Ile to kosztuje...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Ile to kosztuje...

Postprzez spider » środa 11 sierpnia 2004, 07:37

Nie zdałem za pierwszym razem ile kosztuje drugie podejscie i czy musze znowu iśc do tego WORD czy ja to sie tam zwało (mam daleko) po kwitek z którym będe musiał z kolei znowu iść na poczte? Testy zdałem... Plac też... Miasto też... :( (prawie)
spider
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2004, 07:31

Postprzez Aarienka » środa 11 sierpnia 2004, 09:08

No ty witaj jestesmy w takiej samej sytuacji... :wink: Musisz ponownie isc do WORD-u o specjalne pismo tam do wypisania czyli tzw kwite czy jak to tam sie zwie...potem na poczte placisz 74 i z tym kwitkiem idziesz do WORD-u i ponownie zapisujesz sie na egzamin. Ja wlasnie za chwlke jade tam do WORDu-ponownie sie zapisac i zobaczymy co z tego wyjdzie...ale pewnie we wrzesniu bede miec bo tak miesiac sie czeka:-(
Pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez ella » środa 11 sierpnia 2004, 09:28

czyli tzw kwite czy jak to tam sie zwie...potem na poczte placisz 74 i z tym kwitkiem idziesz do WORD-u i ponownie zapisujesz sie na egzamin

W Warszawie trochę jest lepiej, bo nie trzeba ganiać na pocztę. Opłaca się egzamin na miejscu. Ale ten kwitek opłat rówie dobrze możesz dostać na poczcie. To zwykły druczek wpłat, tylko muszisz znać numer konta WORDu.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nirnaeth » środa 11 sierpnia 2004, 10:59

w Tarnowie tez placi sie od razu w Wordzie, kwitki tez tam daja :)
dostajeksz kwitek, wypelniasz na miejscu i placisz, biora Ci kwitek... :)
Avatar użytkownika
nirnaeth
 
Posty: 60
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2004, 09:31
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez zoltan » środa 11 sierpnia 2004, 11:01

W Krakowie też na miejscu się płaci, ale w okienku PKO, bo nie mają własnej kasy, a ta przyjemność dodatkowo kosztuje :(.
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Harry » środa 11 sierpnia 2004, 17:58

a w Sieradzu WORD ma kasę, płacisz, dostajesz kwitek i biegniesz z tym do okienka by zapisać sie na egzamin:)
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sharky » sobota 14 sierpnia 2004, 21:49

W Szczecinie na terenie WORDu jest kasa i filia banku. Najsmieszniejsze jest to ze placac w kasie doplacamy 5 zl :shock: za przelew, a placac w okienku bankowym tylko 3 zl. Okienko bankowe jest tuz obok punktu planowania egzaminow :)
Obrazek
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości