jutro zdaje egzamin p.jazdy kat B. Jakieś rady?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

jutro zdaje egzamin p.jazdy kat B. Jakieś rady?

Postprzez Edyta » wtorek 25 maja 2004, 06:45

POMOCY!!!! BOJĘ SIĘ!!!
Edyta
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 23 maja 2004, 20:25

Postprzez janek » wtorek 25 maja 2004, 07:56

Wszysy się baliśmy :wink: Po pierwsze opanuj stres. Po drugie skup sie nad tym co robisz, Plac rób bardzo powoli, to łatwiej będzie wykonywać manewry. Słuchaj uważnie egzaminatora na mieście, jakie wydaje polecenia. Powodzenia :!:
Avatar użytkownika
janek
 
Posty: 97
Dołączył(a): piątek 19 marca 2004, 09:23

Postprzez Moskwicz » wtorek 25 maja 2004, 09:36

na nerwy najlepsze są tabletki ja cos o tym wiem. Jak egzaminator kaze ci cos zrobic czego nie potraisz udawaj ze nie usłyszałas polecenia :D
Moskwicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2004, 10:29

Postprzez Inga » wtorek 25 maja 2004, 12:34

Przede wszystkim pamietaj o pozytywnym nastawieniu. Idziesz zdać egzamin a nie go oblać :wink: .
Oto moja mała pigułka porad, jak pozytywnie przejść egzamin... :wink:

egzamin teoretyczny
Na egzaminie teoretycznym pamiętaj, żeby się nie spieszyć, 25 minut to naprawdę dużo czasu by odpowiedzieć na 18 pytań. Dokładnie czytaj pytania. Pamiętaj, że test jest wielokrotnego wyboru.

egzamin praktyczny
plac manewrowy
Czekając na swoją kolej staraj się nie denerwować, zwłaszcza jeśli kilka osób przed tobą nie zdało :( . Jeśli zaczniesz myśleć, że też nie zdasz na pewno tak się stanie! Gdy nadejdzie twoja kolej i wsiądziesz do samochodu, nie zapomnij o przygotowaniu do jazdy. Spokojnie ustaw fotel, wyreguluj lusterka i zapnij pasy. Wykonując manewry bądź skupiona, przypomnij sobie jak wykonywałaś je przed egzaminem. Jeżeli egzaminator nie zaliczy Ci któregoś manewru, ma obowiązek powiedzieć co zrobiłaś źle. Pamiętaj! Każdy manewr możesz raz powtórzyć.
miasto
Staraj się jechać spokojnie z dopuszczalną prędkością, jednak uważaj, żeby nie jechać zbyt wolno. Egzaminator może to uznać za utrudnianie ruchu innym uczestnikom :wink: . Jedź zgodnie z przepisami i uważnie obserwuj znaki drogowe (zarówno poziome jak i pionowe). Nie przejmuj się jeśli raz zgaśnie Ci silnik lub popełnisz jakiś drobny błąd. Dopiero popełnienie dwa razy tego samego błędu powoduje nie zdanie egzaminu. Pamiętaj też, że egzaminator nie może wydawać poleceń niezgodnych z przepisami ruchu drogowego. Jeżeli niedosłyszałaś polecenia lub nie zrozumiałaś go upewnij się np. gdzie masz skręcić.
No i najważniejsze - zapomnij o stresie (ale może lepiej nie eksperymentuj z tabletkami :wink: )!. Niestety to właśnie on często bywa przyczyną nie zdania egzaminu :cry: .

Powodzenia!!!
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JarQ » czwartek 27 maja 2004, 18:19

I co jak poszło na egzaminie ?
Mam nadzieję, że zdałaś.
Ja wczoraj odebrałem prawo jazdy. Czas oczekiwania 2 tygodnie i 3 dni :) Choć myślę, że mogłem do urzędu uderzyć wcześniej i też by już było :)

Pozdrawiam,

Jarek
Avatar użytkownika
JarQ
 
Posty: 86
Dołączył(a): czwartek 01 kwietnia 2004, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez studm » czwartek 27 maja 2004, 19:06

ja juz odebralam prawko po 10 dniach.No właśnie zdałaś czy nie? :)
studm
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 16 kwietnia 2004, 19:14
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez JarQ » piątek 28 maja 2004, 07:50

Nawet dają rady w urzędzie miasta ;)
Ale nie ma co ich chwalić bo obrosną w piórka :)
Avatar użytkownika
JarQ
 
Posty: 86
Dołączył(a): czwartek 01 kwietnia 2004, 10:16
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości