podpis

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

podpis

Postprzez driver_zuzia » środa 02 października 2002, 07:53

proszono mnie zebym zglosila sie do ośrodka egzaminowania kierowcow bo mam blad w zlozonych dokumentach "hm....błąd mysle???"
Udalam sie wiec do ośrodka i dowiedzialam sie ze bład polegal na tym, że wniosek byl podpisany niebieskim a nie czarnym dlugopisem - nie mogl ktos sprawdzic tego wcześniej????? - ... ci nasi urzędnicy.... :x - i na dodatek nie chca mi sie włanczac minki buuuuu cale zycie pod gore
driver_zuzia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 02 sierpnia 2002, 10:00
Lokalizacja: pomorze

Postprzez Kordula » środa 02 października 2002, 14:30

Ja z kolei miałam problem przy składaniu dokumentów na egzamin. Za
pierwszym razem nie spodabała im sie ta kartka, którą oni dają, że się ukończyło kurs. To był 15, kierownika mojego ośrodka dzień wcześniej mi pisała to zaświadczenie, i napisała, że kurs został ukończony 13. Na mijescu okazało się, że ta 13, wygląda jak 19, więc nie mogli tego uwzględnić. Dostałam nową kartkę, to potem też nie podobał im się mój niebieski podpis, też się zastanawiałam, dlaczego nikt mi tego od razu nie powiedział. :)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » środa 02 października 2002, 16:17

Hehe, a ja trafiłem na gościa, który mnie zapisał bez dokumentu tozsamości :D :D :D
No a potem nie musiłem załatwiać dowodu zameldowania :D :D :D
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości