Pytanie o tą kartkę po egzaminie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez AgaG » poniedziałek 11 lutego 2008, 17:54

sowaa5 napisał(a):


Kod: Zaznacz cały
Lepiej zadzwoń i dopytaj się żeby potem nie było problemów!


to do mnie czy waldka?....


Do waldka :shock:
AgaG
 
Posty: 204
Dołączył(a): wtorek 04 grudnia 2007, 20:27
Lokalizacja: k/krakowa

Postprzez sowaa5 » środa 13 lutego 2008, 00:15

scorpio44 napisał(a):Nie bywam na takich pseudoforach. :)
\

aha:) spoko:D ktos mial poprostu taki sam nick... i sie "rzucal" ze to prowokacja :P :>
5 luty 2008>> trzecie podejscie udane:D:D:D
sowaa5
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 15 listopada 2007, 16:52
Lokalizacja: z krzesla:P

Postprzez Fenixpl » czwartek 21 lutego 2008, 17:35

Mam pytanie zwiazane z ta kartka, dzisiaj zdalem egzamin na prawko, egzaminator najpierw mnie ochrzanil za wszystkie bledy ird. nastepnie zapytal skad jestem i powiedzial, ze prawko dobiore u siebie w miescie, a egzamin mimo wymienionych bledow jest zdany. Kartki nie dostalem ale teraz sobie uswiadomilem, ze nawet nei kazal mi sie na niej podpisac, mzoe to spowodowac jakies klopoty ??
Fenixpl
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2008, 17:30

Postprzez Marshall » czwartek 21 lutego 2008, 17:42

Fenixpl napisał(a):Mam pytanie zwiazane z ta kartka, dzisiaj zdalem egzamin na prawko, egzaminator najpierw mnie ochrzanil za wszystkie bledy ird. nastepnie zapytal skad jestem i powiedzial, ze prawko dobiore u siebie w miescie, a egzamin mimo wymienionych bledow jest zdany. Kartki nie dostalem ale teraz sobie uswiadomilem, ze nawet nei kazal mi sie na niej podpisac, mzoe to spowodowac jakies klopoty ??


Nie ;P
Obrazek
14.02.2008 Praktyka +
Avatar użytkownika
Marshall
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek 20 grudnia 2007, 20:48
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Przemek Mitura » piątek 22 lutego 2008, 17:19

Fenixpl napisał(a):Mam pytanie zwiazane z ta kartka, dzisiaj zdalem egzamin na prawko, egzaminator najpierw mnie ochrzanil za wszystkie bledy ird. nastepnie zapytal skad jestem i powiedzial, ze prawko dobiore u siebie w miescie, a egzamin mimo wymienionych bledow jest zdany. Kartki nie dostalem ale teraz sobie uswiadomilem, ze nawet nei kazal mi sie na niej podpisac, mzoe to spowodowac jakies klopoty ??


Raczej nie powinno ale radze ci sie upewnic. Jezeli po uplywie ok 10 dni nadal nie bedziesz mial prawka do odbioru ani nie bedzie w toku postepowanie adminsitracyjne to lepiej zadzwon do wordu i sie dowiedz. Ja mialem taka sama sytuacje zdawalem w gdansku tez mi powiedzial ze do odbioru bedzie w radomiu itd a po uplywie ok 20 dni jak pojechalem do pordu dowiedziec sie co z tym prawkiem to okazalo sie ze w dokumentach mam wpisany wynik negatywny. Tasmy z kamer trzymaja tylko 14 dni.
Przemek Mitura
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa 05 grudnia 2007, 18:41

Postprzez scorpio44 » piątek 22 lutego 2008, 17:40

Przemek Mitura --> cuda się zdarzają, niemniej jednak gdyby każdy miał sobie brać do serca to, co napisałeś, to morał jest taki, że każdy, kto zdał egzamin, powinien się obawiać, że jednak go nie zdał. :)
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Fenixpl » piątek 22 lutego 2008, 19:01

Moim zdaniem powinno byc tak, ze egazminator po zdanym egzaminie powinien dawac nam jakies potwierdzenie na pismie, bo faktycznie, moze powiedziec jedno a zrobic drugie, mam nadzieje, ze z moim prawkiem bedzie wszystko ok :)
Fenixpl
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 21 lutego 2008, 17:30

Postprzez sowaa5 » piątek 22 lutego 2008, 20:36

to lepiej zadzwon do wordu i sie dowiedz. Ja mialem taka sama sytuacje zdawalem w gdansku tez mi powiedzial ze do odbioru bedzie w radomiu itd a po uplywie ok 20 dni jak pojechalem do pordu dowiedziec sie co z tym prawkiem to okazalo sie ze w dokumentach mam wpisany wynik negatywny. Tasmy z kamer trzymaja tylko 14 dni.


jak to sie skonczylo??
5 luty 2008>> trzecie podejscie udane:D:D:D
sowaa5
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 15 listopada 2007, 16:52
Lokalizacja: z krzesla:P

Postprzez No11 » środa 27 lutego 2008, 21:21

Zapewne prawka nie zobaczyl ;]
Sry za brak polskich znakow...

Z przymusu system z ang. jezykiem.
No11
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek 03 września 2007, 23:48
Lokalizacja: Złotów

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości