Zdałam!!! Yeah,yeah!!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Zdałam!!! Yeah,yeah!!!

Postprzez Ivy » poniedziałek 25 listopada 2002, 15:14

Dzis nadejszla ta wiekopomna chwiła... :wink: W końcu udało mi sie!!!
Wylosowałam mój zestaw-marzenie-nr.5.Nie obyło sie bez poprawek. Za pierwszym razem źle wyjechałam z łuku, no i kopertkę musiałam poprawić bo za wczesnie odbiłam w lewo. Górka juz z górki i miasto. Mój egzaminator nic sie nie odzywał, wydawał tylko polecenia, jasno i klarownie, nie zastawiał na mnie pułapek. Jechałam najlepiej jak potrafię. Nie zrobiłam żadnego błędu, pilnowałam pierszeństwa, linii, predkości i nieszczęsnych pieszych i rowerzystów. Po powrocie mówię do gościa: "No dobrze, niech pan strzela." Ona na to "Mówi Pani? No dobrze, ale może juz nie w Pania, zapraszam za 3 tygodnie do Wydziału Komunikacji. No to ja wystrzeliłam z tego samochodu jak z katapulty i w podskokach rzuciłam sie mojemu staruszkowi (którego wziałam w chrakterze maskotki) na szyję. Jezu! Jak sie cieszę! To po prostu zaj.... uczucie! :D
Warto zdawac nawet pięć razy ale zawdzięczać to sobie. Nie mogłabym jeździć ze świadomością, ze mam prawko bo posmarowałam. Nie miałabym sumienia wyjechać na ulicę. Ta radocha jest najlepsza nagroda za twój wysiłek nie wazne czy zdałes za drugim czy 10 razem. Życzę wszystkim zdającym tej chwili, kiedy słyszy się te magiczne słowa. Powodzenia!!!
Ivy
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek 11 lipca 2002, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » poniedziałek 25 listopada 2002, 15:30

No to gratulacje i cierpliwości w oczekiwaniu. :D
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Gratulacje!

Postprzez Ivi » piątek 29 listopada 2002, 12:14

Również serdecznie Ci gratuluję.Zazdroszczę Ci tego,że masz to już z głowy moja "imienniczko".Ale zazdrość ta jest bardzo pozytywna :D . Ciekawe czy ja też będę mieć szczęście :?: .Pozdrawiam!
Ivi
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 listopada 2002, 14:42

Postprzez Ivy » wtorek 03 grudnia 2002, 22:21

Dzięki za gratulacje! Nie martw sie Ivi , ta chwila kiedys nadejdzie, powodzenia przy następnym podejściu!
Tak w ogóle to mam pytanko. Kiedy zapisywałam sie na mój ostatni egzamin znów musiałam wypełnić wniosek o wydanie prawka. Na moje zdziwienie pani w okienku odpowiedziała że nie ma już mojego wpisu w komputerze ( a miałam ponad miesięczna przerwę w egzaminach) Skoro tak postanowiłam zażyczyc sobie prawko z dostawą do domu. Poprzednio zakresliłam odbiór osobisty. Coś mi się wydaje,ze tego drugiego nie wezmą pod uwagę, moja znajoma tak miała, czekała miesiac a prawko sobie spokojnie czekało aż sie po nie pofatyguje.Czy ktos z Was miał taka sytuację?A może ktos wie ile czeka się na ten upragniony kawałek plastiku w Wawie na Pradze?
Pozdrowionka!
Ivy
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek 11 lipca 2002, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Agas » czwartek 05 grudnia 2002, 10:38

A może ktos wie ile czeka się na ten upragniony kawałek plastiku w Wawie na Pradze?

Witam.
Nie wiem ile sie czeka w W-wie , ale w Krakowie ...aż 1,5 miesiąca...

Pozdrawiam i życze cierpliwości :wink:
Agas
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 listopada 2002, 12:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » czwartek 05 grudnia 2002, 20:34

W Gdańsku czekało się około 2 tygodnie w wakacje.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Łakom » czwartek 05 grudnia 2002, 23:08

W centrum czeka sie o koło 2-3 tygodni.
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości