Korekta - skosne przodem i prostopadle przodem

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Korekta - skosne przodem i prostopadle przodem

Postprzez misiaczkowaty » środa 05 stycznia 2005, 14:23

gdy wyjezdzajac ze skosnego przodem albo prostopadlego przodem nie wyrobie sie i w pierwszym przypadku za tylnim kolem bede mial linie przerywana a za drugim ciagla to przy korekcie mam wlaczyc kierunek w lewo ? pomozcie..jutro egzamin
misiaczkowaty
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 20 września 2004, 16:16

Re: Korekta - skosne przodem i prostopadle przodem

Postprzez bodek541 » środa 05 stycznia 2005, 14:39

misiaczkowaty napisał(a):gdy wyjezdzajac ze skosnego przodem albo prostopadlego przodem nie wyrobie sie i w pierwszym przypadku za tylnim kolem bede mial linie przerywana a za drugim ciagla to przy korekcie mam wlaczyc kierunek w lewo ? pomozcie..jutro egzamin

Ja włączyłem przy korekcie i było dobrze skoro egzaminator nic nie powiedział.
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez jezierek » środa 05 stycznia 2005, 17:26

moj instruktor kiedys pracował w WORDzie i mowił ze oni na takie pierdółki patrza, wiec lepiej wrzuc ten kierunek :)
a tak swoja droga lepiej wszystkie parkowania robic z korekta, poniewaz np zaparkujesz prostopadle a on powie za za blisko słupka :) a tak z korekta masz 100% ze jest równo :D
jezierek
 
Posty: 90
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2005, 21:46
Lokalizacja: Białystok

Postprzez muczo » środa 05 stycznia 2005, 18:30

to co opisujesz to nie jest korekta tylko poprostu wyjazd a co do kierunku to jest roznie niektorzy patrza a niektorzy nie wiec radze Ci wlacz ten kierunkowskaz dla świetego spokoju :) .Powodzenia!!!
muczo
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek 19 października 2004, 21:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » piątek 07 stycznia 2005, 01:31

Zamigać oczywiście powinieneś.

Dyskusję o tym, co jest korektą a co nie znajdziecie tu:

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/view ... ie+korekty
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez wiruswww » piątek 07 stycznia 2005, 16:32

Przy korekcie kierunki obowiązkowe - tak tłumaczył nam egzaminator w Białymstoku, a swoją drogą to przecież przy wyjeżdzaniu ze stanowiska nie obchodzą was żadne linie (no tylko te ograniczające stanowisko).
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez misiaczkowaty » piątek 07 stycznia 2005, 17:12

zdalem wczoraj w Rzeszowie ! pozdro dla wszystkich
misiaczkowaty
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 20 września 2004, 16:16

Postprzez jezierek » niedziela 09 stycznia 2005, 14:18

Wirus mozesz sprecyzowac swoje pytanie lepiej, bo zrozumiałem ze wjedźdam i nie wyrabiam sie wiec cofa moge gdzie chce :?: ;)

ps. białystok rulez nie :) :lol:
jezierek
 
Posty: 90
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2005, 21:46
Lokalizacja: Białystok

Postprzez wiruswww » poniedziałek 10 stycznia 2005, 16:03

Ja o nic nie pytałem. I nie chodzi mi o wjazd tylko o wyjazd ze stanowiska a konkretnie o linie która ogranicza lewą część łuku którą traktujesz jakby jej nie było przy WYJeżdzaniu ze stanowiska tzn wyjeżdzając ze stanowiska możesz na nią najechać ale to już jest mało ważne bo ty była odpowiedź na post misiaczkowatego.

Ja z Białymstokiem mam rożne doświadczenia - oblałem już trzy razy więc nie mogę być zadowolony ale wszystkie trzy razy oblałem na własne życzenie (no może na drugim mi trochę egzaminator pomógł) więc nie mogę take zabardzo krytykować. Ogólnie w Białymstoku nie jest źle.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez jezierek » wtorek 11 stycznia 2005, 01:14

ojj.. wirus :D skoro oblewasz ze swoich błedów to niechciałbym Twego samochodu spotkac na moim :lol: wiec tam uwazaj :P
Mój kolega w białym juz 4 raz nie zdał teraz musi 5 raz i do tego od nowa teorie... siostra tez cos koło 4 niezdanych :evil:
ciagna kase :x

misiaczkowaty - grtuluje :!:
powiedz co miałes jakie zestawy itp czy robiłes z korekta czy nie :D
rozpoczecie kursu : 25.08.2004
zakonczenie kursu : 02.12.2004
egzamin teoretyczny : 04.01.2005
egzamin praktyczny : 25.01.2005
zdane : za 1 razem :!:
odbiór : 07.02.2005 Yepa 8)
jezierek
 
Posty: 90
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2005, 21:46
Lokalizacja: Białystok

Postprzez wiruswww » wtorek 11 stycznia 2005, 18:45

Jezierek nie musisz się mnie obawiać, mi podczas jazd idzie bardzo dobrze, na egzaminie nerwy robią swoje. Ostatni egzamin oblałem bo niepotrzebnie bałem się Punto i zdawałem na Lanosie (niepotrzebnie).
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez jezierek » środa 12 stycznia 2005, 11:50

a mnie denerwuje jeden fakt ze mysle ciagle ze umiem ten placyk, ale wyjdzie tak ze obleje :lol:
zeby nie te korekty to mało kto by zdał przeciez odległosc miedzy linniami do samochodu ( parkowanie prostopadłe ) jest mała, wiec jezeli kazdy miałby tak parkowac np przy hipermarketach to ludzie wychodzili by szyberdachami :evil:
no i moim zdaniem nie da sie idealnie wjechać w prostopadłe bez korekty zawsze ten samochód stoi krzywo i blisko słupka :evil: :x
rozpoczecie kursu : 25.08.2004
zakonczenie kursu : 02.12.2004
egzamin teoretyczny : 04.01.2005
egzamin praktyczny : 25.01.2005
zdane : za 1 razem :!:
odbiór : 07.02.2005 Yepa 8)
jezierek
 
Posty: 90
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2005, 21:46
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości