EGZAMIN W ŁODZI

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

EGZAMIN W ŁODZI

Postprzez BENIA73 » czwartek 05 sierpnia 2004, 09:11

Oczywiście wczoraj polałam. :cry: Mój egzamin trwał może z 10 min :( Pierwszy raz jak robiłam rękaw to zatrzymałam się za daleko na końcu, a za drugim razem podobno za blisko. Jestem zła na siebie że nawet nie zobaczyłam jak blisko bo po zatrzymaniu egzaminator po prostu wsiadł do auta i powiedział: nie zdała pani -zatrzymanie za blisko lini i kazał wyjechać z placu. Jak wychodziłam to nikt jeszcze nie wyjechał na miasto -wszyscy polali na placu(7 z 12).Ciekawe czy ktoś po mnie jeszcze zdał. Najgorsze jest to najblizszy wolny termin to dopiero 23 wrzesnia. :(
BENIA73
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 04 sierpnia 2004, 12:12
Lokalizacja: Łódź

Postprzez to ja » czwartek 05 sierpnia 2004, 09:35

Benia, nie przejmuj się, następnym razem będzie lepiej :) Przecież nie każdy musi zdać za pierwszym razem ;) Będziemy trzymać kciuki przy kolejnym podjeściu :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zoltan » czwartek 05 sierpnia 2004, 09:51

Ano. Nie zdałaś za pierwszym, to zdasz za drugim, nie martw się :).
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Profesor » czwartek 05 sierpnia 2004, 10:41

Nie mart sie :).
Lepiej 23 niz wrzesien :wink: .
Jak ja to mowie do 3 razy sztuka :twisted:
OMGGGGGGGGGGGGG
wlasnie sie dowiedzialem ze mam egzamin 2 wrzesnia. Ja piiiiiii chyba ich piiiiiii. Nie dosyc ze ponad miesiac od zakonczenia kursu czekalem na egzamin to teraz na poprawke mam czekac drugi miesiac.Mozeciecie tam jechac za mnie, az tak bardzo mi na tym plastiku nie zalezy, z ludzi robia idiotow i tyle... :evil: :x :x :x
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez Harry » czwartek 05 sierpnia 2004, 23:40

Buuuuuuuuu, zastanawiałam się nad zdawaniem w Łodzi, ale w Sieradzu też jest to jednak do zdania.
Następnym razem będzie lepiej- zobaczysz, plac to jednak najfajniejsza część egzaminu :)
No bo czy jakbyś zdała za pierwszym razem czułabyś powagę i doniosłość tego egzaminu? Einmal ist keinmal- jeden raz to za mało, a poza tym, to co przychodzi trudniej bardziej się szanuje :) :wink:
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » czwartek 05 sierpnia 2004, 23:41

Harry napisał(a):Buuuuuuuuu, zastanawiałam się nad zdawaniem w Łodzi, ale w Sieradzu też jest to jednak do zdania.
Następnym razem będzie lepiej- zobaczysz, plac to jednak najfajniejsza część egzaminu :)
No bo czy jakbyś zdała za pierwszym razem czułabyś powagę i doniosłość tego egzaminu? Einmal ist keinmal- jeden raz to za mało, a poza tym, to co przychodzi trudniej bardziej się szanuje :) :wink:


To prawda. Cieszę się, że i Ty to zauważyłaś :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Amy » poniedziałek 09 sierpnia 2004, 09:58

jedz do Sieradza. ja tam jade. tam sie jednak latwiej zdaje. w Lodzi 3 razy probowalam i nic mi z tych prob nie wyszlo...
Amy
Amy
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek 21 marca 2003, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Harry » poniedziałek 09 sierpnia 2004, 20:49

Amy napisał(a):jedz do Sieradza. ja tam jade. tam sie jednak latwiej zdaje. w Lodzi 3 razy probowalam i nic mi z tych prob nie wyszlo...


W Sieradzu też nie wychodzi:) Wcale nie zdaje się łatwiej :!: NIe wiem skąd ta opinia :?: Bardzo wymagający egzaminatorzy. Nie mam pojęcia skąd taka fama o Sieradzu, bo tez ją często slysze i wali tutaj pół Polski, ale to raczej opinia niezgodna z rzeczywistością.
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Amy » poniedziałek 09 sierpnia 2004, 21:01

no, prosze mnie nie straszyc!! mam nadzieje zdac tym razem.
w Lodzi jednak jest duzo trudniej. ludzie jezdza do Sieradza i zdaja... o czyms to chyba swiadczy... a egzaminatorzy w Sieradzu w porownaniu z tymi z Lodzi, to anioly. wiem co mowie.
Amy
Amy
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek 21 marca 2003, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Harry » poniedziałek 09 sierpnia 2004, 21:30

Amy napisał(a):no, prosze mnie nie straszyc!! mam nadzieje zdac tym razem.
w Lodzi jednak jest duzo trudniej. ludzie jezdza do Sieradza i zdaja... o czyms to chyba swiadczy... a egzaminatorzy w Sieradzu w porownaniu z tymi z Lodzi, to anioly. wiem co mowie.


Amy, ludzie wszędzie zdają, w Warszawie, Łodzi, Krakowie. Niekoniecznie za pierwszym razem, ale każdy to w końcu zda. Dziwna jest ta fama o Sieradzu, może dlatego, że małe miasto i bez tramwajów :?: Ja Ciebie wcale nie straszę, ale akurat tu teraz mieszkam i tez miałam okazję zdawać :) I to nie raz 8) Egzaminatorzy owszem, kulturalni i w 80% sympatyczni, ale wymagający, aż do przesady. Powiem tak: jak ktoś potrafi jeździć, to zda- proste :D I to czy to Sieradz, czy Warszawa nie ma znaczenia, bo wqurza mnie nieco etykietka "Sieradza jako miasta gdzie zdają wszyscy"- tu powinien być podtytuł "niekoniecznie za pierwszym razem". Trzeba uważać na placu manewrowym- malo kto opuszcza i jedzie dalej, ostanio z 8 osób bylam to tylko ja, a z grupy równoległej nikt 8) Moja rada: wrzeszczeć od razu, że zdajesz 4- ty raz :)
Masz już termin egzaminu :?: Acha, no i oczywiście wykup sobie kilka godzinek jazdy w Sieradz-City- bez wzgledu na to jak dobrze jezdzisz, bo warto poznać zakamarki tego starego grodu- np. naturalną górkę na ul. Szewskiej czy tez niesamowite, demoniczne rondo- do tego z odmalowanymi pasami. Pozdrawiam :)
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Amy » poniedziałek 09 sierpnia 2004, 21:50

poki co mam termin tylko testow (najblizszy piatek). znalazlam tez instruktora, ktory podobno dobrze uczy. zobaczymy... jedno jest pewne - w Lodzi zdawac juz nie bede, mimo, ze miasto znam doskonale.
o Sieradzu moze i krazy fama, ale jakies podstawy do tego sa... widzialam takich ktorzy na moich oczach zdaliw Sieradzu. w Lodzi jeszcze takiego nie widzialam... pewnie, ze zdac mozna wszedzie. pytanie za ile...
Amy
Amy
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek 21 marca 2003, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Harry » poniedziałek 09 sierpnia 2004, 22:08

Amy napisał(a): widzialam takich ktorzy na moich oczach zdaliw Sieradzu. w Lodzi jeszcze takiego nie widzialam... pewnie, ze zdac mozna wszedzie. pytanie za ile...


Też widziałam w Sieradzu takich, którzy zdali na moich oczach- a mnie wydawalo sie, ze mam halucynacje :shock:
I tez zastanawialam sie za ile i juz nie chcialam tu zdawac i utrzymywac tutejszegoWORDa :) A tak na marginesie: duzo podrózuje i w zadnym miesicie nie widzialam tylu nauk jazdy. Acha, terminy praktycznego są teraz w okolicach 3-6 września.
Powodzenia :D :D :D :) :)
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez niunia » wtorek 10 sierpnia 2004, 01:16

Amy napisał(a):pewnie, ze zdac mozna wszedzie. pytanie za ile...


Za 74 pln za egzamin praktyczny plus 20 za teorię... :wink:
Ja mam wiarę, ty masz szybki wóz...
Avatar użytkownika
niunia
 
Posty: 129
Dołączył(a): niedziela 18 kwietnia 2004, 09:51

Postprzez Harry » wtorek 10 sierpnia 2004, 20:30

niunia napisał(a):
Amy napisał(a):pewnie, ze zdac mozna wszedzie. pytanie za ile...


Za 74 pln za egzamin praktyczny plus 20 za teorię... :wink:


Albo za: 20 zł+ 74 zł x 3= 242 zł




:shock:
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 180 gości