Cofniecie uprawnien Pomocy !!!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Cofniecie uprawnien Pomocy !!!!

Postprzez Robcio1984 » wtorek 13 kwietnia 2010, 17:01

Witam mam taki problem otoz dnia 16 siernia 2009r zostalo zatrzymane moje prawko poniewaz bylem pod wplywem alkoholu. Prawo jazdy odebralem zaledwie 3 miesiace wczesniej. Sad nakazal wyrok zatrzymania prawa jazdy na 1 rok z dzniem dzisiejszym otrzymalem decyzje z urzedu miasta o cofnieciu prawa jazdy. Wczesniej jak sie dowiadywalem w wydziale komunikacji to powiedzieli mi ze nie bede musial na nowo zdawac egzaminu itp. a dzisiaj dostaje pismo o wszczesciu postepowania o cofniecu mi tych uprawnien. w Pouczeniu mam notke "W zwiazku z powyzszym informuje sie ze po odbyciu kary dodatkowej ktorej poczatek liczy sie od dnia 16.08.2009 (dzien zatrzymania mojego prawa jazdy) a koniec uplywa z dniem 16.08.2010r. moze Pan ubiegac sie o przywrocenie uprawnien" Co mam z tym zrobic ?? Prosze o jaka kolwiek POMOC Z gory dziekuje.
Robcio1984
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 07 kwietnia 2006, 17:07

Postprzez ks-rider » wtorek 13 kwietnia 2010, 17:25

Jakiej pomocy oczekujesz ?

Trzeba bylo zastanowic sie wczesniej i nie wsiadac do auta po wypiciu. Teraz to juz pozamiatane.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Postprzez piotrekbdg » wtorek 13 kwietnia 2010, 18:17

3 miechy po odebraniu prawka wsiąść do samochodu nietrzeźwym. Można powiedzieć że chciałęś pokazać środkowy palec systemowi, ale teraz system pokaże go Tobie:)
piotrekbdg
 
Posty: 2139
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 00:18

Postprzez mateusz_84 » wtorek 13 kwietnia 2010, 18:27

Z tego co wiem to dostaniesz skierowanie na badania psychologiczne i zdrowotne - jeżeli się na nie nie zgłosisz to będziesz musiał zdawać egzamin powtórnie.

jeżeli to prawda to żałuję, że system Cię tak łagodnie potraktował !
mateusz_84
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek 18 stycznia 2010, 10:00

Postprzez Robcio1984 » wtorek 13 kwietnia 2010, 18:35

nie da sie ukryc zrobilem wielki blad i wcale nie jestem z tego dumny i jesli chodzi o kare to sie jej dobrowolnie poddalem nic nie kombinujac. Jakies pare miesiecy temu dostalem wyrok z sadu ktory zakazuje mi prowadzenia pojazdow mechanicznych na okres 1roku i od tamtej pory byla cisza az do tej pory gdzie dostalem wlasnie to pismo z urzedu miasta. Padania psychologiczne i psychoterapetyczne zrobilem i zanioslem do wydzialu komunikacji.
Robcio1984
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 07 kwietnia 2006, 17:07

Postprzez egzekutor » piątek 16 kwietnia 2010, 00:24

Witam.
Starosta wydał decyzję o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów. Nie możesz więc prowadzić pojazdu, do chwili gdy starosta tej decyzji nie cofnie. Nastąpi to wówczas, gdy do starostwa z WORD-u wpłynie dokument z potwierdzeniem, że powtórnie zdałeś egzamin teoretyczny i praktyczny.
Procedura jest następująca:
*zaniosłeś staroście powtórne orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
*otrzymujesz od starosty zaświadczenie o cofnięciu uprawnień
*z zaświadczeniem idziesz do WORD-u i zapisujesz się na egzamin
*po zdanym egzaminie (teoria i praktyka) czekasz na pismo ze starostwa o przywróceniu uprawnień
*dopiero wówczas możesz zgłosić się do starosty po odbiór dokumentu
Jeśli jednak zamierzasz jeszcze kiedyś kierować po alkoholu, to zyczę Ci, abyś egzaminu w Wordzie nie zdał nigdy.
Pozdrawiam.
egzekutor
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek 23 listopada 2009, 11:42

Postprzez Borys_q » piątek 16 kwietnia 2010, 10:36

A jeśli jesteś z Gdańska przypadkiem, to masz problem bo w Pordzie Gorzałkiewiczów tępią jak tylko mogą i raczej nie zdasz w gda zbyt szybko jeśli kiedykolwiek.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gonzo » piątek 16 kwietnia 2010, 13:47

Wszędzie tępią tego typu przypadki. I tak dostałeś malutko, skoro tylko na jeden rok. ;) Powinieneś się cieszyć. Pozdrawiam.
Gonzo
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2010, 20:06

Postprzez tomml » środa 21 kwietnia 2010, 20:16

a jakiej Ty pomocy oczekujesz ??? zastanów się trochę !!
tomml
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 19 stycznia 2010, 17:14

Postprzez DymeK_GKS » środa 21 kwietnia 2010, 22:19

Sorry ale podłączę sie pod temat a mianowicie przekroczyłem liczbę punktów karnych i zostały mi cofnięte uprawnienia a dodam że nie posiadałem prawka jeszcze rok czasu co dalej w takim przypadku? aha mam jeszcze skierowanie na badania psychologiczne.
Jestem zielony w tych sprawach i chciałbym żebyście mi napisali wszystko krok po kroku co ma zrobić .
Aha i jeszcze jedna sprawa co jeśli nie oddam dokumentu(prawka) do Starostwa? Bo planuję sobie zachować do czasu kiedy ponownie zdam egzamin na prawo jazdy
DymeK_GKS
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek 29 stycznia 2008, 23:21
Lokalizacja: POLSKA

Postprzez Borys_q » środa 21 kwietnia 2010, 22:21

Zacznij od badań, jak nie przejdziesz to bedziesz mial problem z głowy.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości