Egzamin w Tarnowie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez wiruswww » piątek 19 sierpnia 2005, 21:54

gratulejszyn, opijami calym forum?:)
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez Cubaza » sobota 20 sierpnia 2005, 12:26

Gratuluje... Zauważyłem, że w Tarnowie dużo osób zadje jak nie za pierwszym to za drugim góra trzecim razem:) Dużo moich znajomych zdało za pierwszym a ja niestety za drugim...
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez ramzes366 » niedziela 21 sierpnia 2005, 21:24

dlugo sie teraz czeka na prawko w tarnowie?? tzn jak zdalem 19.08.05 to kiedy moge zglosic sie po odbior?
ramzes366
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela 31 lipca 2005, 21:15

Postprzez m16 » niedziela 21 sierpnia 2005, 22:16

Ano zdawalo sie w Tarnowie i to 2 kategorie ;)
Gdzies mi linka do forum wcielo wiec sie nie odzywalem ostatnio :)
Ale uzulepnilem relacje z moich egzaminow w odpowiednim topicu.
3 oblany byl wlasnie u pana F.
Cubaza - on juz teraz raczej $ nie wezmie - za duzo ryzykuje, poprostu oblewa jak ma taki humor. Ja w sumie sam zawalilem jak u niego zdawalem (100% moja wina) ale jak sie dowiedzialem, ze on mnie bedzie egzaminowal to sie tak roztrzaslem, ze nie moglem nogi na sprzegle utrzymac :lol:

Co do zdajacych w Tarnowie to tak odemnie:
1) Uwaga przy wyjezdzie z zajezdni MPK i to bardzo uwaga - nawet jesli masz tam stac 10 min to stuj !
2) Jak ktos Cie puszcza a Ty pojedziesz to na 90% zostaniesz oblany. IMHO najlepiej zrobic tak jak radzi Cubaza.
3) Jak juz wracacie do MORDu to uwaga na pas konczacy ktorym na 99% bedziecie jechac
4) Jak wyjezdrzacie z MORDu i na pierwszym skrzyzowaniu gosc wam kaze prosto to pamietajcie, pas ktorym jedziecie nie jest pierwszym z prawej ! Zaraz za stacja BP tworzy sie jeszcze jeden pas do jazdy prosto (i skretu w prawo) na ktory musicie wskoczyc.
5) Przed przejsciami i znakami "ustap pierwszenstwa" noga z gazu ;)
6) UWAGA - W Tarnowie trwa akcja zmiany organizacji ruchu !
Na to trzeba szczegolnie uwazac. Szczegolna uwage radzil bym skupic na obszarze Lwowska/Kolataja.
7) Wyjezdrzajac w MORDu przed wiaduktem macie ograniczenie do 40, W druga strone juz go nie ma !
8) Sporo skozystacie jesli przejedziecie sobie wczesniej (nawet rowerem) wszystkie uliczki od ronda wzdluz parku i przeanalizujecie "objazd na okolo kaplanowki"

9) I jeszcze taka rada nie tylko dla zdajacych ale i dla kierowcow. Jak jedziecie od ronda to na skrzyzowaniu szujskiego/szkotnik NIE PRZEJEZDRZAJCIE na zoltym, tam jest <&%#$@> sygnalizacja i jak wy macie zolte (po zielonym) to Ci z lewej maja juz zolte po czerwonym. W ten sposob zginal moj znajomy wiec naprawde uwazajcie. Zolte = STOJ ! (przynajmniej tam)

PS: Jak sobie cos przypomne to dopisze.

DOPISANE: Czeka sie od 1,5 -2 tyg
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Cubaza » środa 24 sierpnia 2005, 09:41

6) UWAGA - W Tarnowie trwa akcja zmiany organizacji ruchu !
Na to trzeba szczegolnie uwazac. Szczegolna uwage radzil bym skupic na obszarze Lwowska/Kolataja.

w Tarnowie trwa zmiana i jedyną zmianą jest ta wprowadzona w czerwcu na romanowicza. Jeszcze nic nie zrobili miało być pod koniec lipca a jeszcze nie ma bo jakieś problemy z studzienkami kanalizacyjnymi i takimi tam...

9) I jeszcze taka rada nie tylko dla zdajacych ale i dla kierowcow. Jak jedziecie od ronda to na skrzyzowaniu szujskiego/szkotnik NIE PRZEJEZDRZAJCIE na zoltym, tam jest <&%#$@> sygnalizacja i jak wy macie zolte (po zielonym) to Ci z lewej maja juz zolte po czerwonym. W ten sposob zginal moj znajomy wiec naprawde uwazajcie. Zolte = STOJ ! (przynajmniej tam)
[/quote]
Zginął twój znajomy??? CZasem nie ma tam krzyża koło McDrive???? O tej samej osobie mówimy??? Plotka głosi, że przejechał na czerwonym(motocyklem) z prędkością 100Km/h..... Jednak ja nie wiem... Jeśli to ta sama osoba to właśnie w te wakacje zginęła w Tarnowie druga osoba na motorze.... a trzecia z tych osoób o których wiem w całym moim życiu
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez m16 » środa 24 sierpnia 2005, 21:40

Cubaza napisał(a):w Tarnowie trwa zmiana i jedyną zmianą jest ta wprowadzona w czerwcu na romanowicza. Jeszcze nic nie zrobili miało być pod koniec lipca a jeszcze nie ma bo jakieś problemy z studzienkami kanalizacyjnymi i takimi tam...

Zonk ;)
Co chwile cos kombinuja z Kolataja, raz zamkneli calkiem, raz zrobili 2 kierunki, a za 2 godz. juz bylo normalnie - wiec trzeba jednak sie pilnowac.

Cubaza napisał(a):Zginął twój znajomy??? CZasem nie ma tam krzyża koło McDrive???? O tej samej osobie mówimy??? Plotka głosi, że przejechał na czerwonym(motocyklem) z prędkością 100Km/h..... Jednak ja nie wiem... Jeśli to ta sama osoba to właśnie w te wakacje zginęła w Tarnowie druga osoba na motorze.... a trzecia z tych osoób o których wiem w całym moim życiu

Tak - krzyz jest - sam uczestniczylem w jego stawianiu.
Wyglada na to, ze o tej samej.

Niestety w okolo tego zdazenia potworzyly sie juz rozne plotki. Jedna z nich wlasnie przytoczyles. Nie dosc, ze go znalem to jeszcze godzine wczesniej jezdzilem jego motocyklem i bylem na miejscu wypadku :(
On jechal od ronda, pare metrow przed skrzyzowaniem zrobilo mu sie zolte, normalnym odruchem dodal gazu lecz nie wiedzial, ze te swiatla nie maja synchronizacji. Gdy on mial zolte babka z lewej miala juz zielone i tez dala gazu. "Spotkali" sie na srodku z jakim skutkiem sam wiesz.... :( Co do predkosci to na moje oko (motocyklami jezdrze juz pare latek) nie mial wiecej niz 80 (inaczej uszkodzenia w punto byly by znacznie wieksze).

Cubaza napisał(a):Jeśli to ta sama osoba to właśnie w te wakacje zginęła w Tarnowie druga osoba na motorze.... a trzecia z tych osoób o których wiem w całym moim życiu


Ten wczesniej zginal dokladnie to w Ladnej. Tez go znalem.
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Cubaza » środa 24 sierpnia 2005, 22:22

Też go znałem..... To był syn kumpla mojego ojca ale też go znałem.... Jego ojciec chce ciągnąć po sądach kolesia prowdzącego samochód... W jego przypadku to do 3 razy sztuka... Rodzice kupili jeden motor rozwalił kupili drugi rozwalił kupili trzeci już nie przeżył... Powiem tyle w tym roku wakacje są tragiczne w Tarnowie dla młodych ludzi:( Ginie ich coraz więcej...Szybka zmiana tematu A co do kołłątaja to pamietam moje zdziwienie jak jadę sobie lwowską a tutaj nagle po parkingu na dąbrowskiego jedzie mi auto w moja stronę myślę sobie co jest a tutaj kładli nawierzchnie nową na kołłątaja i przez to była ona zamknięta... Co z tego jak jest nowa nawierzchnia jak i tak ją potem zrywali po to żeby studzienki podnieść bo zapomnieli;)
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez m16 » niedziela 28 sierpnia 2005, 08:56

UWAGA - Od dzisiaj juz calkiem zmienili organizacje ruchu w okolicah poczatka Lwowskiej i Kolataja :!:

Pisze to dlarego, ze przez okno widze, ze srednio 2 na 3 kierowcow jedzie pod prad :shock:
Przepisowo smigaja chyba tylko Lki. A na egzaminie jazda pod prad moze nie przejsc ;)
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Cubaza » niedziela 28 sierpnia 2005, 10:27

Gdzie jeżdżą pod prąd??? Najbardziej mi się podoba ten chodnik który namalowany jest białą farbą. Jednak ludzie pierwsze co widziałem to, że na dąbrowskiego nie stosują się do nowo powstałego znaku STOP...Jednak z tego co wiem to przecież na lwowskiej nie powinny jeździć żadne samochodzu oprócz autobusów i mieli zmienić pierszeństwo na tej ulicy
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez m16 » niedziela 28 sierpnia 2005, 20:50

Cubaza napisał(a):Gdzie jeżdżą pod prąd??? Najbardziej mi się podoba ten chodnik który namalowany jest białą farbą. Jednak ludzie pierwsze co widziałem to, że na dąbrowskiego nie stosują się do nowo powstałego znaku STOP...Jednak z tego co wiem to przecież na lwowskiej nie powinny jeździć żadne samochodzu oprócz autobusów i mieli zmienić pierszeństwo na tej ulicy

Mieszkam w tej okolicy i oto zmiany ktore zauwazylem:
1) Lwowska jest 2 kierunkowa tylko do goslara - jadac Lwowska do gory trzeba skrecic w Goslara (nakaz). Inaczej jada tylko autobusy.
2) Kolataja ma 2 kierunki na prawie calej dlugosci
3) Skrecajac Lwowska w Dabrowskiego NIE MAMY PIERWSZENSTWA. Pierwszenstwo maja jadacy z gory lwowskiej prosto.
4) Na Dabrowskiego jest STOP
5) Zamkiete chodniki dla pieszych na kawalku Dabrowskiego i skrzyzowaniu Lwowska/Staradabrowska
6) Calkowita zmiana sygnalizacji swietlnej na w/w skrzyzowaniu. Teraz Skrety w lewo mamy "bezkolizyjne" (ale szlak moze czlowieka trafic zanim doczeka sie na zielone). Piesi maja "guziczki". Zielone dla lewego i prawego pasa swieci sie w innych mometach (trzeba patrzec na swiatla a nie na to czy Ci obok juz jada)
7) Na w/w skrzyzowaniu tez jest zmienione pierwszenstwo. Glowna jest teraz Starodabrowska a nie jak dawniej Lwowska (to w razie nie dzialania swiatel)
8) Cos tez jest pozmieniane zaraz przy poczatku Kolataja.

Ogolnie jesli kogos to ciekawi to moge jutro sie przejsc z cyfrowka i popstrykac fotki jak to wyglada i wstawic razem z odpowiednim opisem.

Pozdr :)
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez nadine » poniedziałek 29 sierpnia 2005, 09:09

Cubaza raczej się nie znamy. nie jestem z Tarnowa :) mam 29 lat :))
Zdałam !!!!!! Zdałam!!!!! Zdałam!!!!!!
nadine
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek 20 maja 2005, 08:11

Postprzez Cubaza » poniedziałek 29 sierpnia 2005, 12:11

No to napewno się nie znamy:) Tak to prawda, że te zmiany są wprowadzone;) Też mieszkam w tych okolicach... jednak już dzisiaj nie jest tak źle i strasznie często tam elki jeżdżą ale to z wiadomych powodów.... Wczoraj specjalnie jechałem tamtędy i nie jest tak źle ale jeden problem jakoś zakazu skrętu w prawo z goslara na lwowską nie mogłem znaleźć... Inni mówią, że on tam jest ale ja się go jakoś doszukać nie mogłem za nic.....
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez m16 » poniedziałek 29 sierpnia 2005, 18:18

Cubaza napisał(a): zakazu skrętu w prawo z goslara na lwowską nie mogłem znaleźć

Przeciez Goslara ma 1 kierunek i chociaz bys sie nie wiem jak staral to nim do Lwowskiej nie dojedziesz :mrgreen:
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Cubaza » poniedziałek 29 sierpnia 2005, 19:14

Boże bo mi się ciągle myli goslara z odcinkiem starodąbrowskiej do lwowskiej;)
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez m16 » poniedziałek 29 sierpnia 2005, 22:23

To tam zadnego zakazu skretu nie ma. mozesz skrecic (dojazd do apteki calodobowej) ale dojedziesz tylko do Goslara.
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości