Czy dobrze załatwiłem? :)

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy dobrze załatwiłem? :)

Postprzez Michal_S » poniedziałek 22 marca 2004, 13:03

Witam

Tydzień temu zdałem egzamin na PJ kat. B w Katowiach, nie dostalem zadnego kwitka, po zdanym egzaminie pojechalem do domu.
Dziś poszedełem do urzędu miasta, wydziału komunikacji i dali mi tam taki kwitek; wypełniłem go i wpłaciłem w kasie 71zł. Po czym wrócłem zaś do pokoju gdzie są urzędniczki od komunikacji i powidziały mi "daj Pan ten kwitek co go tam dostałeś nam" wiec dalem choć pisało na nim ze jest dla wplacajacego...
Powidziala jeszcze ze mam za tydzien zadzownic i zapytac sie czy juz mi laskawie ten papier wyrobili a jak bedzie to przyjsc i dam im jeszcze z 10zl na jakies znaczki...

Czy dobrze zrobilem? Czy nie zawalilem troche ze zaplacilem dopiero tydzien po zdaniu???
Dostane to prawko?

Sorry, ze glupie, pewnie pytania, ale denerwuje mnie ze dokument o ktory tak sie staralem tyle kosztuje i urzedy robia tyle problemow przy jego odbiorze...
Michal_S
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 14 marca 2004, 14:26

Postprzez ella » poniedziałek 22 marca 2004, 13:13

Kiedys za prawko płaciło się przy odbierze + znaczki. Teraz w niektórych wydziałach komunikacji najpierw trzeba zapłacić a dopiero potem za jakis czas idzie się po odbiór.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Michal_S » poniedziałek 22 marca 2004, 13:20

ella napisał(a):Kiedys za prawko płaciło się przy odbierze + znaczki. Teraz w niektórych wydziałach komunikacji najpierw trzeba zapłacić a dopiero potem za jakis czas idzie się po odbiór.

Ale chyba nie zwlekalem za dlugo? (1 tydzien od zdania egzaminu)
Nic nie przepadnie? :(
Michal_S
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 14 marca 2004, 14:26

Postprzez ella » poniedziałek 22 marca 2004, 13:46

Ale chyba nie zwlekalem za dlugo? (1 tydzien od zdania egzaminu)
Nic nie przepadnie?

Nic ci nie przepadnie, bo niby co?
A z drugiej strony nikt ci nie powiedział, że masz iść najpierw zapłacić. Zadzwoń tak jak ci kazali a i nie zapomnij przy odbiorze sprawdzic wszystkich danych czy są prawidłowe. Zdarzają sią pomyłki.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez barteks2 » poniedziałek 22 marca 2004, 16:51

To jest naprawdę wkurzające! Czekałem 2 tygodnie, dzisiaj zadzwoniłem do Wydz. Komunikacji, pytać się czy jesty już prawko, a panienka mówi, że nie zapłaciłem kasy za prawko! Tylko, że w WORDzie powiedzieli mi, że płaci się przy odbiorze... Szkoda słów. Jutro idę zapłacić te 71zł. Tylko kiedy wreszcie dostanę prawko....???
barteks2
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 14:18

Postprzez polop56 » poniedziałek 22 marca 2004, 23:53

ja czekałem na prawko 8 dni, i płaciłem przy odbiorze
polop56
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 04 marca 2004, 18:57


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości