Dzisiejszy (28.01) egzamin na C, WORD Katowice

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Dzisiejszy (28.01) egzamin na C, WORD Katowice

Postprzez deyah » poniedziałek 28 stycznia 2013, 22:27

Witam wszystkich!

W aktualnościach na TVP Katowice http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/aktualnosci/wideo/28-stycznia-1830/9900424 powiedzieli, że na C nikt dzisiaj nie zdał. Ja byłem w pierwszej grupie o 11:30. Miałem 66pktów, więc było bardzo blisko... W jednym pytaniu za 3, zrobiłem głupi błąd (czy ograniczenie prędkości obowiązuje w danej sytuacji do najbliższego skrzyżowania, odpowiedziałem, że TAK, a znak był zaraz przed rondem, czyli :oops: ), gdzieś przy jakimś pytaniu pytaniu za 2 się pomyliłem (nie wiem gdzie), ale najgorsze, że miałem pytanie za 3 punkty:

Co ile trzeba sczytywać dane z karty kierowcy?
A. - Nie rzadziej niż 14 dni
B. - Nie rzadziej niż 28 dni
C. - Nie rzadziej niż 1 miesiąc


Nie miałem zielonego pojęcia, bo nikt na kursie nie mówił mi nic o tej karcie, w mojej książce, którą dostalem w OSK Vadamecum Kierowcy też o tym nic nie wspomnieli i mam poczucie, że nie miałem szans znać odpowiedzi na to pytanie. Wahałem się pomiędzy, 14 a 28 dni i niestety wybrałem 14. Po powrocie do domu sprawdziłem, że prawidłową odpowiedzią była odpowiedź B i się trochę zeźliłem, bo gdyby nie to, to miałbym teorię w kieszeni :/

A Wam jak dzisiaj poszło? Wiem, że raczej niezbyt pozytywnie, ale ile zdobyliscie punktów? Jakie mieliście najgłupsze pytanie?

Pozdrawiam,
Damian
Obrazek
Avatar użytkownika
deyah
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 21:52
Lokalizacja: MojaBaja.pl

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 205 gości