Pomóżcie... kto udzieli odpowiedzi? :(

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pomóżcie... kto udzieli odpowiedzi? :(

Postprzez pompon » środa 08 grudnia 2004, 16:25

Hej właśnie jestem w trakcie kursu na prawo jazdy! W przyszłym tygodniu mam iść się zapisać na egzamin ale dotarła do mnie wiadomość że aby się zapisać musze posiadać dowód osobisty lub paszport ale ten z czerwoną okładką :( Ja posiadam jeszcze ten z granatową ... który mimo wszystko nadal jest ważny! Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi czy to prawada? Może byliście sie zapisać ostatnio i przyjeli wam "granatowy", a mnie po prostu instruktor okłamał!!
pompon
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 08 grudnia 2004, 15:13

Postprzez ella » środa 08 grudnia 2004, 16:34

.....posiadać dowód osobisty lub paszport ale ten z czerwoną okładką Ja posiadam jeszcze ten z granatową ... który mimo wszystko nadal jest ważny!

W czerwonym, czyli tym nowym paszporcie jest wpisany Twój pesel. W starym paszporcie tego nie ma. Ale jak on jest jeszcze ważny to musisz iść od urzędu i poprosić o zaświadczenie o zameldowanu i peselu.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wiruswww » środa 08 grudnia 2004, 19:41

I to powinnno całkowicie wystarczyć. Dodatkowo powiem że zaświadczenie o zameldowaniu trzeba też mieć do "czerwonego" paszportu.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez pompon » środa 08 grudnia 2004, 23:43

Dzięki za odpowiedź! :) To teraz spokojnie idę zrobiż zdjęcia... i w przyszłym tygodniu czas wybrać się do WORD'a

Niech pachołki będą z wami!! :wink:
pompon
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 08 grudnia 2004, 15:13


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości