Jak wyglada "losowanie" egzaminatpra?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak wyglada "losowanie" egzaminatpra?

Postprzez MajkaK » wtorek 03 sierpnia 2004, 10:34

Wiadomo ze egzaminatora dostaje sie po losowaniu?
Ale jestem ciekawa na czym to polega leza karteczki z nazwiskami egzaminatorow i egzaminowanych i ktos je losuje? a la lotto?czy jakis program jest do tego?
sorki za glupie pytanie ale jakos tak mnie zainteresowalo :)
MajkaK
 
Posty: 24
Dołączył(a): czwartek 15 kwietnia 2004, 11:02

Postprzez Sławek_18 » wtorek 03 sierpnia 2004, 10:36

u mnie tam nic nie losowali poprostu powiedzili nr stanowiska i tam czekalismy na egzaminatora.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zoltan » wtorek 03 sierpnia 2004, 10:40

Ale jakoś musieli wybrać egzaminatora dla Ciebie :P. Chociaż mi się wydaje, że oni są przydzielani po kolei, jak leci, bez żadnego losowania.
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » wtorek 03 sierpnia 2004, 10:48

U mnie nie było jeszcze losowania. Wychodziło kilku egzaminatorów brali osoby po kolei z listy. Jak który skończył to brał następną osobę która była na liscie. Teraz losowanie jest komputerowe. Osoby są wyczytywane przez megafon, że taki i taki egzaminator dostaje taka osobę.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tfu! » wtorek 03 sierpnia 2004, 10:51

oj, napewno automat lotto to to nie jset . biora jak leci i ... jak znają:) mam koleżankę, zdaje jutro i jeden z egzaminatorów jest wujkiem jej przyjacilki. teraz niestey (dla niej) jest na urlopie ale wcześniej zapewniał,że jeśli będie to musi zdac tylko plac, on ją weźmi i tyle co wyjadą nna miasteo. zda napewno. także napewno zaklepują sobie kto z kim jeździ jeśli to ktoś wcześniej znany, jakaś córka sąsiadki żony brata.
żadne losowanie nie byoby na rękę...
tfu!
 
Posty: 144
Dołączył(a): środa 14 lipca 2004, 23:25
Lokalizacja: warszawa

Postprzez MajkaK » wtorek 03 sierpnia 2004, 11:04

no wlasnie bo mnie chodzi jak to wyglada miedzy nimi egzaminatorami
bo ja juz przezylam 3 egzaminy, i wiem ze egzaminator przychodzi i mowi "Kowalska Ania" ale mnie interesuje jak to wyglada wczesniej :D
MajkaK
 
Posty: 24
Dołączył(a): czwartek 15 kwietnia 2004, 11:02

Postprzez bodek541 » wtorek 03 sierpnia 2004, 13:34

U mnie 2 lata temu Egzaminator wszedł na sale trzymał zestawy w rękach podał pierwszej osobie na liście i ona losowałą. Na placu alfabetycznie a na miasto kto pierwszy chciał
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Aarienka » wtorek 03 sierpnia 2004, 13:35

A ja z takim pytankiem...mianowicie ide sobie pieknie na ten egzamin na umowiona godzine i mam pierw testy wiec jak to jest???? Wchodze do sali komputerowej z reszta osob i siadam do danego stanowiska ??? Cio potem przyjdzie moj egzmainator czy jak ???? Bo ja kurde jestem zielona!!!! :cry:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez ella » wtorek 03 sierpnia 2004, 13:47

Jeżeli zapiszesz sie na egzamin łączony to znaczy teoria i praktyka w jednym dniu to wyglada to tak. Przychodzi egzaminator i wyczytuje nazwiska, pokazuje się dowód i wchodzi do sali i siada tam gdzie ci wskaze. Gdy wszyscy wejdą pan egzaminator cos tam wszystkim wyjasni co i jak i zaczynacie testy. Kto skończy wychodzi i jak zaliczył to czeka na praktykę. Znowu przychodzi do was egzaminator losuje się zestaw i idziecie na plac. Jak cie wyczytają to idziesz do autka i jedziesz :wink:

Jeżeli zapiszesz sie na osobny egzamin to zdajesz teorie i potem idziesz zapisac nsie na praktykę.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aarienka » wtorek 03 sierpnia 2004, 14:32

akurat tak sie sklada,ze calosc mam w jednym dniu od razu wszystko za jednym zamachem...dzieki za wyjasnienie :wink:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez to ja » wtorek 03 sierpnia 2004, 18:18

tfu! napisał(a):oj, napewno automat lotto to to nie jset . biora jak leci i ... jak znają:) mam koleżankę, zdaje jutro i jeden z egzaminatorów jest wujkiem jej przyjacilki. teraz niestey (dla niej) jest na urlopie ale wcześniej zapewniał,że jeśli będie to musi zdac tylko plac, on ją weźmi i tyle co wyjadą nna miasteo. zda napewno. także napewno zaklepują sobie kto z kim jeździ jeśli to ktoś wcześniej znany, jakaś córka sąsiadki żony brata.
żadne losowanie nie byoby na rękę...


Nie do końca będzie łatwo Twojej koleżance, bo jeśli nawet ten egzaminator nie byłby na urlopie, to trudno mu było wiedzieć na ok. 1 miesiąc wcześniej, gdzie będzie egzaminował, bo w Warszawie można zdawać na Odlewniczej i na Powstańców Śląskich, a egzaminatorzy dowiadują się prawie w ostatniej chwili gdzie egzaminują danego dnia...Co nie zmienia faktu, że z tym losowaniem nie do końca musi być wszystko sprawiedliwie i "zupełnie przypadkowo"...
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bodek541 » wtorek 03 sierpnia 2004, 18:21

wiesz wszystko jest mozliwe asiu
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez to ja » wtorek 03 sierpnia 2004, 18:30

bodek541 napisał(a):wiesz wszystko jest mozliwe asiu


Owszem, wszystko jest możliwe, ale nie jest to takie proste jak by się wydawało...
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bodek541 » wtorek 03 sierpnia 2004, 18:36

to ja napisał(a):
bodek541 napisał(a):wiesz wszystko jest mozliwe asiu


Owszem, wszystko jest możliwe, ale nie jest to takie proste jak by się wydawało...

oj asiu chyba jednak malo wiesz wszystko jest proste tylko trzeba chciec a jeśli chodzi o egzaminatorów to jak ktoś ma bardzo dobre znajomości to powie że ja musze tam być i już
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez zoltan » wtorek 03 sierpnia 2004, 18:52

Dokładnie, w tym kraju wszystko się da załatwić :(.
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości