kat.C+E ile razy??

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

kat.C+E ile razy??

Postprzez goszus » piątek 13 maja 2005, 22:23

witam wszystkich jestem nowy na forum i mam małe pytanko, chcę zacząć kurs na kat.E (C juz posiadam) i chciałbym się dowiedzieć czy na kat.E można zdawać dowolną ilość razy czy jest może jakieś ograniczenie, bo z tego co pamiętam to kiedyś chyba było coś takiego (nie pamiętam przy jakich kategoriach prawka) że po trzech nieudanych próbach można było stracić prawko te które się już posiadało czyli niższą kategorie.I jeszcze jedno, czy po tych 25 godz. jazdy można coś załapać z jazdy z przyczepą czy raczej trzeba liczyć na duże szczęście na egzaminie, proszę o podzielenie się opiniami na te dwa pytanka.POZDRAWIAM.
ps. zapraszam na GG
goszus
goszus
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 13 maja 2005, 22:09

Postprzez Feetek » sobota 14 maja 2005, 09:55

Spokojnie, nikt nie zabierze ci C ani B, dlatego ze nie umiesz zaparkować przyczepy ... natomiast tak jak przy innych kategoriach, po 3 nieudanej próbie egzaminu praktycznego musisz odrobić lekcje w postaci kursu dodatkowego i potem znowu masz 3 próby :)

Co do 25 godzin jazdy ... jak czujesz samochód to jest to za dużo, jak jesteś antytalent to nawet 250 nie pomoże.

W Gdańsku za pierwszym razem zdaje ponad połowa kandydatów, w zależności od wylosowanego zestawu (!). W tych grupach gdzie jest prostopadłe tyłem jest masakra, a ci co mają ruszanie pod górę + wjazd przodem jest ok - prawie 100 % skuteczności. Jazda pasem ruchu (łuk) też bez problemu. Na mieście musiałbyś kogoś potrącić żeby nie zdać.
'Obywatelowi należy ufać i nieustannie go kontrolować'
Avatar użytkownika
Feetek
 
Posty: 69
Dołączył(a): wtorek 01 marca 2005, 00:56
Lokalizacja: Oslo/Gdańsk

Postprzez cyfronik » środa 18 maja 2005, 23:38

Co do jazdy z przyczepą. Po 25 godzinach będziesz śmigał po łuku w tę i z powrotem. Po mieście też luzik. Tylko jedno ale.... W Szczecinie w ośrodku jest zupełnie inna przyczepa niż ma większość szkół. Niższa, szersza (przynajmniej tak się wydaje) i z dłuższym dyszlem. Większość ludzi odpada na jeździe po łuku. Poza tym egzamin odbywa się na dwóch samochodach. Jednym się spina (stary, rozklekotany Star) i już ok 20% ludzi odpada na spinaniu (zatrzask działa beznadziejnie, a jak niedojdzie do końca to zima).
Ja zmęczyłem E za 3 razem. Za pierwszym z 8 osób na miasto wyjechały 2, za drugim z 2 nikt, za trzecim z 8 aż sześć.
Powodzenia
cyfronik
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 18 maja 2005, 23:23


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości