Problem z PKK - brak informacji na profilu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Problem z PKK - brak informacji na profilu

Postprzez Natalia259 » czwartek 15 października 2015, 20:16

Cześć!
Około roku temu zaczęłam prawko. Miałam kilka egzaminów, nie wyszło, teraz znów chciałam wrócić. pytałam o PKK, wszystko aktualne, jazdy miałam umówione, stwierdziłam, że w tym czasie mogę już zapisać się na teorię by już mieć z głowy. Zarejestrowałam egzamin przez Internet, dość długo czekałam na akceptację, której nie mam do dziś. Wieczorem zadzwonił do mnie mój instruktor, który powiedział mi, że dzwoniła do niego babka z WORD i stwierdziła, że nie może zaakceptować tego egzaminu ponieważ w PKK nie ma informacji, że zakończyłam kurs... Stwierdził, że spróbuje to jakoś wyjaśnić ponieważ to nie jest OSK, w którym robiłam ten kurs. Po jego zakończeniu (wraz z 30 godzinami) przeniosłam się do OSK, który miałam bliżej.
Jak mam postępować w takiej sytuacji? Kompletnie nie wiem co z tym teraz zrobić...
Natalia259
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 października 2015, 20:08

Re: Problem z PKK - brak informacji na profilu

Postprzez mergajte » sobota 24 października 2015, 11:10

Natalia,wzięłaś PKK ,skończyłaś kurs 30 h i przerwałaś po niezdanym egz.
Teraz po czasie zaczynasz znowu. Pkk jest ważne,nie ma terminu.
Musisz tylko iść do wydziału Komunikacji i powiedzieć im,że mają uzupełnić Twoje PKK o szkolenie. Dopiero wtedy zapisujesz się na egz. Jak tego nie zrobisz,to w WORD nie będą widzieli,że skończyłaś szkolenie,i tak jakbyś nigdy go nie miała lub zaczynała od początku.
Jeżeli szkolenie kończyłaś rok temu lub później twoje dokumenty są już w Wk.
mergajte
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota 24 października 2015, 10:53


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości