wazność kursu i jak to załatwic

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

wazność kursu i jak to załatwic

Postprzez mały » piątek 10 grudnia 2004, 18:40

Mam pytanko odnosnie waznosci kursu (co prawda czytalem podwieszony post ale mam kilka dodatkowych pytan).
Mianowice:kilka lat temu zrobilem kurs (ok. 5 lat) i podchodzilem kilkakrotnie do egzaminu niestety ze skutkiem oblania, nastepnie z przyczyn osobistych musialem przerwac zdawanie.Minelo jak mowie okolo 5 lat i nie jestem pewien czy kurs jest jeszcze wazny???
Drugie pytanko to gdzie moge sie ubiegac o dokumenty ktore skladalem wtedy i jak wyglada ewentualna formalnosc z wznowieniem zdawania. Z tego co wiem to papiery ida do Wydzialu Komunikacji. Krotko mowiac chce zdawac ponownie stad pytam co i jak. Moze dodam ze zdawalem w Katowicach wiec moze ktos wie co i jak.
z gory dzieki
mały
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 10 grudnia 2004, 15:14

Postprzez ella » sobota 11 grudnia 2004, 01:07

co prawda czytalem podwieszony post ale mam kilka dodatkowych pytan).

Dobrze, że czytałeś :D :D :D
Mianowice:kilka lat temu zrobilem kurs (ok. 5 lat) i podchodzilem kilkakrotnie do egzaminu niestety ze skutkiem oblania, nastepnie z przyczyn osobistych musialem przerwac zdawanie.Minelo jak mowie okolo 5 lat i nie jestem pewien czy kurs jest jeszcze wazny???

Jest jeszcze wazny. Jeżeli oczywiście to około to nie jest 10 lat :D :D :D
Drugie pytanko to gdzie moge sie ubiegac o dokumenty ktore skladalem wtedy i jak wyglada ewentualna formalnosc z wznowieniem zdawania. Z tego co wiem to papiery ida do Wydzialu Komunikacji. Krotko mowiac chce zdawac ponownie stad pytam co i jak. Moze dodam ze zdawalem w Katowicach wiec moze ktos wie co i jak.

Wydział komunikacji musi wysłać Twoje dokumenty do WORD, tam gdzie ty zapiszesz się na egzamin.
Powodzenia :!:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mały » sobota 11 grudnia 2004, 11:07

dziekuje Ci bardzo Ella buziaki for you.pozdrawiam
mały
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 10 grudnia 2004, 15:14

Postprzez sunny » wtorek 14 grudnia 2004, 13:14

A co wtedy, gdy podobnie jak mały ukończyłam 3 lata kurs i do zdania mam tylko część praktyczną egzaminu?? Skąd wziąć dokument który powie o tym gdy będę ubiegała się o powtórny egzamin?? Nie chcę już stresu związanego przynajmniej z testem.
sunny
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 14 grudnia 2004, 13:08

Postprzez ella » wtorek 14 grudnia 2004, 23:21

sunny napisał:
A co wtedy, gdy podobnie jak mały ukończyłam 3 lata kurs i do zdania mam tylko część praktyczną egzaminu?? Skąd wziąć dokument który powie o tym gdy będę ubiegała się o powtórny egzamin?? Nie chcę już stresu związanego przynajmniej z testem.


Test jest wazny tylko pół roku. Po tym terminie jeszcze raz zdajesz teorie. Jeżeli nie upłynęło jeszcze pół roku to Twoje dokumenty są w WORD i tam wszystko wiedzą co masz jeszcze zdać.
Jeżeli to trzy lata do podobnie postępujesz jak kolega.

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1268
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sunny » środa 15 grudnia 2004, 12:10

Dzięki :)
sunny
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 14 grudnia 2004, 13:08


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości