Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez Anett » niedziela 07 kwietnia 2013, 14:36

Gdy czekałam "w miejscu piekieł" na egzamin wszamałam 2 liony.

Poszłam z nastawieniem że i tak nie zdam i nie mam co sobie nadziei robić że będzie inaczej. I że chyba jak teraz nie zdam to więcej nie podchodzę (8 raz) bo i tak nie zdam.

Po wyjściu z egzaminatorką na plac zadziałała magiczna moc batonów. Humor mi się poprawił i jakoś przetrwałam egzamin. Z jednym błędem po 37 minutach jazdy wróciłam do ośrodka. :D I te magiczne słowa egzaminatorki "zaliczam pani egzamin".

Wcześniej przed egzaminami nie jadłam nic słodkiego, tym razem zjadłam 2 batony i pomogło :)
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez krzysiu818 » poniedziałek 08 kwietnia 2013, 00:41

Potwierdzam baton działa jak najbardziej prawidłowo, polecam też kopniaka w dupe przed egzaminem, też działa :-D
krzysiu818
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 09 grudnia 2012, 17:48

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez Wolares » poniedziałek 08 kwietnia 2013, 02:18

O batonie zapomniałem. Miałem sobie kupić hot-doga w barze w MORD-zie ale oczywiście bar zamknięty i siedziałem na pusty żołądek 45 minut przed egzaminem na full stresie. :mrgreen: Egzamin zdany !!! :mrgreen:
Egzamin (teoria)- 28.03.2013r. - ZDANY
Egzamin (praktyka) - 06.04.2013r. - ZDANY
Wolares
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez rydy17 » wtorek 16 kwietnia 2013, 02:43

A czekolada?czekolada nie może być?
jak bym sobie tak całą tabliczkę zjadł

mnie się wydaje że tak
wkońcu więcej czekolady = Więcej endorfiny(czy jak to się nazywa)


mam rację?
rydy17
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 05 kwietnia 2013, 01:59

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez maniak1994 » środa 12 czerwca 2013, 20:33

Podchodziłem do tego sceptycznie.. Ale to jednak działa <lol2> :D.

1 egzamin : 16.01.13r. - Teoria (+) praktyka (-)
2 egzamin : 23.04.13r. - Plac (-)
3 egzamin : 10.05.13r. - Spóźnienie = przepadła kasa i egzamin.. (mialem zjesc batona ale nie mialem ochoty xd)
4 egzamin : 24.05.13r. - Plac (+), miasto (-).. (olałem sprawe i nie zjadlem batona xd)
5 egzamin : 12.06.13r. - Plac (+), miasto (+).. ( Baton : Snickers <3. Zjedzony cały przed egzaminem i egzamin POZYTYNY <cieszy!> :D)

To serio musi działać xD.
maniak1994
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 11 czerwca 2013, 00:06

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez emesej » piątek 21 czerwca 2013, 14:07

Mój brat zdał za pierwszym razem również, podszedł do tego bezstresowo - jak do wszystkiego : P Mój ojciec mówił, że zda za pierwszym razem bo jak ze wszystkim podchodzi na spokojnie i ze spokojem : P

Ja mam egzamin 1 lipca i również mam zamiar zdać za pierwszym : )
Powodzenia wszystkim zdającym.
B -01.06.2013
C - 08.02.2017
KW - 15.01.2017
C+E - 01.04.2017
emesej
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 21 czerwca 2013, 13:55

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez Leelaa » środa 17 lipca 2013, 00:23

Potwierdzam - Snickers pomaga. Dziś go przegryzłam i zdałam.

Przed egzaminem modlitwa o spokój i snickers.
WORD Odlewnicza
28.V.2008 Teoria (pozytywny)
11.VI.2008 Praktyka (negatywny) łuk
03.VII.2008 Praktyka (negatywny) górka
29.VII.2008 Praktyka (negatywny) górka
PRZERWA
WORD Radarowa
08.VII.2013 Teoria (pozytywny) 71/74
13.VII.2013 Praktyka (negatywny) górka
16.VII.2013 Praktyka (pozytywny)
Avatar użytkownika
Leelaa
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota 13 lipca 2013, 14:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez Anett » środa 17 lipca 2013, 06:55

W poniedziałek zdałam za 1 na A2
Jak czekałam w poczekalni zjadłam 1 snickersa, po zrobieniu placu i czekaniu na wyjazd na miasto zjadlam 2 snickersa i pomogło :D
0 stresu
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez radika » środa 17 lipca 2013, 11:57

U mnie stres był głównym czynnikiem który zaważył, że oblałam za 1 razem. Przed egzaminem miałam 2 godz jazd ze swoim instruktorem, odwiozłam siebie na egzamin dostałam wsparcie i kopniaka na szczęście i co?
Plac ok, ale na mieście niestety. Prowadziłam grzmota a nie samochód, żeby wrzucić bieg musiałam się nieźle naszarpać i oblałam w końcu za pomyłkę z kierunkowskazem, wracając już do Wordu.

Za 2 razem lało i to tak, że czekając w poczekalni na wywołanie już ze stresu nie wiedziałam, jak się włącza wycieraczki :D W samochodzie oczywiście wszystko widać jak na dłoni, więc nie było problemu.
Jeszcze jedna ważna sprawa. Nie oglądajcie filmów edukacyjnych w poczekalni, strasznie motają w głowie. Nie słuchajcie opowieści innych zdających, bo to dopiero jest wyprawa... ;P Zapamiętajcie wyłącznie wskazówki i rady Waszych instruktorów, to oni z Wami jeździli i znają Was najlepiej i najważniejsze Uwierzcie, że potraficie i macie wiedzę i umiejętności żeby zdać ten egzamin!

Ja uparłam się, że 2 podejście będzie moim ostatnim i tak się stało.
Podczas egzaminu powtarzałam sobie w myślach w kółko własną mantrę:
" Ja trzymam kierownicę, ja tutaj rządzę, on tylko wydaje polecenia. Spokojnie ... i głęboki oddech" ;-P Mnie to pomogło, bo batoniki owszem dodają energii, ale ja nie byłam w stanie nic przełknąć przed egzaminem.

Mooocno trzymam kciuki za te osoby, które egzamin praktyczny mają przed sobą :))
radika
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 17 lipca 2013, 11:03

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez adam_nar » środa 17 lipca 2013, 17:47

A ja zdałem dzisiaj. Problemem zawsze była u mnie koncentracja (a dokładniej jej brak) oraz nadmierny stres, więc żarłem czekolady, snickersy, bakalie i inne takie, piłem melisy - nic. Brałem jednak tabletki na koncentrację (w moim przypadku Pamicon, była też "Sesja"). I to zapewne w długim okresie pomogło.

Dziś zrobiłem wszystko na odwrót: wyszedłem z domu późno, bez śniadania, po kawie, bez żadnych rzeczy z orzechami i zdałem. Najważniejsze jest nastawienie (moim było: a w d***ie to mam, co ma być to będzie :D) i się udało.

Wiem, że jak już jestem po to łatwo mówić, ale po prostu trzeba sobie wyrzucić z głowy słowo "muszę" - lepiej mówić sobie "chcę, ale jak zdam to zdam, a jak nie to nie ma końca świata". A wtedy idzie dobrze. Szkoda, że ja doszedłem do tego dopiero po 4 porażkach :)

Powodzenia wszystkim!
Pierwsze podejścia: 18.06.2009 - 09.09.2009 (Lublin)
teoria (+), plac (+, +, +), miasto (-, -, -)

Powrót po 4 latach (Suwałki):
12-13.06 - teoria -, +
28.06 - 13.07 - 4 niezdane (raz na placu)
17.07.2013 - udało się :)
adam_nar
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek 18 czerwca 2009, 12:25

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez aczka » wtorek 30 lipca 2013, 16:22

Potwierdzam magiczną moc batonika! Co prawda był to egz. teoretyczny, ale ja z natury 'lubię' się stresować, wiec uznałam, że nie zaszkodzi. To było 3 podejście, ten baton trochę 'odstresowuje' człowieka, wiec jak weszłam na sale byłam spokojniejsza niż przedtem :) .
Mnie osobiście pomogły jeszcze modlitwy i wiara, że Ktoś przypilnuje, żebym zdała :) .
Poza tym, polecam myślenie typu 'Co ma być to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć' . Nie dołować się samemu, tylko powtarzać sobie,ze umiem to i poradzę sobie :D
Powodzenia wszystkim!
aczka
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 01 maja 2013, 22:03

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez ewaszo » poniedziałek 05 sierpnia 2013, 11:51

Również polecam patent z batonem! 2 sierpnia o 14:30 zdawałam po raz pierwszy praktykę i udało się :D Kupiłam sobie Snickersa i zjadłam pół godziny przed egzaminem (ludzie w poczekalni trochę dziwnie się patrzyli). Ogólnie nie polecam przychodzenia dużo wcześniej, bo w poczekalni pełno jest zestresowanych osób opowiadających o swoich poprzednich egzaminach i generalnie zdenerwowanie się udziela. Trzymam kciuki za wszystkich przyszłych kierowców i do zobaczenia na drodze!
Rozpoczęcie kursu: 15. 05. 13r.
Egz. teoretyczny : 29 lipca ZDANY!!!!
Egz. praktyczny : 2 sierpnia ZDANY!!!!!
Jeżdżę od: 19 sierpnia
ewaszo
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 30 lipca 2013, 09:29

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez Stranger945 » środa 21 sierpnia 2013, 20:01

To jakieś dziwne nastawienie psychiczne jest z tym batonem.
Bo naczytałem się waszych postów, kupiłem snikersa zjadłem 30 minut przed egzaminem i dziękuje praktyka zdana za pierwszym.
Coś w tym jest :)
Stranger945
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 12 maja 2013, 21:56

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez kuben » czwartek 22 sierpnia 2013, 11:12

może po prostu dobrze pojechaliście, a nie zdaliście dzięki batonowi? :D
01.08.2013 - TEORIA+
07.08.2013 - PRAKTYKA+
kuben
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 14 czerwca 2013, 23:50

Re: Sposob na zdany egzamin :) Baton z orzechami :D

Postprzez naomie » piątek 23 sierpnia 2013, 09:14

Jeśli to ma pomóc to chyba zaopatrzę się w tego batona na egzamin na kategorię "A" :)
Naomie
naomie
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 22 sierpnia 2013, 15:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości