ZDAJĘ DZIŚ EGZAMIN W KRAKOWIE

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

ZDAJĘ DZIŚ EGZAMIN W KRAKOWIE

Postprzez annadrozd » wtorek 13 kwietnia 2004, 00:46

Witam serdecznie wszystkich.
Dziś tj we wtorek 13tego zdaję egzamin teoretyczny na prawo jazdy.
Mam w związku z tym prośbę o pomoc.
Powiedzcie mi w jakim czasie będę mieć termin ne egzamin praktyczny?
Tu na forum czytam że część użytkowników idzie na ten egzamin ZARAZ tego dnia po zdaniu teorii.
Czy ja też tak będę musiała iść????

Proszę o szybką odpowiedź i bardzo dziękuję z góry!!!
...
annadrozd
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 00:40

Postprzez Slawek » wtorek 13 kwietnia 2004, 08:48

O ludzie, co to można wymyślić. :lol: :lol: :lol: Ale odpowiedź już pewnie niepotrzebna, bo jak wróci z egzaminu, to się przekona jaka była inteligentna.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez annadrozd » wtorek 13 kwietnia 2004, 09:11

Slawek napisał(a):O ludzie, co to można wymyślić. :lol: :lol: :lol: Ale odpowiedź już pewnie niepotrzebna, bo jak wróci z egzaminu, to się przekona jaka była inteligentna.


Nie panie sławusiu mądralo, nie wszyscy są tak inteligętni jak ty.A o odpowiedz dalej proszę NORMALNYCH ludzi.Mam egzamin po południu.
A ty sławuś powinieneś się trochę kultury nauczyć bno takie zachowanie jest bardzo szczeniackie jeśli ktoś szuka pomocy, nie ważne o co by nie chodziło a ty odpowiadasz w ten sposób.Dzieci 12 letnie potrafią nieraz być milsze i nie są burakami...
...
annadrozd
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 00:40

Postprzez Inga » wtorek 13 kwietnia 2004, 09:30

Rzeczywiście Twoje pytanie jest trochę dziwne
Jeśli zapisałaś się na egzamin łączony, czyli teoretyczny i praktyczny w tym samym dniu to po zdanej teorii będziesz zdawać praktykę.
Jeśli zapisałaś się tylko na teorię, to po zdanej teorii zapisujesz się na egzamin praktyczny i cierpliwie na niego czekasz (pewnie ok miesiąca).
Powodzenia :)
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez annadrozd » wtorek 13 kwietnia 2004, 09:50

Inga napisał(a):Rzeczywiście Twoje pytanie jest trochę dziwne
Jeśli zapisałaś się na egzamin łączony, czyli teoretyczny i praktyczny w tym samym dniu to po zdanej teorii będziesz zdawać praktykę.
Jeśli zapisałaś się tylko na teorię, to po zdanej teorii zapisujesz się na egzamin praktyczny i cierpliwie na niego czekasz (pewnie ok miesiąca).
Powodzenia :)



No:)
Dziękuję za odpowiedź i wykazanuie wysokiej kultury.
Pozdrawiam serdecznie!
...
annadrozd
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 00:40

Postprzez Snuj ze Szczecina » wtorek 13 kwietnia 2004, 09:52

Jeśli byłaś się zapisać na egzamin, a byłaś skoro go zdajesz 13 we Wtorek to Pani w okienku pytała się ciebie czy "pani chce zdawać egzamin łączony z praktycznym czy odrębnie, czyli jednego dnia - teorie, innego - praktyke.Można zdawać ogólnie cały egzamin, czyli połączony teoretyczny z praktycznym i osobnie, czyli tak jak pisałem.Widocznie nie dosłyszałaś własnych myśli.Nie dziw się reakcji na wystawiony przez ciebie temat, to było do przewidzenia.Może jednak było by lepiej skontaktować się w tej sprawie z WORDem niż z użytkownikami FORUM.

Dziś 13, wtorek.Czekamy na ciebie aby się dowiedzieć jak poszła ci teoria.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Inga » wtorek 13 kwietnia 2004, 10:13

Może jednak było by lepiej skontaktować się w tej sprawie z WORDem niż z użytkownikami FORUM.


A może lepiej było spojrzeć na druczek, który otrzymało się od pani z okienka. O ile wiem tam jest podany termin i rodzaj egzaminu (teoria i/lub praktyka). I problem byłby rozwiązany :)
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » wtorek 13 kwietnia 2004, 10:42

Ja dodam tylko jedno TRZYMAJ SIĘ :!: :!: :!: POWODZENIA :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » wtorek 13 kwietnia 2004, 13:44

Mam prawo jazdy kat. B. Czy mogę jeździć samochodem po drogach, czy muszę uzyskać do tego jeszcze jakieś pozwolenie? :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » wtorek 13 kwietnia 2004, 13:49

Slawek napisał(a):Mam prawo jazdy kat. B. Czy mogę jeździć samochodem po drogach, czy muszę uzyskać do tego jeszcze jakieś pozwolenie? :lol:
Chyba musisz miec jeszcze jakieś dodatkowe pozwolenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Prawdopodobnie pozwolenie z pracy albo szkoły, pozwolenie sąsiadów. Zgodę drogowców bo niszczysz nawierzchnię i zgodę terenów zielonych bo zatruwasz spalinami okolicę.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez annadrozd » wtorek 13 kwietnia 2004, 14:05

Slawek napisał(a):Mam prawo jazdy kat. B. Czy mogę jeździć samochodem po drogach, czy muszę uzyskać do tego jeszcze jakieś pozwolenie? :lol:


na pewno by ci się przydało skierowanie na lekcje dobrego wychowania chamie.Jesteś strasznym gburem żartujac sobie z innych którzy może nie są tak wszystko wiedzący jak ty...
Jesteś źle wychowany niestety...:(
...
annadrozd
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 00:40

Postprzez Slawek » wtorek 13 kwietnia 2004, 14:11

Nie śmieję się z ludzi, którzy nie wiedzą wszystkiego, tylko z ludzi, którzy nie wiedzą z czego żyją. Poza tym zadałem pytanie, a Ty mnie od chamów wyzywasz - co to za wychowanie?
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Snuj ze Szczecina » wtorek 13 kwietnia 2004, 15:59

annadrozd napisał(a):Dziś tj we wtorek 13tego zdaję egzamin teoretyczny na prawo jazdy.


Jak poszło na egzaminie?, ile osób z grupy oblało ?
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez annadrozd » wtorek 13 kwietnia 2004, 20:25

Snuj ze Szczecina napisał(a):
annadrozd napisał(a):Dziś tj we wtorek 13tego zdaję egzamin teoretyczny na prawo jazdy.


Jak poszło na egzaminie?, ile osób z grupy oblało ?



Ja zdałam:)
1 osoba z 20 nie.
...
annadrozd
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 00:40

Postprzez Snuj ze Szczecina » wtorek 13 kwietnia 2004, 22:01

Gratuluje.Kiedy praktyczny ?
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości