Egzamin C+E Koszalin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin C+E Koszalin

Postprzez wojtas22 » wtorek 09 listopada 2010, 15:41

Witam !

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda zdawalnosc na kategorie C+E w koszalinie i czy ciezko jest zdac ?
wojtas22
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 listopada 2010, 15:38

Re: Egzamin C+E Koszalin

Postprzez wasssik » czwartek 18 listopada 2010, 17:59

Witaj,

ja CE w Koszalinie zdawałem 25.05.2010, więc to było jeszcze na tych starych MAN-ach. Było nas czterech, zdało trzech. Ten jeden co nie zdał, oblał już na łuku. W moim przypadku wyglądało to dosyć ciekawie, bo ten sam egzaminator egzaminował mnie na C.
Myślę, że jak podejdziesz do niego jak człowiek, to zdasz bez problemu. Nie wiem, jak w tych nowych właśnie, ale w starych nie było kamer, więc nie bój się go zagadnąć, może jak potoczy się rozmowa i miło Cię odbierze, to też będzie dla Ciebie plus? ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Kat. B - 18.02.2010,
Kat. C - 13.04.2010,
Kat. C+E - 25.05.2010.
wasssik
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 czerwca 2010, 19:39
Lokalizacja: Koszalin

Re: Egzamin C+E Koszalin

Postprzez ziom_koszalin » poniedziałek 06 grudnia 2010, 14:33

Cześć! Ja zdawałem C i C+E w Koszalinie na tych nowych MANach. C+E jest dosyć ciężkie ze względu na długość zestawu, trochę tu przegięli, ale mimo to da się wszystko zrobić. Ja wylosowałem prostopadłe tyłem i skośne parkowanie. Jak cofasz po łuku do tyłu (koła przyczepy niech idą po linii dla kat. C) to dobre miejsce do zatrzymania to jest jak swoim ciałem jesteś pośrodku pierwszej i drugiej linii poprzecznie namalowanej do pasa ruchu (po lewej są takie trzy wąsy). Skośne to nie ma żadnego problemu tylko trzeba dobrze złamać żeby nie wyjechać poza linię. Prostopadłe tyłem jest lekką loterią jak się ustawisz... Słabo widać, czy wjeżdżasz w skośne, czy w prostopadłe... Mniej więcej trzeba się ustawić tak żeby być 2 metry od linii ograniczającej z lewej strony i zatrzymać się na wysokości takich sosen, co są po lewej stronie. Wtedy jak złamiesz i się dobrze wychylisz to zobaczysz gdzie wjeżdżasz i powinno być git. Reszta po mieście to pikuś tylko pamiętać, że się nie jedzie osobówką i egzaminatorzy są bardziej wystraszeni od zdających ;-)
ziom_koszalin
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 grudnia 2010, 14:20
Lokalizacja: Koszalin/Warszawa

Re: Egzamin C+E Koszalin

Postprzez hexogen1 » środa 25 marca 2015, 20:48

Witam.Jaki ośrodek proponujecie do nauki C+E.Mieszkam prawie 70km od Koszalina,a z racji tego iż tam będę zdawał,chciał bym tam zacząć od początku naukę.
hexogen1
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 marca 2015, 20:40


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości