JACY SĄ EGZAMINATORZY W TARNOWIE?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

JACY SĄ EGZAMINATORZY W TARNOWIE?

Postprzez Sunshine » poniedziałek 25 listopada 2002, 09:58

Cześć! Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedź na bardzo ważne dla mnie pytanie.Czy wiecie może jacy są fajni a jacy "dziwni" egzaminatorzy w Tarnowie?Zostałam w perfidny sposób oblana za pierwszym razem i teraz chciałabym przynajmniej trafić do kogoś normalnego.Z góry dzięki za odpowiedź. :D
Sunshine
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 25 listopada 2002, 09:41

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 25 listopada 2002, 12:37

niewiem ale powiedz nam w jaki to perfidny sposób Cie oblał ...
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » poniedziałek 25 listopada 2002, 12:41

No cóż, przekonanie jest takie, że jak trafisz na Fenrycha to już oblałaś, chyba że jesteś fajna dupa. A tak poza tym to im starszy tym lepszy.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Kordula » poniedziałek 25 listopada 2002, 23:43

Slawek napisał(a):A tak poza tym to im starszy tym lepszy.
To prawda, o tym przekonałam się na własnym egzaminie, u nas też tak jest. Chociaż przed egzaminem myślałam odwrotnie.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Jaka jestem?

Postprzez Sunshine » czwartek 28 listopada 2002, 15:50

No cóż,nie mnie oceniać czy jestem fajna dupa. :D Tak mówią faceci ale to przecież zależy od gustu każdego z nich.W każdym razie pewnemu panu egzaminatorowi się nie spodobałam bo usiłował mi wmówić,że wymusiłam pierwszeństwo podczas gdy gość był tak daleko,że za mną przejechały jeszcze 3 samochody :? ... Ale cóż,życie jest brutalne,już do tego przywykłam. Oblał całą grupę i już-tak chciał. A co do Fenrycha to widzę, że nieźle ma "posprzątane" jesli chodzi o opinię o nim :roll: . Ale sam sobie zasłużył,ja też słyszałam o nim parę niemiłosiernych historii. Póki co czeka mnie powtóreczka i zobaczymy na kogo trafię.Pozdrawiam wszystkich i dzięki za zainteresowanie moim tematem. :)
Sunshine
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 25 listopada 2002, 09:41


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości