tak,czy nie?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

tak,czy nie?

Postprzez sarsur » piątek 02 kwietnia 2004, 10:34

Mam pytanie,czy przygotowujac sie do egzaminu,korzystaliscie z jakichkolwiek pomocy naukowych,np.interaktywnych programow,ktore mozna np.zakupic na tej stronie,czy wystarczyly Wam jedynie testy,ktore dostaliscie w swoich osrodkach oraz informacje przekazane przez wykladowcow?Czy ktos z Was posiada np.encyklopedie do nauki jazdy w formie cd i jest zadowolony?czy poszerzyla ona w jakis sposob Wasza wiedze i warto zainwestowac w jej kupno,czy raczej jest to zbytek?chodzi mi szczegolnie o plac manewrowy,bowiem na plytce znajduja sie slajdy,ktore moze w pewnym stopniu umozliwia mi przygotowanie sie do egzaminu.

Pozdrawiam,

kasia
Avatar użytkownika
sarsur
 
Posty: 56
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ella » piątek 02 kwietnia 2004, 10:47

Mnie wystarczył podręcznik+ płytka do nauki jazdy grupy Image i testy w formie książkowej i na płytce. Na którejś płytce był plac manewrowy, różne sytuacje na ulicach, znaki drogowe, przepisy, oraz przykładowy egzamin. To + wykłady w zupełności mi wystarczyły.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: tak,czy nie?

Postprzez mostom » piątek 02 kwietnia 2004, 10:52

sarsur napisał(a):Mam pytanie,czy przygotowujac sie do egzaminu,korzystaliscie z jakichkolwiek pomocy naukowych,np.interaktywnych programow,ktore mozna np.zakupic na tej stronie,czy wystarczyly Wam jedynie testy,ktore dostaliscie w swoich osrodkach oraz informacje przekazane przez wykladowcow?Czy ktos z Was posiada np.encyklopedie do nauki jazdy w formie cd i jest zadowolony?czy poszerzyla ona w jakis sposob Wasza wiedze i warto zainwestowac w jej kupno,czy raczej jest to zbytek?chodzi mi szczegolnie o plac manewrowy,bowiem na plytce znajduja sie slajdy,ktore moze w pewnym stopniu umozliwia mi przygotowanie sie do egzaminu.

Pozdrawiam,

kasia


W zupełności do teorii wystarczą testy na płytkach (takie jak są na egzaminie) i wiedza z zajęć teoretycznych.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » piątek 02 kwietnia 2004, 14:19

Przygotowując się do egzaminu teoretycznego pomógł mi zbiór pytaniami testowymi,ta strona internetowa oraz notatki z wykładów.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sarsur » piątek 02 kwietnia 2004, 14:51

Dziekuje serdecznie za odpowiedzi:)
Avatar użytkownika
sarsur
 
Posty: 56
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 18:52
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości