A ja się boję testów :[

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Kordula » wtorek 08 października 2002, 22:33

Nie wiem jak Iza, ale ja z tamtych wypowiedzi wywnioskowałam, że nie chodzi tylko o testy, o tym też świadczy moja wypowiedź. Ja mówiłam bardziej ogólnie.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Iza » środa 09 października 2002, 09:02

Pablo - czytaj ze zrozumieniem... -_-
Mój post był odpowiedzią na jak się boicie to po co idziecie?! i jakbyś nie zauważył, mówiłam tam o życiu i o tym, że ciągle się czegoś boimy a musimy i tak wykonywać te wszystkie czynności.
Dziz, nie dziwię się dlaczego nasze wykształcenie stoi niżej niż naszych sąsiadow ze wschodu nawet... :evil:
grunt to rozumieć treść tego, co sie czyta...

ps. Kordula dobrze zrozumiała post - Pablo, weź z dziewczyny przykład :twisted: Zreszta mówi się, że kobiety są bardziej rozgarnięte i lepiej kojarzą - potwierdzenie jak znalazł :twisted: :twisted:

t.i. t.m.i.

we've been running over battlefields
from century to century
to century...
nothing wrong nothing right
there was no day there was no night

Iza
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 17 września 2002, 12:50
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Iza » środa 09 października 2002, 14:21

mhm, może i gorzej jeździmy wg powiedzenia, ale za to nie chlejemy jak głupie w przydrożnym barze i nie siadamy potem za kółkiem chcąc się popisać przed równie "inteligentnymi" i "dojrzałymi" kumplami jacy to my jesteśmy za***iści i jaką "za***istą" prędkość może rozwinąć nasza, oczywiście, za***bista" bryka, a potem gdy kogos (za***iście) potrącimy nie przeklinamy jak 3 dupy na to, że podczas tego incydentu zarysował nam się (za***isty oczywiście) lakier ;]]]]]]]]]]]]]]]
to oczywiście nie jest reguła, ale niestety WIĘKSZOŚĆ chłopaków między 17-25 rokiem życia taka jest (z tego co widzę i słyszę w TV to nawet między 17 a 30) ;]]]]]
ostatnio był świetny artykuł o takich debilach w Głosie Szczecińskim...

ps. nałogowo powtarzające się słowo "za***iście" ma w tym poście dać wyraz expresji i przedstawić sytuację prawie jak z ust takich chłopaków ;PP

t.i. t.m.i.

we've been running over battlefields
from century to century
to century...
nothing wrong nothing right
there was no day there was no night

Iza
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 17 września 2002, 12:50
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Slawek » środa 09 października 2002, 17:12

A ja mam za***isty samochód: Skode Felicie :D I jeszcze nie zarysowałem mojego za***istego lakieru, a jeżdżę dużo. Staram się jeździć zgodnie z moimi umiejętnościami, co wcale nie znaczy, że zgodnie z przepisami. A po alkoholu nie jeżdżę i nie zamierzam. :P
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 43 gości