Egzamin tuż tuż...(i po egzaminie: POZYTYWNY) :D

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin tuż tuż...(i po egzaminie: POZYTYWNY) :D

Postprzez twister_ » środa 30 czerwca 2004, 11:41

Witam wszystkich

Juz jutro mam egzamin. Bardzo sie stresuje. Nie wiem jak sie go pozbyc, nie wyobrazam sobie tego stresu przez wejsciem do samochodu :(. Czuje ze nie zdam za pierwszym razem. Jak wroce z egzaminu jutro to napisze co i jak. Moze bede mial szczescie i zdam. Daj boze :) Pozdrowka
Ostatnio zmieniony sobota 03 lipca 2004, 14:50 przez twister_, łącznie zmieniany 1 raz
twister_
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 30 czerwca 2004, 07:35

Postprzez ezka » środa 30 czerwca 2004, 11:44

powodzenia na egzaminie :!: :!:
nie stresuj sie jesli dobrze opanowales placyk i pewnie jezdzisz na miescie masz duzo szanse zeby zdac.
ewentualnie na stres sprobuj herbatki z melisy :) ja nie pilam ale podobno jest skuteczna
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez to ja » środa 30 czerwca 2004, 11:45

Przede wszystkim nie możesz myśleć, że nie zdasz. Przecież chodziłeś na kurs, czegoś tam Cię nauczyli. Musisz wierzyć w swoje umiejętności i nie możesz się poddać. Pokaż egzaminatorowi, że to Ty panujesz nad samochodem, że jeździsz pewnie, zdecydowanie. Spróbuj się wyluzować. Wiem, że to nie jest łatwe, ale ja zdałam egzamin dopiero, gdy podeszłam do niego zupełnie na luzie - nie denerwowałam się, weszłam do samochodu spokojna. Tobie też tego życzę i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Uwierz, że za pierwszym razem też można zdać :)
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Asia
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leila » środa 30 czerwca 2004, 14:51

mnie si wydaje |e gdzies tam juz byly porady o stresie,wiec przeszukaj forum i z pewnoscia wiecej znajdziesz.Z mojej strony w skrocie powiem ze nie ma co sie za bardzo nastawiac na zdanie za 1 razem bo im wieksza bedziesz mial motywacje tym bardziej sie bedziesz stresowal ze cos nie wyjdzie (udowodnione psychol.:)i w koncu zawalisz najlepiej jest wlasnie podejsc w miare na luzie,nie roztrzasac calej sytuacji w glowie bo nabawisz sie nerwicy :D ja sobie powiedzialam ze to nie pierwszy egz.jaki zdaje i sa wazniejsze gdzie mam tylko 1 termin a tu mozna do skutku i takim sposobem (mysleniem) zdalam za 1 razem :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez twister_ » czwartek 01 lipca 2004, 07:30

Placyk ma opanowany ale na miescie sie nie czuje pewnie :(. TO juz dzis o 12:30........................
twister_
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 30 czerwca 2004, 07:35

Postprzez Profesor » czwartek 01 lipca 2004, 09:20

Powodzenia !!
Mam nadzieje że zdasz.
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez Pysia » czwartek 01 lipca 2004, 16:34

Twister i jak poszło?
Avatar użytkownika
Pysia
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek 29 kwietnia 2004, 14:09
Lokalizacja: lubelskie

Re: Egzamin tuż tuż...

Postprzez Snuj ze Szczecina » czwartek 01 lipca 2004, 16:43

twister_ napisał(a): Czuje ze nie zdam za pierwszym razem.


Skoro Twister czuł że nie uzyska pozytywnego wyniku z Egzaminu za pierwszym podejściem, to pewnie tak będzie.Wiecie dlaczego jest taka mała zdawalność za pierwszym razem? - ponieważ dość szybko zrodziło się mylne przekonanie "że za pierwszym razem się nie zdaje" i właśnie ludzie z taką myślą podchodzą do Egzaminu, a taka negatywna myśl bardzo szybko rodzi porażkę.Optymistyczne nastawienie się, wiara we własne możliwości, to już 60% sukcesu.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ws_man » czwartek 01 lipca 2004, 17:44

Siemka.
Własnie wrocilem z egzaminu !! ZDAŁEM !!!!!! za pierwszym razem.
A było tak:
1. Teoria - było nas 9 , ale po teori zostało tylko nas 4 , trzech na samochód a jeden na ciągnik
2. Plac - Wylosowalismy zestaw nr. 2 czyli parkowanie skośne i równoległy tylem. Poszło jak po masle. Tylko jedna dziewczyna nie zdała.......... zostało nas dwóch.
3. Miasto - pierwszy wyjechal chlopak przedmna i wrocil po 5 min bo wymusil pierszenstwo. Potem ja wsiadlem i przejechalem cala trase bezlebnie i tym oto sposopbem zdałem !!!!!!!!!! NAPRAWDE CIESZĘ SIE JAK NIGDY !!!!!!!!!!!!!

Teraz czekam tylko na odbior prawka :D:D Na szczescie mam to juz za soba :) Pozdro all
Avatar użytkownika
ws_man
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek 05 lutego 2004, 07:47

Postprzez ws_man » czwartek 01 lipca 2004, 17:45

Sorki ale Twister_ to moj drugi nick po ws_man, ale za to ta sama osoba.
Avatar użytkownika
ws_man
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek 05 lutego 2004, 07:47

Postprzez to ja » czwartek 01 lipca 2004, 17:55

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » czwartek 01 lipca 2004, 21:45

Sorki ale Twister_ to moj drugi nick po ws_man, ale za to ta sama osoba.

Kurcze niedługo nie będziemy wiedzieli kto jest kto :lol:
GRATULACJE :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » piątek 02 lipca 2004, 00:10

Snuj ze Szczecina napisał(a):Skoro Twister czuł że nie uzyska pozytywnego wyniku z Egzaminu za pierwszym podejściem, to pewnie tak będzie.

ws_man napisał(a):Własnie wrocilem z egzaminu !! ZDAŁEM !!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Snuj ze Szczecina napisał(a):Wiecie dlaczego jest taka mała zdawalność za pierwszym razem? - ponieważ dość szybko zrodziło się mylne przekonanie "że za pierwszym razem się nie zdaje" i właśnie ludzie z taką myślą podchodzą do Egzaminu, a taka negatywna myśl bardzo szybko rodzi porażkę.

I kolejny tekst, który pisałeś setki razy.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ws_man » sobota 03 lipca 2004, 11:50

A ile sie teraz czeka na prawko ??? Tydzien czy dwa tygodnie ??:) Pozdro all
Avatar użytkownika
ws_man
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek 05 lutego 2004, 07:47

Postprzez Slawek » sobota 03 lipca 2004, 11:54

Jak będziesz miał pecha, to nawet miesiąc. Ale dwa tygdnie to chyba jest średnia.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości