EGZAMIN !!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Slawek » sobota 16 listopada 2002, 17:07

Pablo napisał(a):Każdy chcąc mniej czy bardziej nagnie lub złamie jakiś przepis, ja staram się jeździć tak, żeby mój samochód miał jak najmniejszą szansę zostania narzędziem zabójstwa lub samobójstwa...

...ale to wcale nie znaczy, że zgodnie z przepisami. :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez mlody » sobota 16 listopada 2002, 22:27

chyba nikt nie jezdzi z mysla o tym by sie rozbic kazdy stara sie na swoj sposob co do jazdy po tych osiedlach to sie zgadzam bo pieszy ma tam pierszenstwo ale nie na drodze do jasnej anieli, od tego sa swiatla sadze ze troche przesadzacie, chyba ze na tym forum sa same swietoszki w co watpie albo reszta uznala was za laikow, dalsza konwersacja z wami chyba nie ma sensu bo i tak macie swe wkute na pamiec maniery a tu tzeba poprostu jedzic z glowa i nikomu nic sie nie stanie, uwazacie ze tak nalezy jezdzic bo tak sie powinno ech i tak zreszta sie nie dogadamy, a co do kobiet znam wiele co sobie dobze radza ale niestety wiekszosc nie jest do tego stworzona zarowno z obserwacji na drogach jak i kursach oraz egzaminach , ucza sie ucza a nawet zaparkowac nie moga a puzniej ja niechcialam , nie jestem przeciwnikiem tylko prawojazdy powinno sie wydawac osoba ktore potrafia jezdzic i nalezy tego egzekwowac od nich w roznych sytuacjach
mlody
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa 13 listopada 2002, 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości