WORD Krosno - problem z sprzęgnięciem przyczepy c+e

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

WORD Krosno - problem z sprzęgnięciem przyczepy c+e

Postprzez michal1635 » czwartek 25 kwietnia 2019, 18:33

Witam!
Moja sytuacja wygląda następująco otóż wczoraj po raz drugi podchodziłem do egz na kat C+E w WORD Krosno, i drugi raz oblałem na tym samym czyli przy dwóch próbach nie schowało się czerwone zabezpieczenie. Po pierwszym oblanym egzaminie wykupiłem po godzinie w różnych osk właśnie po to żeby poćwiczyć sprzęganie ( egzaminator powiedział że nie dokładnie podjeżdżam) i tam nie miałem żadnych problemów z sprzęgnięciem zestawu. Wczoraj ta sama sytuacja cofam pod przyczepę wychodząc parę razy z samochodu trafiam zaczepem w bolec ten wpada w zaczep ale zabezpieczenie już nie więc wchodzę do auta przód tył i tak po parę razy i nic pod sam koniec czasu to aż przyczepa się przesunęła egzaminator nic nie powiedział ale czerwony guzik i tak się nie schował, i po raz drugi wynik egzaminu negatywny brak umiejętności sprzęgnięcia chociaż wszystko robię dobrze. Moje pytanie czy warto odwoływać się w takiej sytuacji bo nie mam zamiaru po raz trzeci dawać 250 zł za egz i nie sprzęgnąć przyczepy, moim zdaniem coś jest nie tak z tymi zestawami.
michal1635
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 kwietnia 2019, 18:08

Re: WORD Krosno - problem z sprzęgnięciem przyczepy c+e

Postprzez Radhezz » piątek 10 maja 2019, 01:26

Parę dni już minęło, ale może jeszcze aktualne.

Pytania, wątpliwości, uwagi i skargi - wszystko załatwia Egzaminator Nadzorujący. Tylko skargi można składać w ciągu 14 dni od dnia, w którym egzamin był przeprowadzony. Z tym że ten termin raczej już minął.

Ale i tak dowiedz się czy inne osoby zdające na tym zestawie mają takie same problemy - warto na to poświęcić nawet cały dzień. Będzie wtedy wiadomo że problem leży po stronie zaczepu, choć wątpię żeby w ogóle przez cały dzień nie złapał ani razu.

Reszta zależy od tego jak do tematu podejdą w WORD i czy będą wykazywać chęć współpracy.

Bo jak nie, to są inne drogi i metody działania - tj. przez marszałka województwa. Ale to już raczej grubsza zabawa, trzeba mieć pewność, że się ma rację i jakieś podstawy najlepiej.
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole

Re: WORD Krosno - problem z sprzęgnięciem przyczepy c+e

Postprzez mxx65 » piątek 26 lipca 2019, 17:31

Dziś też oblałem na sprzęganiu, na ul. Odlewniczej w Warszawie. Dowiedziałem się jednak, że w tym samym ośrodku trzech moich znajomych tez poległo na sprzęganiu (w tym wieloletni kierowca, który stracił PJ), możliwe więc, że podobnych sytuacji było więcej (moi kumple i ja szkoliliśmy się w innych ośrodkach - czyżby to była kara)?
Do kompletu: podstawiono mi do egzaminu niesprawne technicznie auto (nie świeciła się górna lewa pozycja), chyba po to, by ewentualnie mnie oblać na sprawdzaniu stanu technicznego samochodu.

Żenada to mało powiedziane o tym ośrodku.
mxx65
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 26 lipca 2019, 17:24


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości