Błędnie wypełnony wniosek

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Błędnie wypełnony wniosek

Postprzez faja10 » wtorek 14 sierpnia 2012, 09:56

Witam.
Dziś zaniosłem papiery aby zapisać się na egzamin teoretyczny. Po powrocie spojrzałem na wniosek który wypełniałem "na brudno" i zauważyłem, że omyłkowo zaznaczyłem "utraciłem prawo jazdy " ponieważ źle przeczytałem. Jest to nieprawdą, ponieważ po raz pierwszy podchodzę do egzaminu i nie miałem wcześniej prawa jazdy. Teorię mam 20 sierpnia. Czy mogę iść do WORDu i ponownie wypełnić wniosek, czy coś w tym stylu, bo nie chcę żeby potem była sytuacja ze zdam i będzie unieważniony przez źle skreślone pole.
Pozdrawiam i wyczekuje odpowiedzi.
faja10
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 14 sierpnia 2012, 09:47

Re: Błędnie wypełnony wniosek

Postprzez Kamasek » wtorek 14 sierpnia 2012, 11:15

Nie lepiej iść do WORDu i powiedzieć, że walnąłeś gafę, a nie po necie szukać. Idź i powiedź jak wyszło. Co dalej to się okaże.
5.06.2012r.-prawko zdane za pierwszym podejściem
Obrazek
Kamasek
 
Posty: 348
Dołączył(a): wtorek 05 lipca 2011, 06:43

Re: Błędnie wypełnony wniosek

Postprzez faja10 » wtorek 14 sierpnia 2012, 14:55

Chciałem wiedzieć na co być przygotowany, co wziąć ze sobą, czy będę musiał papiery od nowa załatwiać. Może ktoś był w mojej sytuacji i by powiedział jak to u niego wyglądało.
faja10
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 14 sierpnia 2012, 09:47

Re: Błędnie wypełnony wniosek

Postprzez Krzychu1429v » czwartek 16 sierpnia 2012, 12:20

Twoje papiery są w ośrodku egzaminowania do czasu zdania egzaminu praktycznego, więc najprawdopodobniej wystarczy iść z dowodem osobistym i wypisać nowy wniosek
Krzychu1429v
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 15 sierpnia 2012, 14:23


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości