No to jak w końcu z tym egzaminem?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

No to jak w końcu z tym egzaminem?

Postprzez piklik » wtorek 27 grudnia 2005, 13:39

Przyszedł czas bym ponownie przystąpił do egzaminów na E (C+E) i zacząłem troszke grzebać po forum szukając informacji na temamt zmian niestety raz czytam że zmiany tylko na B,raz że na C+E również ,podobno łuk ma być poszeżony o 0,5m i strefa zatrzymania ma być wydłużona do 1m ,później czytam że zmian w styczniu nie będzie,później że będą .Prosze niech ktoś mi wreszcie powie czy te zmiany będą i czy będą na kat C+E??
piklik
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 31 stycznia 2005, 21:18

Re: No to jak w końcu z tym egzaminem?

Postprzez ella » wtorek 27 grudnia 2005, 14:42

piklik napisał(a):Przyszedł czas bym ponownie przystąpił do egzaminów na E (C+E) i zacząłem troszke grzebać po forum szukając informacji na temamt zmian niestety raz czytam że zmiany tylko na B,raz że na C+E również ,podobno łuk ma być poszeżony o 0,5m i strefa zatrzymania ma być wydłużona do 1m ,później czytam że zmian w styczniu nie będzie,później że będą .Prosze niech ktoś mi wreszcie powie czy te zmiany będą i czy będą na kat C+E??
Widocznie czytasz stare i nowe info i ci sie wszystko myli. Patrz na daty wiadomości.
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4038
Wyraźnie jest napisane
Wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego, które zdążyły z montażem kamer w samochodach i z przygotowaniem placów manewrowych dla egzaminów na kategorie C, D, E i T mogą od 10 stycznia 2006 roku przeprowadzać egzaminy zgodnie z nowym systemem. Natomiast ośrodki, które nie zdążyły z przygotowaniem mają na to czas do 10 kwietnia 2006 roku.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jjaacc » wtorek 27 grudnia 2005, 18:30

Zmiany na kat C+E:
1.skład przed egzaminem jest rozpięty,
2.trzeba będzie najpierw sprawdzić pojazd tak jak przy kat.B olej, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, płyn w spryskiwaczach, światła, trąbkę.
3.sprzęganie składu, sprawdzenie przyczepy i ładunku.
4.plac tak jak był, z tymi różnicami o których wspominałeś, łuk będzie szerszy o ile zdążą go przemalować, zatrzymanie natomiast do 1 m.
5.miasto bez zmian, hamowanie awaryjne zastąpiono hamowaniem do zatrzymania w wyznaczonym miejscu,
6.rozpinanie składu.
Sprzęganie i rozprzęganie może być robione przed wyjazdem na miasto. Hamowanie do zatrzymania może być realizowane na placu ośrodka.
Avatar użytkownika
jjaacc
 
Posty: 748
Dołączył(a): poniedziałek 18 lipca 2005, 23:16
Lokalizacja: SŁUPSK

Postprzez piklik » wtorek 27 grudnia 2005, 18:47

Dzięki za odpowiedź na ,moje pytanie widze że wordy to typowo biedne instytucje nie mogące zdążyć ze zmianami,uuff szkoda, aż chce się przypomnieć przysłowie czas to pieniądz.
piklik
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 31 stycznia 2005, 21:18


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości