odwołanie egzaminu w Wordzie- czy możliwe?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

odwołanie egzaminu w Wordzie- czy możliwe?

Postprzez nutka » poniedziałek 21 czerwca 2004, 18:34

Właśnie zastanawiam się nad tym tematem, egzaminek 8 lipca, bola mnie ósemki ktore mam usuwać u chirurga horror i to usuwanie jest 13 lipca bo nie da się wcześniej :(
Jak to wygląda finansowo ile tracę na takiej opcji odwołania egzaminu i w jakim terminie należy to zrobić do ilu dni przed - chciałabym iść ale jak nie będzie się dało to cóż trudno bede musiała odwołać egzamin :(
Obolała nutka z dwiema ósemkami mutantami, które chcą wyrosnąć akurat teraz.
PLIZZ prosze o odpowiedzi.
Jednak wiem odwolanie to ostateczność aha i czy potrzebne jakieś zaświadczenie od lekarza.
Grzeczną dziewczynką to ja już bylam, ale mi się znudziło :)
nutka
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 02 grudnia 2003, 18:33

Postprzez niunia » poniedziałek 21 czerwca 2004, 18:39

Do jednego dnia przed bez żadnych konsekwencji finansowych i bez potrzeby podawania jakiegokolwiek powodu...
To już byyyyyyłoooooooo............!!!!
Wystarczy się rozejrzeć po forum...!!!
Ja mam wiarę, ty masz szybki wóz...
Avatar użytkownika
niunia
 
Posty: 129
Dołączył(a): niedziela 18 kwietnia 2004, 09:51

Re: odwołanie egzaminu w Wordzie- czy możliwe?

Postprzez Snuj ze Szczecina » poniedziałek 21 czerwca 2004, 23:12

nutka napisał(a):bola mnie ósemki ktore mam usuwać u chirurga horror i to usuwanie jest 13 lipca bo nie da się wcześniej


Całkowicie cię rozumiem.Ja mam do wyrwania korzeń i niestety, dentysta nie jest w stanie go usunąć ==> jest za bardzo przytwierdzony do kości szczękowej.Dlatego musi działać hirurg szczękowy.

Zresztą nie boje się zabiegu, raczej ubolewam nad tym co będzie PO ...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ella » poniedziałek 21 czerwca 2004, 23:34

Do jednego dnia przed bez żadnych konsekwencji finansowych

Nie wiem czy akurat dzień przed mozna odwołać. To tez zależy od WORD. W niektórych jest na kilka dni wczesniej. Nutka, zadzwoń i upewnij się ile dni wcześniej trzeba odwołać :wink: Oczywiście egzaminu nie mozna odwołać i przełozyć na inny termin telefonicznie :cry:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » środa 23 czerwca 2004, 12:39

Znalazłam na stronie Wałbrzyskiego WORD taką informację dotyczacą zmian terminów egzaminu.

Termin egzaminu Klient ustala w chwili składania wymaganych dokumentów w Dziale Obsługi Klienta. Może zmienić go tylko 1 raz i najpóźniej na 4 dni przed dniem egzaminu - nie wliczając świąt, dni wolnych od pracy i sobót - bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Powinien to uczynić osobiście, a w przypadkach losowych - telefonicznie.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nutka » środa 23 czerwca 2004, 19:58

ja dzwoniłam do WORDU w Gliwicach i powiedzieli mi że 10 dni przed :( no i musze sie zdecydować do końca tygodnia, chyba do tego czasu ząbek przestanie mnie boleć- licze na to bo te ataki to trwają koło tygodnia, a usunąć go teraz tez nie mogę bo jakiś tydzień dochodzi się do siebie po takim zabiegu :( :?
jestem pomieszana chyba nie bede odwoływać
ale dzięki z rady
szkoda że nie mogę odwołać egzaminu póżniej :( , bo 10 dni przed to troche dziwnie .. nie da się przewidzieć choroby
Grzeczną dziewczynką to ja już bylam, ale mi się znudziło :)
nutka
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 02 grudnia 2003, 18:33

Postprzez ella » środa 23 czerwca 2004, 20:22

No to wychodzi na to , że kazdy WORD ustala sobie sam regulamin. Ale wydaje mi się, że 10 dni to lekka przesada.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 264 gości