* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest czw lip 31, 2014 06:48

Strefa czasowa UTC+1godz.

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi trasy.prawojazdy.com.pl. Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną po weryfikacji
przez moderatora (ella) otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: czw lip 22, 2004 20:25 

Trzeba za niego płacić? Gdzie się odbywa i po co on jest?

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lip 22, 2004 20:39 
Awatar użytkownika

Cześć z moich informacji - egzamin wewnętrzny jest zarówno z teorii jak i praktyki. Przeprowadzany jest w ośrodku w którym rozpocząłeś kurs. Ja miałem już wewnętrzny z teorii , wygląda to tak , że instruktor z twojego ośrodka karze tobie rozwiązać test składający się z 18 pytań na komputerze , a praktyczny masz pod koniec jazd. Praktyczny obejmuje zarówno jazdę po mieście jak i manewry na placu . Nie trzeba za niego płacić. Mam nadzieję , że pomogłem.

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lip 22, 2004 20:51 
Awatar użytkownika

do tego dodam, ze (przynajmniej u mnie) przy rozwiazywaniu testow drukuje raport a wraz z nim zestaw jaki wykonujesz na placu (oczywiscie chodzi o zestaw manewrow)

Hehe program jaki posiada moj osrodek jest z pod znaku winfora :) (jak i wszystkie materialy )

Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3

Tytuł:
PostZamieszczono: czw lip 22, 2004 22:58 
Moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
po co on jest?

Po to, żeby sprawdzic jak masz opanowany plac manewrowy i jazdę po mieście. Przyda to się do wiadomości przede wszystkim Tobie, bo bedziesz wiedział jakie masz jeszcze braki. Jest to tez taki "przedsmak" prawdziwego egazminu.

Tytuł:
PostZamieszczono: pt lip 23, 2004 08:39 
Awatar użytkownika

zaraz zaraz... :shock: ja mialam egzamin wewnetrzny ale tylko z teorii...ale skoro mowicie,ze instruktpor tez taki robi to widocznie mialam...chociaz nawet o tym nie wiedzialam :P na ostatniej jezdzie i byl luzik guzik na maxa :D no ale z tego co wiem to zaliczylam bezblednie :-)
No zeby tylko poslzo mi tak na egzaminie ale tam musze sie wybrac bez nwerwo, co jest nie mozliwe...a jak bede wsiadac do samochodu to newry hop do bagaznika :-)

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 13:49 
Awatar użytkownika

A co w przypadku nie zaliczenia tego egzaminu (np. czesci praktycznej), trzeba dokupic jakies dodatkowe godziny, czy jak :?:

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 14:42 
Moderator
Awatar użytkownika

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1311

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 15:05 
Awatar użytkownika

Ten cały egzamin wewnętrzny to tak na prawdę niezła ściema :) Mój kolega miał niedawno takowy, a jak to wyglądało. Przychodzi do ośrodka, gdzie się uczył i kazali mu przystąpić do egzaminu. "Idź do sali na komputer i wykonaj test" Gościu poszedł do pustej sali, po trzech minutach wraca.
- I jak poszło :?:
- 3 błędy
- Eee, idź i zrób jeszcze raz, ale nie musisz się śpieszyć

:D
Tak właśnie wyglądał egzamin wewnętrzny z teorii... zakończony pozytywnie.

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 17:36 

U nie wygladalo to tak: oststnia lekcja teorii rozwiazujemy testy, kolo rozwiazuje: Pierwszy raz 7 bledow, drugi raz 4 bledy, trzci raz....3 bledy, czwart raz zdane i zaliczone. Egzamin wew. to tylo formalność.

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 19:26 
Awatar użytkownika

U mnie aż tak nie pobłażają. Jak się nie zda, to trzeba poprawić, ale wolno zdawać tylko jeden egzamin dziennie. Więc takie zdawanie do skutku wiele razy (aż się będzie miało fuksa) może się przeciągnąć...
Może jest to jakaś motywacja, żeby przynajmniej zajrzeć do testów :wink:

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 20:54 

Przed wlasciwym egzaminem i tak kazdy zaglada do testow, wiec ta motywacja chyba nie jest az tak potrzebna.

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 14, 2004 21:12 

U nas wew. robiliśmy na kartkach. Na dodatek klijentka mówiła który test mam rozwiązać z mojej książki ;) Oczywiście zrobilem bezbłędnie w ok. 3 minuty , wszystko ściągłem , nawet poleceń nie czytałem :twisted:

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz sie 15, 2004 10:24 
Awatar użytkownika

hehe, u mnie też tak było.
Egzamin wewnętrzny jest tak orientacyjnie, żeby nie wypuścić Cię na miasto, gdy nie masz nawet bladego pojęcia o przepisach. Nie jest on konieczny, niektórzy instruktorzy w ogóle nie widzą potrzeby go przeprowadzać.

U mnie instruktor wziął się za nas, każdy miał rozwiązać po 3 testy na jednych wykładach, z tym, że na 1 test nie można było zrobić więcej jak 1 błąd (!), no i to troche motytowało, ale jakoś sobie też radziliśmy :D (brzydki sposób polskich szkół...) :)

Tytuł:
PostZamieszczono: pn gru 05, 2005 20:39 
Awatar użytkownika

U nas wewnętrzny z teorii: facet rozdał karteczki - formularze egzaminacyjne i do tego w koszulkach testy i ...wyszedł z sali.
Jak rozpakowalismy koszulki to w każdej był test oraz... kartka z poprawnymi odpowiedziami.
Wystarczyło tylko przepisać na formularz i zanieść do podbicia pieczątki. Zaliczone.
Nawet nie sprawdzał czy dobrze przepisaliśmy, Może i dobrze, bo niekórym i to sprawiło trudności - pomylili kolejnośc pytań...

Nic nie słyszałam o wewnętrzym z praktyki w mojej szkole. Ostatnia jazda właśnie przede mną, ale nikt nic nie wspominał o jakims sprawdzianie.

Tytuł:
PostZamieszczono: pn gru 05, 2005 21:34 

Vella pisze:
U nas wewnętrzny z teorii: facet rozdał karteczki - formularze egzaminacyjne i do tego w koszulkach testy i ...wyszedł z sali.
Jak rozpakowalismy koszulki to w każdej był test oraz... kartka z poprawnymi odpowiedziami.
Wystarczyło tylko przepisać na formularz i zanieść do podbicia pieczątki. Zaliczone.
Nawet nie sprawdzał czy dobrze przepisaliśmy, Może i dobrze, bo niekórym i to sprawiło trudności - pomylili kolejnośc pytań...

Nic nie słyszałam o wewnętrzym z praktyki w mojej szkole. Ostatnia jazda właśnie przede mną, ale nikt nic nie wspominał o jakims sprawdzianie.

A pozniej sie dziwia, ze ludzie teorie oblewaja...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.