Co mam teraz robic ?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Co mam teraz robic ?

Postprzez m16 » wtorek 12 kwietnia 2005, 19:56

Witam
Z gory przepraszam jesli pomylilem dzialy ale wydawalo mi sie, ze ten temat tu najlepiej pasuje.
Sprawa wyglada nastepujaco:
W zeszla zobate zdalem kat. A i oblalem kat. B.
Podpisalem papierek, ze rezygnuje z ubiegania sie o kat. B i prosze o przeslanie moich dokumetow do UM celem wyrobienia prawka.
Nie dostalem zadnego kwitka od egzaminatora o zdanym egzaminie, babka w okienku tez mi nic nie dala tylko kazala ta rezygnacje z B podpisac i za 3 tyg. zglosic sie do UM po prawko. Nic tez nie placilem.
Jak to teraz mam dalej zalatwiac ?
Gdzie isc i co robic aby jak najszybciej uzyskac prawko A i moc isc zdawac B ? Czy moge zaplacic przy odbiorze ? Jak to wogole jest ?
z gory dzieki i pozdrawiam :)
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez set » wtorek 12 kwietnia 2005, 20:13

Poszukac tez Ci sie nie chcialo ...
Nie dostajesz pokwitowania, idziesz do Wydzialu Komunikacji srednio 2 tygodnie po egzaminie prawko juz powinno byc, placisz za dokument + znaczki skarbowe, otrzymujesz papierek i jezdzisz. Tak to wyglada, chyba ze we wniosku zaznaczyles ze chcesz prawo jazdy odebrac poczta.
"Musicie byc mocni moca milosci, ktora jest potezniejsza niz smierc..." Jan Pawel II
Prawo jazdy kat. B zdane za 1 razem: 09.03.2005, odebrane: 21.03.2005
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 117
Dołączył(a): niedziela 02 stycznia 2005, 20:38

Postprzez Sławek_18 » wtorek 12 kwietnia 2005, 20:17

Placisz przy odbiorze+znaczki skarbowe. Nie wiem oco chodzi z tym podpisem( Poco to podpisywales jesli chesz robic od razu B?) Jesli masz badania lekarskie wazne to wal do OSK i "ucz" sie jezdzic samochodem 8) Bo jesli sie nie myle to tylko oto chodzi, ze papiery nie beda "czekac" w MOrdzie na twoj egzamin z B (ktory bedzie za HOHOHO )tylko uzyskasz prawko A, i bedziesz mogl dolaczyc do dawcow nerek i innych narzadow a
I tym samym placisz dwa razy za prawko "pod rzad" +znaczki skarbowe :P

Sie rozpisalem mam nadzieje, ze chociaz "troche" trzyma sie to prawdy :P :twisted:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez m16 » wtorek 12 kwietnia 2005, 20:22

Sławek_18 napisał(a):Nie wiem oco chodzi z tym podpisem

Mialem egzamin na A i na B. A zdalem, B oblalem, zalezy mi aby jak najszybciej moc legalnie motocyklem smigac bo maszyba sie marnuje wiec podpisalem ten papierek aby mi juz wydali (B mi bedzie dopiero na zime potrzebne bo samochodu i tak narazie nie mam)

Sławek_18 napisał(a):Jesli masz badania lekarskie wazne to wal do OSK i "ucz" sie jezdzic samochodem 8)

Kurs juz mam skonczony ;)
I teorie w MORDzie zdana ;)

Sławek_18 napisał(a):Bo jesli sie nie myle to tylko oto chodzi, ze papiery nie beda "czekac" w MOrdzie na twoj egzamin z B (ktory bedzie za HOHOHO )tylko uzyskasz prawko A, i bedziesz mogl dolaczyc do dawcow nerek i innych narzadow a
I tym samym placisz dwa razy za prawko "pod rzad" +znaczki skarbowe :P

No ogolnie o to chodzi ;)
A zaraz po odebraniu prawka na A chce isc na egzamin B (chyba tylko sama praktyka jesli teorie juz zdalem ?)
Pozdrawiam serdecznie :)
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Sławek_18 » wtorek 12 kwietnia 2005, 20:36

a TO tych szczegolikow sie nie domyslilem :) . Ale sam sobie wyeliminowales "niepotrzebne" informacje. Tak tylko praktyke jesli nie minie 6 miesiecy :) :)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » wtorek 12 kwietnia 2005, 21:29

Jak to teraz mam dalej zalatwiac ?

Co do odbioru prawka na A to już ci koledzy wyżej powiedzieli co robić.
Jak już odbierzesz to prawko na A to poproś w wydziale komunikacji o przesłanie z powrotem twoich papierów do WORD i wtedy zapisz się w WORD na egzamin na B.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości