Tym razem :)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Ivy » niedziela 01 września 2002, 20:00

Kordula napisał(a):
Ivy napisał(a):Oba lusterka sa tak samo potrzebne, zarówno na placu (lewe np. do prawidłowego ustawienia sie do manewru)jak i na miescie.

I tu się z Tobą nie zgodzę, bo np. mnie od początku tak uczono, że nie korzystałam na placu z lewego lusterka. Tylko na egzaminie do zatrzymania w łuku. A tak na placu lewe w ogóle nie było mi potrzebne. Zależy jak uczą. U nas jest tak i instruktorzy muszą tak nauczyć, żeby zaliczyć z takim układem lusterek.

Jezeli tak uczą na plac to ich sprawa ale nikt Ci nie moze zabronić ustawienia lusterek na miasto, to chore jakieś. Mnie akurat do łuku lewe lusterko do szcześcia nie jest potrzebne, każdy instruktor ma swoja metodę, ale jazda na miescie z jednym lusterkiem to jak wsiaść do samochodu z jednookim kierowcą.
Pozdrawiam :)
Ivy
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek 11 lipca 2002, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mytek » niedziela 01 września 2002, 20:08

NO i tu sie zgadzam z IVY-em :D:D
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Kordula » niedziela 01 września 2002, 20:20

No niby tak. Ale co ma zrobic człowiek, który idzie na egzamin, i wie, że nie może ustawiać potem lusterek? Mi też wydaje się to chore, ale co ja mam tu do gadania?
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 02 września 2002, 10:54

MI SIE TEZ WYDAJE ZE TO JEST CHORE(jednorazowe ustaewienie lusterek na miasto i plac)ale nic nie mozna na to poradzic Ach ta Polska :D :D :D :D
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mytek » poniedziałek 02 września 2002, 11:48

Sławek_18 napisał(a):MI SIE TEZ WYDAJE ZE TO JEST CHORE(jednorazowe ustaewienie lusterek na miasto i plac)ale nic nie mozna na to poradzic Ach ta Polska :D :D :D :D

Tu masz 100 % racje "mi się też wydaje ze to jest chore"
A że tylko tak w naszej ukochanej ojczyźnie tak jest zeby zdawac prawko po parenaście razy ....i na dodatek ulice do krajów sąsiadujacych z polska nie maja nawed szans .A nie gadając o włochach gdzie czeba miec szczeście by sie zabic !!!
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 02 września 2002, 12:20

w porównaniu u nas autostrady a unich sa to polne drogi
:D :D :D :D :D :D ;)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » poniedziałek 02 września 2002, 12:37

Sławek_18 napisał(a):w porównaniu u nas autostrady a unich sa to polne drogi
:D :D :D :D :D :D ;)

Też prawda.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez arekm » sobota 30 listopada 2002, 13:47

Chyba coś Ci się pokręciło. Lusterka ustawia się raz na cały egzamin.[/quote]
U mnie było tak - egzaminator mówi przed placem: ,,proszę się przygotować do jazdy no to ustawiasz fotel, lusterka itd jak chcesz, potem po placu mówi ,,proszę się przygotować do jazdy po mieście no to znów przestawiasz lusterka, włączasz światła, zamykasz szyby itp :-)
arekm
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 listopada 2002, 18:51

Postprzez Kordula » sobota 30 listopada 2002, 21:09

arekm napisał(a):Chyba coś Ci się pokręciło. Lusterka ustawia się raz na cały egzamin.

U mnie było tak - egzaminator mówi przed placem: ,,proszę się przygotować do jazdy no to ustawiasz fotel, lusterka itd jak chcesz, potem po placu mówi ,,proszę się przygotować do jazdy po mieście no to znów przestawiasz lusterka, włączasz światła, zamykasz szyby itp :-)[/quote]
Widzę, że dokładnie czytałeś wszystkie posty w tym temacie. Ja na szczęście egzamin mam juz za sobą, a właściwie egzaminy, bo zdawałam 3 razy i na każdym przy losowaniu manewrów egzaminator mówił :"proszę pamietać, że lusterka ustawiamy tylko raz". Nie twierdzę, że to ma sens, bo tak jak ktoś wcześniej powiedział, jak mi coś nie będzie grac, to zjeżdżam na bok i poprawiam, ale co, ja jako zdający mam do powiedzenia? Mówię tylko, jak jest i tyle, a tego na razie nikt nie zmieni, niezależnie od tego, czy mu się to podoba, czy nie.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Łakom » niedziela 01 grudnia 2002, 14:32

Ivy napisał(a):A mnie sie wydaje, że to jakieś nieporozumienie. Oba lusterka sa tak samo potrzebne, zarówno na placu (lewe np. do prawidłowego ustawienia sie do manewru)jak i na miescie. Nie bardzo wyobrażam sobie jazdę z prawym lusterkiem w dół. Toż to kompletnie bez sensu!

Może i jest bez sensu ale samochody produkowane do 1986r był bez lusterek prawych były tylko lewe.
VW golf I był produkowany bez prawego lusterka, za drobna opłata były one montowane (w zależności od wersij)
Jest jeszcze dużo samochodów bez prawego lusterka.(sporo jest maluchów :) )
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości