyny, przy krwotoku OPATRUNEK uciskowy, a nie OPASKA uciskowa.
9. Kiedy sprawdzisz cisnienie w ogumieniu.

Tuz przed wyjazdem
24H przed wyjazdem+
Nie pamietam ale bylo bez sensu

Dobrze?
Tuż przed wyjazdem.
13.Znak A-6a - skrzyzowanie z droga podporzadkowana po obu stronach.



Pytanie czy znajdujemy sie na podporzadkowanej.
Dalem tak - to jest zle?
Jeżeli krzyżujemy się z podporządkowaną, to jesteśmy na pierwszeństwie, tzn. prawidłowa odp. NIE.
@ert1209:
jade samochodem w gęstej mgle widoczność jest mniejsza niż 40m co mam zrobić by poleprzyć jakość widzenia
A)wyłączyć światła przeciwmgielne tylne
b)zmiejszyć odlęgłość przed poprzedzającym mnie pojazdem
c)włączyć światła drogowe
W odp. A na pewno nie byłą włączyć? Odp. C jest nieprawidłowa, bo po pierwsze światła drogowe bardzo odbijają się od mgły oślepiając kierującego, a po drugie nie koniecznie można je włączyć.
jade sobie z przyczepką leeką na autostradzie i moje pytanie jaka jest dopuszczalna prędkość
A)70
B)80
c)140
B.
@gagi1000:
2. Czy możesz zmienić żarówkę halogenową na ksenonową?

- tak jeśli będą pasować wtyki ( to zaznaczyłem)
- nie bo możemy oślepić osoby z naprzeciwka
- tylko w sytuacji awaryjnej
NIE!!! Wałkowane tyle razy: aby używać żarówek ksenonowych auto musi mieć homologowane reflektory przystosowane do żarówek wyładowczych ksenonowych, spryskiwacze reflektorów oraz system autopoziomowania reflektorów.
@Grzesiuuu96:
Nie dostaliscie zadnego swistka? Bo troche sie boje ze cos ten teges
"Świstek" (Arkusz odpowiedzi) dostaje się tylko, jeżeli się o niego poprosi - jest opcjonalny i nieproszeni go nie drukują.

@janiemogewtymkraju:
P.S. żeby nie było watpliwości i gdybania, która odpowiedź jest prawidłowa, nie łatwiej by było po egzaminie skorzystać z możliwości podglądu swoich odpowiedzi?? :shock: Pozdrawiam, jutro powtórka z rowrywki :roll:
Stanowczo popieram i namawiam do zgłaszanie prośby wydania arkusza odpowiedzi. Wzór na końcu listy pytań, link w moim podpisie.
Początek/koniec szkolenia: 17.08./16.09.2013r.,
Polecam: OSK Władcy dróg we Wrocławiu, Kierowca doskonały B Próchniewicza z płytą, wydanie II (grupa Image),
Wrocław (ITS/Sygnity),
06.11.2013r. papiery poszły dalej.
Zapraszam do obejrzenia listy ponad 180-ciu pytań egzaminacyjnych.
Avatar użytkownika
TajniakOsz
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela 13 października 2013, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez blueshit » poniedziałek 14 kwietnia 2014, 17:29

Jutro mam egzamin i z tym pytaniem mam ogromny problem. Proszę o prawidłową odpowiedź. Zaznaczyłem, że w tej sytuacji nie wolno skręcić w prawo więc odpowiedź NIE. Po sprawdzeniu test mówi że prawidłowa to TAK. Dlaczego? Policjant stoi bokiem więc możemy wjechać na skrzyżowanie, ale ręką pokazuje w lewo więc ma otwarty ten kierunek jazdy. Tak więc w prawo nie mogę pojechać. Czy to błąd w teście czy moja niewiedza?



Obrazek
blueshit
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 kwietnia 2014, 17:19

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez TajniakOsz » piątek 18 kwietnia 2014, 13:50

Błąd w teście.
Początek/koniec szkolenia: 17.08./16.09.2013r.,
Polecam: OSK Władcy dróg we Wrocławiu, Kierowca doskonały B Próchniewicza z płytą, wydanie II (grupa Image),
Wrocław (ITS/Sygnity),
06.11.2013r. papiery poszły dalej.
Zapraszam do obejrzenia listy ponad 180-ciu pytań egzaminacyjnych.
Avatar użytkownika
TajniakOsz
 
Posty: 75
Dołączył(a): niedziela 13 października 2013, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez nuss » sobota 19 kwietnia 2014, 11:43

Błąd w teście, czy ja jestem głupi i nie widzę błędu? :P

Obrazek
nuss
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 10 kwietnia 2014, 20:13

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez Michal9191 » sobota 19 kwietnia 2014, 11:50

Znak ostrzega o niebezpiecznych zakrętach z czego pierwszy jest wskazanym na znaku.
Czyli odp NIE
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez jago85 » sobota 19 kwietnia 2014, 23:18

Witam wszystkich zdający jak również tych co już maja to za sobą .
We czwartek był mój 5 raz, zawsze brakło mi dosłownie 2 lub 3 punktów do minimalnej :/ , ale na szczęście tym razem sie udało i to 74 na 74.
Powiem szczerze że już po 3 razie straciłam nadzieje, gdyż kodeks czytałam do poduszki i wydawało mi sie ze naprawde posiadam sporą wiedze! O forum dowiedziałam sie na dwa dni przed 5 egzaminem i dokładnie przeanalizowałam strona po stronie! Chciałam Wam podziękować, gdyż sporo z nich sie powtórzyło i nie wazne czy odpowiedzi dodawano poprawnie ważne żeby znac zagadnienie,a do odpowiedzi dojsc samemu- poszukać w kodeksie itp. Obiecałam sobie że jak zdam to i ja cos dodam od siebie, choc mało zapamietałam z tego stresu. A więc :
- dwa pytania o ABS
- pytanie o ESP
- długość zespołu 2 pojazdów nie może przekraczać .... ( 18,75m )
-odległość między jadącymi kolumnami nie może być mniejsza niż ..... (500 m dla kolumn pojazdów samochodowych i 200 dla kolumn pozostałych pojazdów )
- bardzo dokładne pytania o znaki B-3, B-4, B-6, B-7, B-9 (mam tu namyśli np czy za znak B - 9 ,, zakaz wjazdu rowerów,, moze wjechać motocykl, czy za znak B - 3 może wjechać traktor )
- przybliżona żywotność opon letnich ( 5 lat )
- definicja: pojazd wolnobieżny
- odległości znaków drogowych
- Jedziesz autostrada widzisz znak F-20( bez zadnych tabliczek pod) czy musisz zjechac z tego pasa?
- duzo sytuacyjek z cyklu kto jedzie pierwszy, czy musisz ustapic pierwszenstwa, z tramwajem itp
Więcej nie bardzo sobie przypominam,jak cos sobie przypomne to dopisze , mam nadzieje ze choc troszku komus pomoglam - bardzo zaskoczylo mnie ze wogóle zdałam,wydawało mi sie ze nie dam rady,nawet miałam wrazenie ze jedno pytanie nie zaznaczylam i czas mi sie skonczyl,ale widocznie w szoku bylam! :wow: Moja dobra rada, czytac kodeks ze zrozumieniem,podkreslac wazne info, robic testy i czytac forum! Na samym egzaminie nie spieszyc sie ,dokladnie czytac pytania, Ja osobiscie mialam problem z tym ze po 15 min, ludzie zaczynali sie zbierac i robili tym samym zamieszanie, to mnie totalnie rozpraszało!!! Tym razem kupiłam stopery do uszu i całkiem co innego!!! Choc nie wiem czy mozna ,, miec cos w uszach,, bo moga powiedziec ze ktos ci podpowiada,ale mialam to gdzies !!! Powodzenia życze :thumb2: pozdrówka
jago85
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 19 kwietnia 2014, 22:38

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez alciaj » środa 23 kwietnia 2014, 21:06

Witam, proszę o pomoc w tym pytaniu, które dostałam ostatnio na egzaminie, nie wiem, czy się powtórzyło, ale nie mogę go znaleźć:
"Czy biorąc udział wypadku, w którym nie ma rannych ani zabitych jestem zobowiązana do zabezpieczenia miejsca zdarzenia?" (nie pamiętam jak dokładnie to było napisane, ale coś w stylu, czy auto muszę przestawić)
I to samo pytanie w przypadku, gdy będą ranni lub zabici.
Z góry dziękuję
alciaj
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 kwietnia 2014, 19:14

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez kulka123 » niedziela 27 kwietnia 2014, 01:52

Źle pytanie przepisane, powinno brzmieć tak:
"Czy biorąc udział wypadku, w którym nie ma rannych ani zabitych jestem zobowiązana usunięcia pojazdów z drogi" (Coś takiego) - Wtedy tak, natomiast jeśli są ranni bądź zabici nie wolno ruszać pojazdów, gdyż utrudni to prace policjantom.
kulka123
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 10 lutego 2014, 15:27

Re: Zapamiętane pytania z egzaminu teorii na kat.B

Postprzez Tensor » wtorek 29 kwietnia 2014, 22:22

-Czy w tej sytuacji musisz ustąpić pierwszeństwa pieszym? (Dwóch kolesi próbuje przejść przez jezdnię w niedozwolonym miejscu tzn. nie były to pasy) NIE

-Czy opatrunek uciskowy stosuje się przy krwistej wydzielinie z ucha? NIE

-Czy w tej sytuacji należy przyspieszyć? (Widoczne z daleka zielone światło na skrzyżowaniu) NIE
10.06.2014 TEORIA + (74/74) |PLAC -
16.06.2014 PLAC +| MIASTO -
25.06.2014 PLAC + | MIASTO +
Avatar użytkownika
Tensor
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek 29 kwietnia 2014, 07:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości