wzrok

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

wzrok

Postprzez medea » sobota 27 marca 2004, 20:51

zdałam prawko :D ale mam na nim napisaną datę ważności-4 lata.to z pewnością ze względu na mój słaby wzrok.co to oznacza? czy będę musiała powtarzać egzaminy? czy da się to jakoś zmienić?
medea
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 marca 2004, 20:27

Postprzez Sławek_18 » sobota 27 marca 2004, 21:01

:o okres waznosci prawbka Twojego to 4 lataa. Po tym ookresie musisz przeprowadzic kolejne badania (dla kierowcow oczywisciie :P ) i jak przejdziec je "pozytywanie" to dostaniesz oswiadczenie (znow na jakiss okres lub na stałe )a dalej ...... dam szanse na popisnie se innym ;) ;) ............
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » sobota 27 marca 2004, 23:24

Sławek_18 napisał(a):: ...... dam szanse na popisnie se innym ;) ;) ............


Sławek innej odpowiedzi nie ma na to pytanie :lol: :lol: :lol:
Dzięki za danie szanse na popisnie se innym :)
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mara » niedziela 28 marca 2004, 00:35

Teraz to już nic nie zrobisz. Musisz za 4 lata mieć nowe zaświadczenie lekarskie i złożyć nowy wniosek o prawko (już nie zdajesz oczywiście egzaminu, ale płacisz znów za badanie i za plastik i za znaczki skarbowe) Musisz tylko pamiętać żeby przed upływem terminu ważności połazić po lekarzach (z uprawnieniami oczywiście) i liczyć na to że dostaniesz bezterminowe. Jak ci któryś da znowu na 5 lat to bez sensu. Idź wtedy do następnego jak masz kasę może drugi ci wyda zaświadczenie bezterminowe bo to wszystko zależy od lekarza.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości