word kłodzko

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

word kłodzko

Postprzez mateo12 » niedziela 24 sierpnia 2008, 17:48

Ludzie piszcie skargi na egzaminatorów .Kłodzko to jedna wielka porażka niech ktoś to w końcu skontroluje tą instytucje.Wszędzie lepiej zdawać niż wKłodzku. Na egzamin poszedłem bez okularów mimo ,że w orzeczeniu miałem zapisane,że powinienem nosić. Egzaminator powiedział,ze wynik egz. negatywny i musiałem zaplacić 112 zł. na nasępny egz.Instruktor uświadomił mnie,że powinienem zostac potraktowany jako osoba która nie zgłosiła się na egz. czyli następne zapisanie się powinno kosztować tylko 56 zł. i faktycznie tak było pan w obsłudze klienta zwrócił mi 56zł. i nawet nie powiedział przepraszam. Po prostu brak profesjonalizmu Oni są dla was a nie wy dla nich walczcie o swoje warto. A tak poza tym omijajcie WORD Kłodzko szerokim łukiem pozdrawiam
mateo12
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 24 sierpnia 2008, 17:35

Re: word kłodzko

Postprzez qwerty0 » niedziela 24 sierpnia 2008, 18:30

mateo12 napisał(a):Na egzamin poszedłem bez okularów mimo ,że w orzeczeniu miałem zapisane,że powinienem nosić.


I do kogo masz pretensje?
Oblałeś z własnej głupoty. Ja na miejscu egzaminatora zrobiłbym to samo. W końcu po coś te badania lekarskie są, nieprawdaż?

mateo12 napisał(a):...i nawet nie powiedział przepraszam


Hehe, a za co?
Po prostu zawaliłeś sprawę i na siłę szukasz winnych. A jedynym winnym jesteś TY!
Avatar użytkownika
qwerty0
 
Posty: 138
Dołączył(a): poniedziałek 30 czerwca 2008, 21:21

Re: word kłodzko

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 25 sierpnia 2008, 00:19

qwerty0 napisał(a):I do kogo masz pretensje?
Oblałeś z własnej głupoty. Ja na miejscu egzaminatora zrobiłbym to samo.

A jak można oblać egzamin, do którego nie zostało się dopuszczonym?
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez michalek_101 » poniedziałek 25 sierpnia 2008, 08:07

Mieszkam niedaleko Kłodzka i faktycznie opinie to mają straszną znajoma zdawała 8 razy i przeniosła papiery do Wrocka.
michalek_101
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 22 sierpnia 2008, 13:33

Re: word kłodzko

Postprzez qwerty0 » poniedziałek 25 sierpnia 2008, 10:46

scorpio44 napisał(a):A jak można oblać egzamin, do którego nie zostało się dopuszczonym?


Ja bym zrozumiał, gdyby to była wina WORD'u. Albo chociaż przypadek losowy, no nie wiem, np. zła pogoda uniemożliwiająca jazdę, zawalona droga, alarm bombowy... Ale to nie dlatego mateo12 nie został dopuszczony do egzaminu. Ok, nie chcę się kłócić. Powiem tylko że pretensje, jakie zgłasza mateo12 są wg mnie bezpodstawne.

A co do WORD'u w Kłodzku - kilka moich znajomych zdało tam prawo jazdy za pierwszym razem. Nie znam żadnej osoby (fizycznie, nie mówię o forum), która mogłaby powiedzieć coś złego na ten temat.
Avatar użytkownika
qwerty0
 
Posty: 138
Dołączył(a): poniedziałek 30 czerwca 2008, 21:21

Postprzez martunqa » poniedziałek 25 sierpnia 2008, 11:21

miałam podobną sytuację. W Jeleniej Górze na egzaminie w mojej grupie był chłopaczek który też przyszedł bez okularów. Gdy wszedł na placyk, egzaminator od razu do niego powiedział że nie dopuści go bez okularów, bo w orzeczeniu lekarskim jest napisane iż powinien je mieć. Ale egzaminator okazał się na tyle ludzki, że powiedział że poczeka na niego aż ktoś mu te okulary przywiezie. I że chłopaczek mieszkał niedaleko (jakieś 20 km od ośrodka), to rodzice szybko przywieźli mu okulary i chłopak zdawał na końcu, już po wszystkich osobach z grupy. Nawet egzaminator chwile jeszcze na niego czekał;PPP I chłopak zdał:))))
07.06.2008:
teoria (+)
placyk (-) łuk- słupek... ;(
22.07.2008: placyk (+)
miasto (+) ZDAłAM LUDZIE!! :D;D;D

05.08.2008r- prawo jazdy w kieszeni;)


Obrazek
martunqa
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek 05 czerwca 2008, 19:32

Postprzez scorpio44 » wtorek 26 sierpnia 2008, 18:22

Qwerty0 ==> nie chodzi o to, że egzaminator niesłusznie nie dopuścił kolegi do egzaminu. Bo miał nie tylko do tego prawo, ale obowiązek. Chodzi o to, że w takiej sytuacji nie można nie zaliczyć komuś egzaminu (zresztą w protokole musi być dokładnie wyszczególniony powód "oblania" i ciekawe, co egzaminator w takiej sytuacji by wpisał...), bo ta osoba nie może w ogóle zostać do niego dopuszczona! A w związku z tym jest to taka sama sytuacja, jak np. niestawienie się na egzamin (a nie niezaliczenie go). Zresztą kolega w swoim poście napisał, że sprawa się wyjaśniła i zostało to odkręcone.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez mateo12 » niedziela 31 sierpnia 2008, 18:13

Kochani nie chodziło m o to,że nie zostałem dopuszczony do egzaminu tylko o zaliczenie jako nie zdanego i opłatę 112zł. za drugi egzamin, chodziło o to,że panowie w WORD Kłodzko nie mają pojęcia jak taki przypadek się traktuje.Osób takich jak ja mogło być więcej ja się tylko upomniałem o swoje reszta mogła stracić trochę pieniążków. Pozdrawiam zdałem we Wrocławiu inna bajka.
mateo12
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 24 sierpnia 2008, 17:35

Postprzez Michał_62 » niedziela 31 sierpnia 2008, 20:10

Jeżeli ktoś przychdzi bez pingli bo zapomniał (zdarza się każdemu) a facio człowieka z góry oblewa to sorry ale takie rzeczy to tylko w Polsce. Nie będę mówił jak być powinno bo to nie koncert życzeń ale zwykła ludzka logika podpowiada jedno - dno! Chociaż tak jest nie tylko w Kłodzku bo także u mnie w Zielonej Górze oblali moją koleżankę właśnie za to samo.
Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Michał_62
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela 12 sierpnia 2007, 21:37
Lokalizacja: stąd

Postprzez scorpio44 » niedziela 31 sierpnia 2008, 21:07

Michał_62 ==> nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, ale czyżbyś uważał, że egzaminator powinien przymknąć oko na brak oksów i dopuścić kolegę do egzaminu? :shock:
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Juman » niedziela 31 sierpnia 2008, 21:26

A skąd egzaminator ma wiedzieć jaką Ty masz wadę wzroku - możesz bez okularów nie odróżniać znaku nakazu jazdy w lewo od nakazu w prawo bo za bardzo ci się obraz zamazał, i wtedy gdybyś spowodował wypadek to egzaminator by odpowiadał za to a nie Ty, po za tym to on by złamał prawo gdyby cię wypuścił na ulicę, więc nie ma co się obrażać i zwalać na nich winę.
Juman
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek 29 sierpnia 2008, 16:12
Lokalizacja: nie z tej ziemi:P

Postprzez ButterflyEffect » niedziela 31 sierpnia 2008, 21:27

Jeżeli ktoś przychdzi bez pingli bo zapomniał (zdarza się każdemu) a facio człowieka z góry oblewa to sorry ale takie rzeczy to tylko w Polsce.
A jeżeli później wsiądzie do samochodu również bez okularów, 'bo zapomniał' i spowoduje wypadek, w którym ktoś zginie, to co?
...pensa prima di sparare, pensa prima di dire, di giudicare...
_________________________
Kobieta za kierownicą Kropki ;)
ButterflyEffect
 
Posty: 510
Dołączył(a): czwartek 20 marca 2008, 11:43
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości