I po egzaminie...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

I po egzaminie...

Postprzez Aarienka » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:20

...tak z tym,ze oblanym :-( Pech chcial,ze bylam I na liscie i teraz losowalam zestaw...no i wylosowalam parkowanie prostopadle wjazd tylem wyjazd przodem i zawracanie:-) No cala grupa odetchnela z ulga ale na placu to sie dopiero zaczelo...u mnie wszystko poszlo gladko i pieknie...chlopak w moim wieku tez ale reszta oblala...acha zapomnialam odac,ze 3 osoby oblaly na testach wiec 6 osob poszlo na placyk z czego dwie osoby ruszyly na miasto:-) <Top byl ten chlopak i ja>
Z racji tego,ze bylam jako I na liscie wszytko wykonywalam pierwsza wiec jazda tez.I tak oto po wyjechaniu w bazy za chwlke hamowanie awaryjne oczywscie po czesci mi to zaliczyl a po czesci nie, chociaz nie wiem czemu mimo iz wykonalam to dobrze a samochod potem mi zgasl ale dowiedzialam sie,ze moze zgasnac:-) Ale to nic idzmy dalej...pozniej wymuslilam pierszenswto i facet strwierdzil,ze nie obserwuje otoczenia bo na pasy weszly mi 3 kobitki a ja dalikatnie zachamowalam oczyscie jemu sie to nie spodobalo i pojechalam na najblizszy parking i tam byla przesiadka:-( I tak oto zakonczyl sie moj egzamin po 10-cio minutowym wykladzie...
Ale na egzaminatora nie moge narzekac,bo byl z poczuyciem humoru i chcial troche mnie rozweselic i to mu sie udalo na placu:-)
Ale powtarzam,ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i teraz juz jak bede szla na II egzamin to wogole nie bede sie denerwowac, bo to tylko moze zaszkodzi tak jak dzisiaj:-(
Ale pozdrawiam Wszystkich tych co zdali i nie zdali, i tych co zdawac dopiero beda... :wink:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez Harry » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:28

Nie ma sie co przejmować :) Następnym razem będzie lepiej, a to , że byłas pierwsza na liście to chyba dobrze????? Naprawdę lepiej iść na pierwszego niż się stresować 8)
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:30

Nie przejmuj się, głowa do góry... Teraz już wiesz jak to jest i następnym razem będzie lepiej :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aarienka » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:31

Tak to prawda tylko,ze ja tam zupelnie zglupialam dobrze,ze byla tam ze mna mama :) Wogole ten caly egzamintaor to tlumaczac tak namieszal,ze ja ledwo wiedzialm co je z czym je i powiedzial sobie" A mam Cie w D****" i zrobilam te zadania,ktore musialam i sie okazalo,ze jest na 5+:-)Co innego jazda po miescie ale teraz wiem co nieco i jestem bogatsza o nowe doswiadczenia i madrzejsza:-)
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez Jen » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:34

A ile osób było w grupie? Bo wiemy już, że na miasto wyjechały dwie, a zdała co najwyżej jedna... Ale ilu by ich tam nie było — gratulacje, że znalazłaś się w czołówce i wyjechałaś na miasto :-) Dobrze, że miałaś okazję wyjechać na miasto — miałaś próbę generalną przed następnym egzaminem :)
Pozdrowienia! :-)
Jenka

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.
Avatar użytkownika
Jen
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek 13 lipca 2004, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Aarienka » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:38

Grupa liczyla osob 9 z czego 3 oblaly testy a reszta na placu i tak grupka sie rozsypala...i nie jestem pewna czy ten chlopak trez zdal...chociaz pochodzimy z tego samego osrodka:) No dzis to byla rzez niewiniatek ale najgorsze jest,ze co niektorzy byli tam zaliczac po raz drugi..a jeden oblal za to,ze na placu nie mial pasow zapioetych ale dostal II sznase ale i tak na prostej na luku do tylu wyjechal za daleko:(
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez nirnaeth » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:43

no i ja się nie chwaliłam jeszcze, przecież też dziś miałam egzamin... z tym że tym razem pozytywny :D zestaw nr 3 poszło gładko, i... ten sam egzaminator!!!! :)
Avatar użytkownika
nirnaeth
 
Posty: 60
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2004, 09:31
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Aarienka » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:45

No to gratulacje!!!!!! J tez bym chciala miec tego egzaminatora chuba,ze sa jacys lepsiale ten przypadl mi do gustu pomimo tego,ze mnie oblal ale zrobil to slusznie bo przeciez takiego bledu jak wymuszenie pierwszenstwa przejazdu nie mozna puscic plazem... :cry:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez nirnaeth » wtorek 10 sierpnia 2004, 21:19

oj ja poprzednio też wymusiłam pierwszeństwo, ale egzaminator był niemiły, nie przypadł mi do gustu, ba, nawet bym powiedziała, że do teraz się go boję :| brrr, naprawdę. I niestety trafiłam na niego spowrotem.
Ale wiesz... ja widze po sobie - za 2 razem podchodzisz z większym luzem, to jest potrzebne żeby się przełamać, jakbyśmy zdały za 1 razem to co byśmy powiedziały? że umiemy wszystko? a tak to mamy poczucie, że umiemy, ale nie jestesmy idealne. Za drugim razem zdasz :) I do egzaminu podejdziesz bardziej świadomie niż na nerwach
Avatar użytkownika
nirnaeth
 
Posty: 60
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2004, 09:31
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Trendzik » środa 11 sierpnia 2004, 12:58

Jak przeczytałem tą wypowiedź to aż mnie zaczeło telepać. Koleżanka zdała za 3 razem prawko. ;) Trzeba sie starać aby nie być gorszym.
Trendzik
 
Posty: 65
Dołączył(a): czwartek 22 lipca 2004, 00:00

Postprzez Pysia » środa 11 sierpnia 2004, 15:47

Aarienka trzymam kciuki, napewno Ci sie uda!
Avatar użytkownika
Pysia
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek 29 kwietnia 2004, 14:09
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez nirnaeth » czwartek 12 sierpnia 2004, 10:56

trzymamy wszyscy :D
Avatar użytkownika
nirnaeth
 
Posty: 60
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2004, 09:31
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez gabi121 » czwartek 12 sierpnia 2004, 16:54

Aarienka powodzenia. To prawda ze za drugim razem czlowiek sie mniej denerwuje. Trzeba w siebie wierzyc!
gabi
Avatar użytkownika
gabi121
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2004, 16:40
Lokalizacja: Chrzanów

Postprzez Aarienka » czwartek 12 sierpnia 2004, 21:40

Tak macie wszyscy racje:) Ja juz tak teraz sie nie boje tego egzaminu a drugi termin mam na 7 wrzesnia wiec troche sobie odpoczne bo wyjedzam jutro nad to nasze kochane Morze:-)
Pozdrawiam Wszystkich !!!!
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez gabi121 » piątek 13 sierpnia 2004, 10:38

Udanego wypoczynku nad morzem!!!:) :!: :P
gabi
Avatar użytkownika
gabi121
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2004, 16:40
Lokalizacja: Chrzanów


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 212 gości