Egzamin - WORD Katowice

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez lith » poniedziałek 07 czerwca 2010, 17:03

No to jeżeli komuś zależy na czasie to przy wyborze OSKu tez na to powinien zwracać uwagę. Jeżeli też ktoś się umawia na jazdę z lekcji na lekcje, to potem też chyba nie powinien być zdziwiony, że akurat jego wymarzony termin jest zajęty :) ja na początku jazd miałem mały poślizg, bo było własnie ciężko o terminy, ale pilnowałem, żeby mieć rozpisane godziny na 3 tygodnie do przodu i przez to mogłem rezerwować terminy praktycznie bez ograniczeń. Specjalnie sie nie spiesząc i godząc szkołę, własne zainteresowania, wyjazdy, i wszystko inne wyrobiłem się w ok. 2 miechy...
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Postprzez raistx81 » wtorek 08 czerwca 2010, 12:18

Lith ... Ty dalej coś gawędzisz o tej Twojej utopii.... Tobie się wydaje , że zanim się zapiszę do jakiegoś OSK to dowiem się jak tam jest naprawdę ? NONSENS , bzdura ... będą Ci go wychwalać bo będą w Tobie widzieć klienta , na którym mogą zarobić ... Czy może jak mi coś nie pasuje to mam tracić czas , nerwy i pieniądze żeby wybrać inny OSK / tudzież ich tym szantażować... Czy my żyjemy w tym samym kraju ? najwidoczniej nie ... powiem więcej dalej Ci nie wierze prosty rachunek 8 godzin pracy + 3 godziny teorii + 3 godziny jazd .... i tak przez 3 TYGODNIE .... W pracy nie raz chcą żebyś został na nadgodziny , pracujesz na zmiany i jeszcze w weekend na studia zaoczne ... TEGO SIĘ NIE DA ZROBIĆ.... Rozpisane godziny na 3 tygodnie to dopiero jest jakiś żart - a inni kursanci ? ja miałem rozpisane góra na tydzień a i tak się zmieniało w tym planie bo instruktor jednak nie mógł... bo ja nie mogłem ze względu bo na studiach coś wypadło ... Skończ pierniczyć

PS. zapisz się do księgi rekordów GUINNESSA
PS2. Jesteś chociaż z Katowic , że wypowiadasz się o katowickim WORDzie ? o terminach ? i katowickich OSK
Obrazek
raistx81
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:16
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości