Pytanka na temat egzaminu w kwietniu

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Pytanka na temat egzaminu w kwietniu

Postprzez mcjack » niedziela 04 kwietnia 2004, 12:05

Witam, 8 kwietnia zdaje egzamin na prawko, i mam pytanko czy na placyku bedzie tez wjazd skosny oraz zawracanie, bo wczoraj bylem na 1 h doszkalajacej w innym osrodku niz sie uczylem i powiedzial mi ze od kwietnia nie ma skosnego garazu oraz zawracania, jest to prawda...?
Oraz jeszcze sie troszke wczoraj zalamalem i jezdzilem caly czas na puncie 3 drzwiowym, a egzamin na 5 drzwiowym...i doszkolajaca h mialem na 5-cio, i np. wjazd do garazu prostopadlego tylem mnie uczono iz mam sie patrzyc na szyba tylnich prawych drzwi i gdy slupek znajdujacy sie najblizej mnie sie pojawi to na maxa krecic w prawo !!! A wczoraj jak tak zrobilem na 5-cio to sie minolem o ponad 2 metry przy wjezdzie !!! I teraz nie wiem czy top jest wina samochodu czy ktorys osrodek szkolenia mial inny placyk !?
Prosze o dorade.
Z gory thanx za info
GG: 3742206
mcjack
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela 04 kwietnia 2004, 11:56

Postprzez ella » niedziela 04 kwietnia 2004, 12:13

Na placu nic sie nie zmienia. Są nadal wszystkie manewry. Nie wiem dlaczego to parkowanie tak ci wyszło. Czy 3 czy 5 drzwiowy to nie ma znaczenia.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanka na temat egzaminu w kwietniu

Postprzez Molusia » niedziela 04 kwietnia 2004, 12:20

mcjack napisał(a):Witam, 8 kwietnia zdaje egzamin na prawko, i mam pytanko czy na placyku bedzie tez wjazd skosny oraz zawracanie, bo wczoraj bylem na 1 h doszkalajacej w innym osrodku niz sie uczylem i powiedzial mi ze od kwietnia nie ma skosnego garazu oraz zawracania, jest to prawda...?
Oraz jeszcze sie troszke wczoraj zalamalem i jezdzilem caly czas na puncie 3 drzwiowym, a egzamin na 5 drzwiowym...i doszkolajaca h mialem na 5-cio, i np. wjazd do garazu prostopadlego tylem mnie uczono iz mam sie patrzyc na szyba tylnich prawych drzwi i gdy slupek znajdujacy sie najblizej mnie sie pojawi to na maxa krecic w prawo !!! A wczoraj jak tak zrobilem na 5-cio to sie minolem o ponad 2 metry przy wjezdzie !!! I teraz nie wiem czy top jest wina samochodu czy ktorys osrodek szkolenia mial inny placyk !?
Prosze o dorade.
Z gory thanx za info
GG: 3742206


NA PLACYKU NIC SIE NIE ZMIENIA ZDAWAŁAM 2 KWIETNIA I BYŁY WSZYSTKIE MANEWRY.. :!: :!: :!: :!:
Szczęśliwa posiadaczka prawka od 10 MAJA 2004
Molusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2003, 16:25
Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Postprzez to ja » niedziela 04 kwietnia 2004, 20:40

Nic się nie zmienia jeśli chodzi o manewry. Jeśli chodzi o różnicę między Punto trzy- bądź pięciodrzwiowym, to nie ma żadnej. Uczyłam się jeździć trzydrzwiowym,a na egzaminie zdawałam pięciodrzwiowym i bez problemu zaliczyłam zarówno skośne jak i prostopadłe tyłem.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości