Kat.A miasto

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kat.A miasto

Postprzez Karol_es » wtorek 14 września 2004, 17:59

Mam małe pytanko dotyczące egzaminu na kat. A po mieście. Czy trzeba się odwracać przy zmianie pasu ruchu lub przy skręcie w lewo?? Instruktor mi powiedział, że nie trzeba, bo mam od tego lusterka, ale egzaminator miał inne zdanie i oblałem egzamin. Czy wie ktoś jak to jest, bo mam już za kilka dni egzamin poprawkowy i nie chcę znowu go oblać!!
Karol_es
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2004, 14:26

Postprzez grubas » wtorek 14 września 2004, 18:11

gdzies to już kiedyś pisało ale przy zmianie pasu zawsze sie należy obrócic. ja np wolał bym się zawsze obracać przy prawie każdym manewrze tłumacząc to niedostateczną widocznością w lusterkach niż jakiś fajans miał mnie oblać.

p.s. tak to właśnie jest jak egzaminator nie ma o motocyklach zielonego pojęcia to gada bzdury....
grubas
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 18 maja 2004, 17:33

Postprzez bialy » wtorek 14 września 2004, 19:49

W lusterku nie wszystko widać, wieć trzeba sie obrocic.

tak to właśnie jest jak egzaminator nie ma o motocyklach zielonego pojęcia to gada bzdury....


Gdyby nie miał pojecia to by nie został egzaminatorem.
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Karol_es » sobota 18 września 2004, 14:40

Zdałem!!! Odwracałem się tak ja pisaliście i egzaminator nie miał żadnych pretensji :D Więc prawda jest taka: trzeba się odwracać.
Karol_es
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2004, 14:26

Postprzez barssi » wtorek 28 września 2004, 06:55

Karol_es napisał(a):Zdałem!!! Odwracałem się tak ja pisaliście i egzaminator nie miał żadnych pretensji :D Więc prawda jest taka: trzeba się odwracać.


odwracac sie przy zmianie pasa przed skretem w lewo? czy przy skrecie? czy tu itu??????
barssi
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 28 września 2004, 06:52

Postprzez Karol_es » wtorek 28 września 2004, 17:38

barssi napisał(a):odwracac sie przy zmianie pasa przed skretem w lewo? czy przy skrecie? czy tu itu??????

Przed skrętem tzn. zanim będziesz dojeżdżał do osi jezdni musisz się odwrócić. Jak już będziesz jechał przy osi jezdni i będziesz skręcał to nie musisz się odwracać. Jak zmieniasz pas ruchu czy tor jazdy (np. przy wyprzedzaniu) to musisz się odwrócić.
Karol_es
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2004, 14:26

Postprzez wowo18 » środa 29 września 2004, 17:47

Panowie to jeszcze nic! Ja oblałem 1. egzamin za to, że przy ruszaniu na placu, celem podjechania na wzniesienie nie popatrzyłem do tyłu. Mój błąd, ale inny egzaminator by nawet na to nie zwrócił uwagi.
wowo18
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 września 2004, 17:45
Lokalizacja: Woszczyce

Postprzez Karol_es » środa 29 września 2004, 20:14

No w sumie to przed ruszeniem trzeba się odwrócić. U mnie na egzaminie gościu oblał 2 osoby przy ruszaniu za to że miały nieprawidłowo ustawione nogi! Przu ruszaniu lewa noga powinna być na ziemi, a prawa koło hamulca, a oni mieli obie na ziemi. Ja się nie dałem na to nabrać, bo o tym pamiętałem, ale gościu i tak mnie oblał na mieście. Jak się trafi upierdliwy egzaminator, to nic na to nie poradzisz.
Karol_es
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2004, 14:26


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości